Bella

1,250 € Başlangıç Fiyatı

Detaylar

Bella Yelkenlimiz 72 Ft / 22 Metre uzunlukta olup 4 kamara sahiptir. 2018 Yılında Gecirdigi renovasyonla su anki Muhtesem halini almıstur. Teknemiz Mürettebatlı olarak sunulmaktadır. Teknemizde Kaptan Aşçı Ve gemici olmak üzere 3 mürettebatımız vardır. Ayrıca Belle Yelkenlş Teknemzde Su sporları olarak JET SKI BANANA RINGO PADDLE BOARD Vardır dingimiz 60 HP gücündedir.

Teknemizde 2 Master 2 Twin Kabini bulunmaktadir Mürettebatin kaldigi kamaralar ayrıdır.

Günlük Fiyatları (Euro)

20 Mayıs – 19 Haziran 1250 euro

19 Haziran – 25 Eylül 1500 euro

25 Eylül – 16 Ekim 1250 euro

16 Ekim – 31 Ekim 950 euro

Not : Bayram Haftalarında Yüksek Sezon Fiyatları Geçerlidir. Tekneniz, farklı bir tercih belirtilmemişse Cumartesi günü 16:00-18:00 arasında demir almaya hazır olacaktır. Marinaya dönüşünüz en geç Cuma günü, saat 17:00’de olmalıdır.  

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.   Depozito ayrıca alınır. Marinaya dönüşünüzde yapılacak kontroller sonrası, varsa hasarların telafi masrafı düşülerek tarafınıza iade edilecektir. Bu hasarlara bot ve motorunun kaybı dahil değildir.   Tekne ve bot’a ait yakıt depoları, su deposu, bir adet mutfak tüpü ve yedeği tarafınıza dolu olarak teslim edilecektir. Tur sonunda hepsinin dolu olarak iade edilmesi gerekmektedir.  

Ödeme Şekli   %50 Sözleşme imzalandığında %50 kira başlangıcında nakit olarak  

Ekstralar   Tüm ekstralar tekneye girişte nakit ödenir. Ekstraların sunulabilmesi olanaklara bağlıdır. Lütfen tekne rezervasyonu sırasında belirtmeyi unutmayınız.

Sigorta   Tüm teknelerimiz, genel kayıplara karşı sigortalıdır. Bot ve/veya motorunun kaybı, yelken, motor hasarları gibi zararlar sigorta kapsamında değildir, tarafınızdan karşılanır. Kaptan haricindeki yolcular ve kişisel kayıplar sigorta kapsamına girmez. Ayrıca, varsa özel sigorta poliçenizin içeriğini kontrol etmenizi öneririz. Kaptanınız deneyimini ve geçerli lisansını göstermek zorundadır.

Sosyal Medyada Paylaş

Paylaş