Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye

Yunan Adaları Mavi Yolculuk
Yunan Adaları Mavi Yolculuk

TUR DETAYLARI

Fethiye-Yunan Adaları-Fethiye

FETHİYE-YUNAN ADALARI-FETHİYE 

1.GÜN FETHİYE MARİNA       
Tekneye saat 15:00 gibi giriş yapmaya başlıyoruz,ilk geceyi Fethiye limanın da geçiriyoruz eşsiz tarihi bir şehir olan Fethiye limanın da küçük bir gezintiyle unutulmaz tatilinize başlayabilirsiniz.
 
2.GÜN FETHİYE –RHODOS 
 Kahvaltı sonrası Yunanistan’ın en meşhur en popüler adalarından olan Rhodos’a doğru yol alıyoruz gecelemeyi Rhodos  limanın da yapıyoruz arzu ederseniz bu eşsiz şehri de gezinti yapabilir ,gece hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.
 3.GÜN SYMI         
3. Güne Symi ye doğru hareket ederek başlıyoruz sakin bir o kadarda hareketli ve Yunanistan’ın en romantik adaların dan birisidir. Güneş batınca daha da romantik bir ada olur gecelemeyi bu ada da keyifle geçiriyoruz.
4.GÜN BOZBURUN  
Bugün bir balıkçı köyü olan Bozburun dayız . Okaliptus ağaçlarıyla çevrili bu küçük köyde dolaşabilir keyfini çıkarabilirsiniz.Öğle yemğinin ardından kaptan demir alır ve SERÇE adasına doğru yola çıkar öğleden sonra burada yüzebilir serin suların tadını çıkarabilirsiniz geceleme SERÇE adasındadır.
 
5.GÜN SERÇE ADASI – KADIRGA
Serçe adasında uyandıktan sonra Kadırga adasına doğru yola koyuluyoruz ve muhteşem mavi sular da yüzüp dalıp günün keyfini çıkarıyoruz geceleme Kadırga koyun da dır.
6.GÜN EKİNCİK  
Sabah Ekincik koyuna doğru yola çıkılır. Ekincik Dalyan’a çok yakındır arzu ederseniz Dalyan’da kaya mezarlıklarını görebilir ,çamur banyosunda 10 yaş güzelleşebilirsiniz geceyi Ekincik koyun da geçiriyoruz.
7.GÜN GÖCEK  
Fethiye yarım adasında ki 12 güzel koydan birisidir Göcek koyu mavi yolculuk yapıp Göcek koyların da yüzmeden bu turu bitirmek olmazdı akşam tura başladığımız noktaya Fethiye’ye doğru yola çıkıyor ve Fethiye limanın da geceleme yapıyoruz.
8.GÜN FETHİYE MARİNA     
Kahvaltı sonrası saat 09:00 gibi tekneden ayrılıyoruz

DİĞER MAVİ YOLCULUK ROTALARI

Bodrum – Gökova – Bodrum

Bodrum çıkışlı  turumuz Alakışlabükü, Çökertme, İngiliz Limanı, Karacasöğüt, Sedir adası, Löngöz, Orak adası, Papuç burnu gibi eşsiz koylarımızı görmektedir..

Fethiye – Kekova – Fethiye 

Fethiye yat limanı,Kekova-Simena-Kaş-Kalkan-Yeşilköy koyu-Göcek Koylarını gezebileceğiniz harika bir tur sizi bekliyor. Yeşilin ve mavinin sonsuz güzelliğinde harika bir zaman geçirmek için geç kalmayın.

Fethiye – Marmaris – Fethiye 

Fethiye çıkışlı turumuzda Ağa Limanı, Ekincik, Dalyan, Göcek Koyları, Marmaris, Semizce, Manastır koyu gibi muhteşem koyları görme şansınız olacak.

Fethiye-Göcek-Fethiye 

Fethiye çıkışlı çocuklu aileler için ideal keyifli bir mavi yolculuk.Fethiye ölüdeniz Göcek Adları Turumuz

Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye 

Fethiye’den çıkıp Yunan adaları ve Egenin unutulmaz maviliklerinde muhteşem bir hafta geçirmek isterseniz kaçırılmaz fırsat.

Fethiye-Ölüdeniz -Fethiye 

Uzun Yol Yapmak istemeyenler Fethiye ölüdeniz Göcek Koyları Görmek isteyenler ,unutulmaz yemekler ve koyların keyfini çıkarabileceğiniz muhteşem bir mavi yolculuk deneyimi.

Marmaris – Datça – Marmaris 

Marmaris Datça Marmaris rotasında Arap Adası, Bozuk kale, Aktur, Bencik, Selimiye, Orhaniye, Dirsekbükü, Bozburun, Kadırga bölgelerimizi gezerken eşsiz deniz ve çam ağaçlarının arasında unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız

Marmaris – Hisarönü – Datça – Simi – Rodos – Marmaris 

Marmaris çıkışlı Yunan Adaları turumuz Marmaris Hisarönü Datça Simi Rodos Marmaris 7 gece 8 gün olup Yunan Adaları rotasını takip etmektedir.

Marmaris – Fethiye – Marmaris 

Marmaris ÇıkışlıEkincik, Ağalimanı, Kızılada, Batık hamam Göcek adası, Yassıca, Bedri Rahmi Sarsala,Kadırga ve Cennet adasında inanılmaz bir tatil keyfi sunuyoruz.

Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN