Bodrum Mavi Tur

Ana Sayfa » Bodrum Mavi Tur

Bodrum Mavi Tur

Bodrum Mavi Tur

Bodrum’un eşsiz limanından başlayarak kendinize unutamayacağınız anlar yaşatabilirsiniz. Bodrum sınırları içeresinden başlayacağınız mavi tur ile mavide semayı seyredebileceksiniz.

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

Gulet Kiralama işlemi gerçekleştirebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Gulet edindikten sonra kendinize uygun rotaya göre, ufuklarda bir gezintiye çıkabilirsiniz. Uzun çalışma maratonu ardından, yorulan bedeninizin kendisine gelmesi için ona bir fırsat tanıyın. Bodrum’un güzelliklerini arkanızda bıraktığınızda, sizlere unutulamayacak bir tatil yaşatmış olacak. Hayat stresinin içinden çıkmak için oldukça güzel bir fırsat. Kendinize uygun yatı kiralayıp mavide güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Bodrum Mavi Tur
Göcek Mavi Tur

Bodrum Limanı

Bodrum limanı Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinden yer alan en iyi limanlardan bir tanesidir. Gulet Yat Kiralama işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli ekipler tarafından sizlere sunulacak, birbirinden farklı opsiyonları gözen geçirebilir onlar arasından, sizlere en uygun olanını seçebilirsiniz. Güzel yurdumuzun, masmavi denizinde, mavi tura çıkabilir, sevdiklerinizi ve kendinizi özel hissedebilirsiniz. Belediye yat limanında toplamda 300 yat bulunmaktadır. Ticari yat filosuna da sahip olan bir marinadır. Buradan da kiralayabileceğiniz teknelerle birlikte, güzel bir tatil geçirme olanağınız bulunmaktadır. Uzun çalışma maratonunu sizlere unutturmak için birebir olacağını düşünüyoruz. Emekliyseniz ve şehirde kaldıysanız da bu tur tam size göre. Betonlaşmadan sıyrılarak kendinize güzel bir tatil yaratabilme imkanı sizlere sunuluyor. Dilerseniz günü birlik, dilerseniz daha uzun süreler için yat kiralama seçenekleri mevcut. Sizlere en uygun yatı seçebilirsiniz. Kişi sayınıza, ekonomik durumunuza en çok hitap eden yatı seçip gezintiye çıkabilirsiniz.

Kiralama

Bodrum Mavi Tur

Gulet Yat tatilinizin için en ideal seçeneklerden bir tanesidir. Kendinize uygu yatları kiralayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kendinize doğru soruları sorarak dilediğiniz tatili inşa etmek. İstediğiniz tatili inşa ederek, keyfine doyamayacağınız günler geçirme olanağınız mevcuttur. Kiralayacağınız Gulet yat ile birlikte mavide güneşin doğuşu ve batışını izleyebilirsiniz. Birbirinden farklı koylara giderek oralarda, eğlenebilir ve denize girebilirsiniz. Kendi yiyeceğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Dilediğiniz taktirde, kendinize en uygun mürettebatı kiralayabilirisiniz. Dilerseniz de mürettebat olmadan yatları edinebilirsiniz. Birbirinden çok farklı kiralama seçenekleri mevcuttur. Fazla sayıda yat sizlere seçenek olarak sunulacaktır. Zevkinize hitap eden yatı seçerek mavi tura başlayabilirsiniz. Zevkinizin yanı sıra, ihtiyaçlarınızı da tam olarak karşılayacak bir yat seçmenizde oldukça fayda bulunuyor. Seçtiğiniz yatlar sizleri mavi bir tura çıkaracak ve unutulamayacak kadar güzel zamanları sizlere sunacaktır. İsterseniz standart, isterseniz lüks, isterseniz de ultra lüks yatları tercih edebilirsiniz. Her türlü ekonomik bütçeye hitap edecek yat Bodrum sınırları içerisinde mevcuttur. Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel tatillerden biri, denizin ortasında güzel vakit geçirebilecek oldukları tatillerdir. Yazın havanın ısınmasıyla birlikte gelen serinleme isteğinizi sonuna kadar karşılayabilecek, mavinin serinlikleri arasında sıcaklığı unutabileceksiniz.

Fethiye Mavi Tur
Marmaris Mavi Tur

Gulet Kiralama işleminden sonra gideceğiniz koyları kendinizin seçebileceği teknelerde mevcuttur. Doğru rotaya hareket edebilen teknelerden bir tanesini kiraladıktan sonra tatilinize başlayabilirsiniz. Doğru rota denilen şey, sizlerin gitmek istediği yerlere gidebilen teknelerdir. Teknelerin rotaları birbirinden farklıdır, kendinize en uygun rotayı seçerek harekete başlayabilirsiniz. Yüzlerce gemi limanlarda mevcuttur. Eşsiz güzellikler görme imkanını kendinize tanımanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer daha önceden mavi tura çıktıysanız, mavi tura başlamak için en uygun yerlerden birinin Bodrum olduğunu biliyorsunuz demektir. 
Mavi Tur Rehberi bakarsanız , Bodrum çıkışlı teknelerden birini edinerek tatilinize başlamanız sizlere oldukça fazla sayıda güzelliği görmenize olanak tanıyacaktır. Kendinizi dinlendirebileceğiniz, iç sesini dinleyebileceğiniz ve kafanızda bulunan sıkıntıları giderebileceğiniz bir tatil. Mavi tur sizlere ve sizlerle birlikte gelen, eş, dost veya ailenize ve Çocuklarla Mavi Tur oldukça güzel zamanlar yaşatabilir. Gulet Yat edinerek mavi tura başlayabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak