Gulet Kiralama Fiyatları

Ana Sayfa » Gulet Kiralama Fiyatları

 Gulet Kiralama Fiyatları

 Gulet Kiralama Fiyatları
 Gulet Kiralama Fiyatları

 Gulet Kiralama Fiyatları

 Bazen görünüşler aldatıcı olabilir ve bu cümle bir gulet yat için de geçerli olabilir, çünkü bazen çok benzer görünebilirler, ancak aralarında büyük bir fiyat farkı vardır. Guletler 3 kataegoriye ayrılır. Standart, Delüks ve Lüks. Bir guletin fiyatını ayırt etmeye yardımcı olan şeylerden bazıları şunlardır:

Teknede Yeme içme
Tekne Kiralama Fiyatları

 Gulet üzerindeki mürettebat: Gulet üzerindeki mürettebat seyahatinizi tanımlayabilir. Gemideki mükemmel bir ekip, seyahatinizi daha keyifli hale getirebilir. Daha deneyimli ve bilgili bir kaptan, yelken açmayı ve durmak için en iyi yerleri bilir ve bu kesinlikle seyir deneyiminizi fantastik hale getirebilir.

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

 Guletin bakımı: Bakım ve gulet yaşı, gulet kiralama son fiyatını etkileyecektir. İyi ve uygun şekilde bakımı yapılmış bir gulet, ortalama durumda bir guletten daha yüksek bir kiralama fiyatına tabi olacaktır.

 Gulet Kiralama Fiyatları
 Gulet Kiralama Fiyatları

Gulet Kiralama
Teknede Yaşam
Yunan Adaları

 Hizmetler ve ekipman: Bir gulet üzerinde ne kadar çok hizmet ve olanak varsa, o kadar pahalı hale gelir. Örneğin, su sörfü ekipmanı, jakuzi, tamamen mobilyalı bar, gemide bebek bakıcısı bulundurma imkanı vb. Sunan az sayıda gulet genellikle ağır bir fiyat etiketi çekecektir.

 Sezonlar ve tarihler: Mayıs ve Ekim aylarında fiyatlar en düşük seviyededir. Ekim belki de seyir için en iyi ay. Büyük bir kalabalık olmaz, deniz ferahlatıcı olur, hava çok sıcak olmaz ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda gulet olur. Bu sezona düşük sezon adı verilir. Düşük sezonda gulet kiralama en uygun maliyetle tamamlanır.

1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

 Orta sezonda birçok gulet kiralama yapılır, bu daha pahalı olduğu anlamına gelir. Ama yine de iyi anlaşmalar için fırsatlar vardır. Bu zaman güneşli günlerin ve biraz daha soğuk sıcaklıkların mükemmel birleşimidir. Ancak atmosfer yüksek sezon kadar canlı değil. Tek dezavantajı budur. Bu sezonda gulet kiralama orta seviyede bir maliyetle tamamlanır.

MERAK ETTIKLERINIZ

 En yüksek sezon genellikle en popüler mevsimdir. Fiyat için en iyi değeri sağlayan bir gulet bulmak zordur. Bu süre zarfında seyahat etmek istiyorsanız, denizin en sıcak olduğu dönem olduğundan ve şehirler hayat dolu olduğundan en pahalı dönem olacaktır. Bu sezonda gulet kiralama oldukça maliyetli olacaktır.

 Gulet Kiralama Fiyatları
 Gulet Kiralama Fiyatları

    Karşılaştırma Listesi

    Karşılaştırmak