Kiralık Gulet Fiyatları

Ana Sayfa » Gulet Kiralama » Kiralık Gulet Fiyatları

Kiralık Gulet Fiyatları

Kiralık Gulet Fiyatları Yoğun bir iş yılının sonunda gönlünüzce eğlenmek ve tüm yorgunluğunuzu atmak isteyebilirsiniz. Özellikle de tatil sezonun en yoğun günlerinde başkalarıyla iç içe tatil yapmak istemiyorsanız, kiralık gulet seçeneklerine bir göz atmalısınız. İster haftalık isterseniz de aylık olarak tercih edebileceğiniz kiralık tekne seçenekleri size unutulmaz anlar yaşatabilir. Üstelik her bütçeye uygun kiralık gulet fiyatları olduğunu gördüğünüzde daha çok şaşıracaksınız. Çok yüklü bütçeler gerekliymiş gibi düşünülse de arkadaş ortamınızdaki kişilerle birlikte bu tarz ortak bir noktada buluşmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Kiralık Gulet Fiyatları
Kiralık Gulet Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Kiralık Gulet Fiyatları

Son yıllarda çoğu kişinin tatil anlayışı da değişmeye başladı. Özellikle de yoğun kalabalıktan hoşlanmayan ve gözlerden uzak bir tatil hayali kuruyorsanız kuşkusuz yakın markaja alabileceğiniz şey her bütçeye uygun kiralık gulet tekneleri olacaktır. Bu tekneler sundukları imkanlar ve kabin sayısına göre fiyatlarında değişiklik gösteriyor. İster aileniz isterseniz de arkadaşlarınızda gözlerden uzakta bir tatil istiyorsanız kiralık gulet fiyatları araştırmanızı derinleştirmenizde fayda var.

Özellikle kişi sayınız netleştikten sonra ortak bütçe ile bu tarz kiralık gulet teknelerini tercih edebilirsiniz. Bu tekneler her bütçeye uyabilecek kira bedelleriyle size sunuluyor. Üstelik kaptan ve mürettebatıyla birlikte güvenli, sorunsuz ve özgür bir tatil imkânı da sağlıyor. Çoğu zaman haftalık ve aylık olarak kiralanabilen bu tekne tatilleri, dilediğiniz koyda demir atmaya ve oranın tadını çıkarma odaklı hizmet vermektedir.

Ekonomik ve Klimalı Gulet Fiyatları

Tekne tatili düşünen ancak bunun için bir türlü adım atamayan çoğu kişi böyle bir tatilin yüksek rakamlara mal olacağını düşünüyor. Ancak popülaritesi giderek artan kiralık gulet tekneleri durumun bu şekilde olmadığını gözler önüne seriyor. Her bütçeye uygun, özel bir tatil opsiyonu sunan ekonomik ve klimalı gulet fiyatları incelendiğinde, en çok tercih edilen grubun da bu olduğunu göreceksiniz.

  • Kaptan ve mürettebatıyla size tahsis edilen bu kiralık gulet tekneleri genellikle en az 3 kabinli olarak sunuluyor.
  • Uzunlukları da birçoğunda 17 metreden başlayabiliyor.
  • Elbette ki sizin istek, beklenti ve kişi sayısına göre pek çok kiralık tekne seçeneği de mevcut.
  • Aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte koy koy gezebileceğiniz teknelerin kabinlerinde özel duş alanları da var.
  • Rahatına düşkün olan herkesin hayran kaldığı bu kiralık yatlar Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum’dan temin edilebiliyor.
  • Kiralık gulet fiyatları kişi sayısına, tekne büyüklüğüne ve kiralanmak istendiği döneme göre değişkenlik gösterebilir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz Platin Yatçılık ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kiralık Gulet Fiyatları
Kiralık Gulet Fiyatları

Kiralık Lüks Gulet Fiyatları

Daha konforlu ve fiyat odaklı bakılmayan kiralık tekne çeşitlerini lüks gulet grubuna alabiliriz. Bu kiralık lüks gulet sınıfı genellikle 20 ile 40 metre uzunluğundaki teknelerden oluşuyor. Ekonomik olarak sunulan kiralık gulet teknelerinden daha büyükler ve imkanları daha geniş. En az 8 yolcu kapasitesi bulunan lüks guletler 20 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Elbette ki diğer gruplara göre kiralık lüks gulet fiyatları bir miktar daha yüksek. Konforlu yaşam alanı, özel duş alanları, bar, yemek alanı gibi pek çok imkânı da yine bu kiralık yatlar ile edinebiliyorsunuz. Özel ve ekstra talepler için de sizlere farklı seçenekler sunulacaktır.

Kiralık De Lüks Gulet Fiyatları

Lüks ve bol konforlu bir tatil istiyorsanız kuşkusuz ilk seçeneğiniz de lüks gulet tekneleri olmalıdır. Bu özel kiralık yat size jakuziden tutun da lüks eşyalara kadar çoğu şeyi sunabiliyor. Gündüz güneş ve denizin tadını geceleri de yatın imkanları değerlendirme fırsatı sunan bu grupta oldukça büyük ve konfor barındıran tekneler yer alıyor. Genellikle haftalık ya da aylık olarak seçilen de lüks gulet fiyatları bakımından da bir tık daha yüksek bütçeler gerektiriyor. Sunulan imkanlar artıkça doğrudan kiralama bedelleri de artan tekneleri bu gruba alabilirsiniz. Tabi ekstra isteklerinizi de yine burada belirtebiliyorsunuz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak