Trawler Kiralama

Trawler Kiralama

Trawler tekne tipi, genellikle balıkçılık ve ticari amaçlarla kullanılan, denizde stabilite ve güvenlik sağlayan özel bir tekne tasarımıdır. Trawler’lar, özellikle uzun mesafeli seyahatlerde iyi performans gösterir ve çeşitli hava koşullarında stabil bir seyir sağlar.

Trawler teknelerinin özellikleri ve tasarımları şunları içerebilir:

Gövde Tasarımı: Trawler’ların gövdeleri genellikle dik, geniş ve düz bir yapıya sahiptir. Bu tasarım, denizde daha fazla stabilite sağlar ve dalgalara daha iyi direnç gösterir.

Motor Gücü: Trawler tekneleri genellikle güçlü motorlara sahiptir. Bu motorlar, uzun

Trawler Kiralama

Trawler Kiralama

Trawler Kiralama , Trawler tipli teknelerin tarihi 1800’lü yıllara dayanmaktadır. İlk defa Brixham limanında inşa edildiği bilinen bu teknelerin yapımında eski zamanlarda ahşap malzeme kullanılmıştır. Balıkçı teknesi görevi gören bu yatlar uzun yıllardır halen kullanılmaktadır. Ancak yapımından 1 asır geçtikten sonra bu tip tekneler mavi tur yapan kişilerin de ilgisini çekmeye başladı. Sonraki zamanlarda gezi amaçlı da üretilen teknelere ilgi fazlasıyla büyüdü. Bu teknelerin genel dizaynı eski zamanlardan günümüze çok fazla değişmeden geldi. Ancak müşterilerine sunduğu imkanlar her defasında daha da arttırılarak günümüzdeki halini almayı başardı.

Gulet Kiralama  konusunda trawler tipi teknelerin fazla tercih edilmesinde birden fazla neden vardır:

  • Gövde yapılarının fazla sağlam olması
  • Stabil oluşları
  • Motor yatlara oranla daha az yakıt harcamaları
  • Konforla ekonomiyi bir arada sunabilmeleri

Bu tekneler tam da klasik yat hayranları için özel olarak üretilmiştir. Eğer siz de motor yat gibi modern teknelerden sıkıldıysanız, bu tarz yatları tercih ederek konforu yaşayabilirsiniz.

Trawler Kiralama

Trawler Kiralama
Yat Kiralama
Motoryat Kiralama
Özel Yat Kiralama
Bareboat Yelkenli Tekne

Konforlu Ve Ekonomik Trawler Tekneler

Diğer teknelere göre pek çok farklı özelliğiyle öne geçen trawler tekneler bu işlerden iyi anlayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Kabinleri çok daha büyük ve konforlu tekneler özellikle az kişiyle birlikte tatile çıkan kişiler tarafından seçilmektedir. 2 kattan oluşsa da kabinleri ultra lüks olduğundan dolayı genişliği de fazla olmaktadır. Bu teknede bulunan kabinlerin içini dizayn etmekte ayrı bir zevktir. Ev tipi WC ve banyoların yanı sıra jakuziye kadar ilerleyen lüksün içinde bir mavi tur geçirmeyi kim istemez ki? 40 metreye kadar uzanabilen bu tekneler oldukça geniş olduklarından dolayı birçok rahatına düşkün insanın tercih listeleri arasında yer almaktadır. Diğer yatlara göre az yakıt harcayarak uzun yola çıkabilen trawler’lerin kolaylıkları bunlarla da sınırlı değildir. Git gide daha fazla müşteri kitlesine ulaşan tekneler Gulet Kiralama şirketlerinin en çok seçilen yatları arasına girmeyi balardı. Özellikle mevsim ayırt etmeden kullanılabildiğinden dolayı usta kaptanların da sıkça tercih edilen yatları arasında yer almaktadır. Yunan Adaları

Trawler Kiralama

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

Trawler Yat Kiralama Fiyatları

Tabii ki her tekne gibi trawler tipi yatların da fiyatları farklı özelliklere göre değişebilmektedir. Fiyat konusuna pek fazla etki etmese de teknenin yapım yılının yeni olması da tur fiyatını arttırabilir. Bunun yanı sıra teknenin büyüklüğü, kabin sayısı ve konforu, malzeme yapısı gibi birçok detay kiralama fiyatlarını arttıra veya azaltabilir. Tabii ki burada önemli olan sizin hangi tarz bir trawler’e ihtiyacınızın olduğudur. Yani 6 kişiyle birlikte mavi tur yapmak isteyen bir kişinin daha fazla kapasiteye sahip olan bir tekneyi kiralaması saçmalık olur herhalde. Bu yüzden tekne kiralarken çok dikkatli olmalı ve seçiminizi düşünerek yapmalısınız. Trawler tipi yatların fiyatları 1000-3000 Euro ve daha fazla fiyatlarda görülebilmektedir. Ancak genellikle Gulet Yat kiralama sitelerinde taban fiyat olarak 3500 Euro’yu görebilirsiniz. Tabii ki bu fiyatın değişkenlik sebepleri arasında hangi ayda mavi tura çıkmak istediğiniz de en büyük etkenlerden biri olmaktadır. Farklı gulet kiralama sitelerini inceleyerek kendinize en uygun fiyatı bulabilir ve unutulmaz bir tatile çıkabilirsiniz.

Tekne kiralarken fiyatla birlikte tanıdıklarınızın da fikrini almanız çok önemlidir. Daha önce trawler tipi bir yatla mavi tura çıkan yakınlarınızdan bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Bu sayede hangi tekneyi de kiralayacağınızı seçerken zorlanmayacaksınız. Burada önemli olan sizin bütçenizin ne kadar olduğu ve ne zaman mavi tur yolculuğuna çıkmak istemenizdir. Kendi fiyat aralığınızı belirleyerek arama çemberinizi daraltabilirsiniz.

MERAK ETTIKLERINIZ

Trawler Kiralama

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak