Gulet Kiralama

Ana Sayfa » Gulet Kiralama

Gulet Kiralama

Gulet Kiralama

gulet kiralama İnsanlar her zaman yorucu bir iş sezonunun ardından dinlenmek için tatil planı yaparlar. Ancak bu her defasında istenildiği gibi gerçekleşmeyebilir. Sonradan çıkan aksaklıklar veya tatile gidildiği zaman yeterince dinlenilememesi insanların tatil sezonunun iyi geçirememesine neden olmaktadır.

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Çeşitli tatil planları yaparak insanlar stresli yaşamdan birazcık da olsun uzaklaşmak isterler. Bu tarz stres atmak için yararlı yollardan biri de Gulet Yat kiralamak yöntemidir. Güzel ve sakinleştirici bir mavi tura kim hayır diyebilir ki? Yerinde seçilen bir yat sayesinde tatiliniz çok daha eğlenceli bir hal alabilir. Bunun yanı sıra seçeceğiniz rota da çok önemlidir. Hangi bölgelerde tatil yapacağınızı iyi belirleyerek istediğiniz yerleri görme şansına sahip olabilirsiniz. Ancak gulet kiralarken dikkat etmeniz gereken birden fazla nokta olacaktır. Yani ne istediğinizi iyi bilerek bu isteklerinize uygun seçimleri yapmanız turunuzun keyifli olması açısından çok önemlidir. Yatlar arasından seçim yaparak tatilinizi planlarken dikkat etmeniz gereken adımlar şu şekilde sıralanabilir:

Guletleri sınıflara ayırırsak 
1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

Yat Seçimi

Gulet Öncelikle tatilinizi nasıl geçireceğinizi düşündüğünüz zaman aklınıza güzel bir mavi tur geliyorsa, mutlaka doğru yat seçimi yapmanız gerekmektedir. Çünkü ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak kadar ucuz veya kalitesiz bir tekne kiralarsanız, tatiliniz dinlenmeden daha çok bir çile haline gelebilir. Bu yüzden tekne konusunda çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Bu hem sizin hem de birlikte tatile gittiğiniz kişilerin rahatlığı için önemli olmaktadır.

Gulet Kiralama
Gulet Kiralama

Gulet Kiralama işlemi yaparken ilk önce bütçenizi iyi ayarlamanız gereklidir. Gulet Kiralama Fiyatları Yani tatile çıkarken teknenin kiralanması için gerekli bütçeyi belirlediğiniz zaman aklınızda daha şekillenmiş bir fikir oluşacaktır. Ne istediğinizi iyi bildiğiniz zaman seçim yapma konusunda da hiç rahatsız olmayacaksınız. Tabii ki ödediğiniz miktarın artmasıyla birlikte tekne kaliteniz de git gide yükselişe geçecektir. Yatınızın ekonomik, lüks veya de lüks şeklinde olacağını kendiniz belirlediğinizden dolayı tercih yaparken daha seçici olmanız tavsiye edilmektedir. Gulet kiralarken bu alanda daha önceden tecrübesi olan kişilerden yardım almanız da iyi olacaktır. Yani daha önceki zamanlarda yatla mavi tura çıkan kişilerden destek alarak hangi tarz tekne kiralayacağınız konusunda da yardım alabilirsiniz. Teknenin kapasitesini seçerken tatile kaç kişi çıkacağınızı da belirlemelisiniz. Teknede personel kabini gibi imkanların bulunması sizlere artı olacaktır. Yatta su oyuncakları ve güneş minderleri gibi imkanların olması sıkılmamanız açısından önemlidir. Ayrıca teknenin güvenlik ve navigation ekipmanları da ful olursa içinizi rahat bir şekilde tatilinizin keyfini sürebilirsiniz.

Trawler Kiralama
Yat Kiralama
Motoryat Kiralama
Özel Yat Kiralama
Bareboat Yelkenli Tekne

Gulet Kiralama Hizmetleri

Gulet Kiralama
Gulet Kiralama

Gulet Kiralama Nasıl Yapılır 

İnternet ortamında gulet kiralama konusunda birçok şirket hizmet vermektedir. Tabii ki bu sektörde bulunan tüm şirketlere de güvenmek yanlış olur. Sonuçta internet üzerinden bir kiralama gerçekleştiriyorsunuz ve gerekli sertifikaları olmayan şirketlerden tekne kiralamak o kadar da iyi bir seçim olmayabilir.

Şirketinizi seçerken önceden kullanıcı yorumlarına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Tekneyi kiralayan şirketle sürekli olarak iletişim halinde olmanız çok önemlidir. Bunun yanı sıra eğer şirket çalışanları tarafından doğru muameleyle karşılaşmanız da gereklidir. Sonuçta müşteri sizsiniz ve size gerekli saygının gösterilmesi çok önemlidir. Bunun yanı sıra yatını size kiralayan kişinin gerekli bakımlarını aksatmadan yapıp yapmadığını da kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Ayrıca tekneyle birlikte gelecek mürettebatın gerekli eğitimi almış olması da tatilinizin kalitesi açısından önem arz etmektedir. Sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar tecrübeli kişiler olmak zorundadır.

Teknede Yaşam

Gulet Yat Kiralama konusunda önceden de söylediğimiz gibi mutlaka yakın çevrenizde kısa süre önce bu tarz bir tura çıkan kişiden bilgi edinmelisiniz. Hangi bölgelerin sizin için daha iyi ve eğlenceli olacağına karar vermenizde size yardımcı olacaktırlar.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak