Göcek Gulet Kiralama

Ana Sayfa » Gulet Kiralama » Göcek Gulet Kiralama

Göcek Gulet Kiralama

Göcek Gulet Kiralama Platin Yatçılık, Göcek gulet kiralama taleplerinize farklı model ve uygun fiyatlarda guletlerle en iyi yanıtı veriyor. Mavi yolcuğunun ve gulet kiralama sektörün öncü firması Platin Yatçılık, Göcek limanı çıkışlı gulet kiralama seçeneği ile sizleri bekliyor.

Göcek Gulet Kiralama
Göcek Gulet Kiralama

Platin Yatçılık’ın en çok tercih edilen hizmetleri arasında Göcek gulet kiralama yer almaktadır. Firmamız geleneksel tasarımda üretilmiş motorlu, ahşap ve yelkenli guletlere sahiptir. İstediğiniz gulet modellerini kiralayabilir ve tatilinizin keyfine varabilirsiniz. Ayrıca yelkenli tekne kiralama seçeneğini de tatil planınıza ekleyebilirsiniz. Yelkenli tekne kiralama hakkında diğer tüm detaylara https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-bareboat-yelkenli-fiyat/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Göcek Guletlerinin Özellikleri

Göcek gulet kiralama taleplerinizde guletlerin özellikleri arasında;

 • Gulet uzunlukları 15-44 metre,
 • Geleneksel tasarımda üretilmiş,
 • Ahşap, yelkenli ve motorlu gulet seçenekleri,
 • Kabin sayıları 2 ile 16 kabin arasında,
 • Azami 36 misafir kapasiteli,
 • Çift kişilik yataklı modeller,
 • Klimalı, klimasız, lüks ve ultra lüks gulet seçenekleri yer alır.

Tekne,gulet ve yat kiralama hizmet koşullarımız hakkında daha fazla detay için https://www.platinyatcilik.com/iptal-ve-iade/ adresindeki bilgileri okuyabilirsiniz.

Göcek gulet kiralama ile keyfili ve konforlu bir tatil planı yapabilirsiniz. Yaz sezonunda mavi tur keyfininiz için gulet kiralama seçeneğini uygun fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz. sGulet kiralama nasıl yapılır?” sorusunun cevabı için https://www.platinyatcilik.com/gulet-kiralama/ adresine göz atabilirsiniz.

Göcek gulet kiralama ile Ege ve Akdeniz’in muhteşem koylarında mavi yolculuk keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca Göcek, Bodrum, Fethiye, Marmaris limanlarından çıkışlı istediğiniz rotaya uygun fiyatlı gulet kiralama ile gidebilirsiniz. Özellikle Haziran ayından Eylül dönemine kadar olan sezonda haftalık gulet kiralama seçeneği çokça tercih edilmektedir. Bütçenize ve kişi sayınızda göre uygun tekne kiralama seçeneklerini  https://www.platinyatcilik.com/category/tekne-kiralama/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Göcek Gulet Kiralama
Göcek Gulet Kiralama

Göcek Gulet Kiralamadan Önce Bilmeniz Gereken Detaylar

Tatile gelen kişiler tüm yıl içerisindeki yorgunluklarını atarlar. Bu yüzden de tatilin planlandığı gibi güzel geçmesi herkesin en büyük beklentisidir. Çeşitli tatil planları ve seçenekleri vardır. Herkesin kendi zevkine ve keyfine göre tatil planı yapmaktadır. Bu planlar arasında gulet ile tatil daha başkadır. Gulet kiralama ile tatil planı deniz üstünde gezmeyi sevenler için harika bir seçenektir. Ancak gulet kiralama seçeneği ile tatile gitmeden önce bazı detayları bilmeniz gerekiyor. Bu detaylar şöyle açıklanabilir:

 • Göcek gulet kiralama seçeneği için çoğu kişi internet üzerinden araştırma yapıyor. Tabi ki internetin bu konuda kullanımı oldukça önemlidir.
 • Araştırmalarınızda size en uygun gulet kiralama seçeneğini bulmak için araştırma yapmalısınız.
 • Gulet kiralama firmasının güvenilir olmasına dikkat edilmeli.
 • Firmaları aramadan internet üzerinden bilgilerinizi isteyen firmalardan uzak durmalısınız.
 • Göcek gulet kiralama yapan firmaların öncelikle yat işletme belgesinin olması gereklidir. Yat işletme belgesi olmayan acentelerden işlem yapılmamalı.
 • Bilmeniz gereken detaylar arasında gulet kiralama fiyatlarının uygun olması gelir. Ancak erken rezervasyon ile daha uygun fiyatlara da kiralama hizmeti alabilirsiniz.
 • Gulet kiralama işlemlerden kişilerden belli bir ödeme talep edilmektedir. Bu ödeme talebi genelde kiralama bedelinin yarısıdır. Bu bedeli ödemeden önce kişilerin yat kiralama sözleşmesini firmadan istemeleri gereklidir.
 • Gulet kiralama hizmeti bedelinin karşılığında hangi hizmetleri alacağınızı bilmelisiniz.
 • Göcek gulet kiralama seçeneği için tüm detayları firmayı arayarak bilgi almalısınız.

Platin Yatçılık tüm belge ve işletme yetkisine sahip olan sektörün lider Göcek gulet kiralama firmasıdır. Göcek limanı çıkışlı gulet kiralama seçeneği ile istediğiniz mavi yolculuğa çıkabilirsiniz. Gulet kiralama seçenekleri hakkında aklınıza takılan tüm sorular için iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Sonrasında Göcek gulet kiralama modellerimizden size en uygun olanı seçebilir ve kiralayabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak