Fethiye – Marmaris – Fethiye

fethiye marmaris mavi yolculuk tur
fethiye marmaris mavi yolculuk tur

TUR DETAYLARI

Fethiye – Marmaris – Fethiye

Fethiye-Marmaris-Fethiye 7 gece / 8 gün
1. Gün: Fethiye Yat Limanı
Yata giriş saat 15:00 ‘dan itibaren. Teknemize hoş geldiniz kokteyli ve kabinlere giriş. Kendinizi açık olan Fethiye barlarına bırakınız.Limandaki akşam atmosferini yaşayınız. ve önümüzdeki unutulmaz yolculuğun sevincini yaşamaya başlayınız.
2. Gün: Ağa Limanı
Soluk kesici koylarda Göcek sizi beklemektedir. Göcek koyları doğal manzaraları ve nefesleri kesen kiristal parlaklığındaki suyu ile sizleri büyüleyecektir. Size kalan tek şey bunu yaşamak. Konaklama Ağa Limanı koyundadır.
3. Gün: Ekincik Dalyan
Sabahın erken saatlerinde Dalyan nehrinin denize bağlantısının yanında bulunan ekincik koyuna hareket edilir. Ekincik koyundan isterseniz dünyada Caretta-Caretta’larıyla ünlü Dalyan plajının önünden geçerek antik şehir Caunos’u ziyaret edebilir ve yakınlarında bulunan çamur ve termal banyodan yararlanabilirsiniz. Konaklama Ekincik koyundadır.
4. Gün: Marmaris
Rotamızı Marmaris’e doğru alırken isterseniz Turunç koyundan bir yüzme molası verebilir veya cennet adasında öğle yemeği alabilirsiniz. Marmaris eski bir tarihi şehirdir. İsmi de Phiskos’dur. Marmaris’te 1522 tarihinde Kanuni sultan Süleyman tarafından inşa edilmiş bir kale ve annesinin adına inşa edilmiş bir kervansaray bulunmaktadır. Bu iki Osmanlı mimarisi 2002’den beri tasdiki yapılmış ve müze olarak kullanılmaktadır. İsterseniz bu müzeyi ziyaret edebilir veya etrafındaki geç saatlere kadar açık olan dükkanlardan alış veriş yapıp,cafe ve barlarında bir şeyler içebilirsiniz. Konaklama Marmaris’tedir.
5. Gün: Semizce
Sabahın erken saatleinde hareket rotamız Fethiye koyları yakınındaki tersane adası. Burası Roma ve Bizanslılar döneminde Tersane olarak kullanılmıştır. Burada öğle yemeğimizi yiyerek yemekten sonra Manastır koyuna gidilir. Akşam yemeği burada olup konaklama bu koydadır.
6. Gün: Göcek Manastır Koyu
Göcek adaları bir rüya gibidir. Bu koylardan Kuyruk Burnu,Manastır,Bedri Rahmi ve Sarsala koylarında duracağız. Kahvaltı,öğle ve akşam yemeğini bu koylarda yiyeceğiz. Konaklamayı da bu koyların birinde yapacağız. Bunun için yüzmeye bol bol zamanınız olacaktır.
7. Gün: Fethiye Koyları
Bugün size son kez dinlenme,huzurlu bir yüzme olanağı sağlayacaktır. Akşama doğru son durağımız olan Fethiye Limanına hareket edeceğiz. Fethiye’de (Telmesos’da) 4. Yy. dan kalma Likya tipi Amintasin kaya mezarını ,Roma döneminden kalma antik tiyatroyu gezebilirsiniz. Akşam da rüya gibi olan paspaturda zamanınızı geçirebilirsiniz. Konaklama Fethiye Limanındadır.
8. Gün: Fethiye Limanı
Yolculuğumuzun sonu.kahvaltıdan sonra saat 09:00’da sizlerden ayrılma zamanı.

DİĞER MAVİ YOLCULUK ROTALARI

Bodrum – Gökova – Bodrum

Bodrum çıkışlı  turumuz Alakışlabükü, Çökertme, İngiliz Limanı, Karacasöğüt, Sedir adası, Löngöz, Orak adası, Papuç burnu gibi eşsiz koylarımızı görmektedir..

Fethiye – Kekova – Fethiye 

Fethiye yat limanı,Kekova-Simena-Kaş-Kalkan-Yeşilköy koyu-Göcek Koylarını gezebileceğiniz harika bir tur sizi bekliyor. Yeşilin ve mavinin sonsuz güzelliğinde harika bir zaman geçirmek için geç kalmayın.

Fethiye – Marmaris – Fethiye 

Fethiye çıkışlı turumuzda Ağa Limanı, Ekincik, Dalyan, Göcek Koyları, Marmaris, Semizce, Manastır koyu gibi muhteşem koyları görme şansınız olacak.

Fethiye-Göcek-Fethiye 

Fethiye çıkışlı çocuklu aileler için ideal keyifli bir mavi yolculuk.Fethiye ölüdeniz Göcek Adları Turumuz

Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye 

Fethiye’den çıkıp Yunan adaları ve Egenin unutulmaz maviliklerinde muhteşem bir hafta geçirmek isterseniz kaçırılmaz fırsat.

Fethiye-Ölüdeniz -Fethiye 

Uzun Yol Yapmak istemeyenler Fethiye ölüdeniz Göcek Koyları Görmek isteyenler ,unutulmaz yemekler ve koyların keyfini çıkarabileceğiniz muhteşem bir mavi yolculuk deneyimi.

Marmaris – Datça – Marmaris 

Marmaris Datça Marmaris rotasında Arap Adası, Bozuk kale, Aktur, Bencik, Selimiye, Orhaniye, Dirsekbükü, Bozburun, Kadırga bölgelerimizi gezerken eşsiz deniz ve çam ağaçlarının arasında unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız

Marmaris – Hisarönü – Datça – Simi – Rodos – Marmaris 

Marmaris çıkışlı Yunan Adaları turumuz Marmaris Hisarönü Datça Simi Rodos Marmaris 7 gece 8 gün olup Yunan Adaları rotasını takip etmektedir.

Marmaris – Fethiye – Marmaris 

Marmaris ÇıkışlıEkincik, Ağalimanı, Kızılada, Batık hamam Göcek adası, Yassıca, Bedri Rahmi Sarsala,Kadırga ve Cennet adasında inanılmaz bir tatil keyfi sunuyoruz.

Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN