Gulet Kiralama Fiyatları

Ana Sayfa » Gulet Kiralama Fiyatları

Gulet Kiralama Fiyatları

Gulet Kiralama Fiyatları Ülkemizin tekne konusunda favorilerinden olan gulet yat , birçok tekne yolculukları, tatilleri için bekleneni vermektedir. Özellikle de uzun süreli yolculuklarda tercih edilen gulet kiralama  fiyatları nelerdir? Gulet yat kiralama yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Gulet Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok husus olmasına karşın, başlıca kiralama yapacakların dikkat etmesi gereken konular şunlardır;

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

İhtiyaçlarınıza göre tekne kiralamalısınız

Tatile çıkacağınız insanların ihtiyaçlarına ve sayısına göre bir tekne kiralamanız ilerleyen zamanlarda problem yaşamanızı engelleyecektir. Birçok büyüklüğü ve seçeneği bulunan guletlerin, 16 kişiye kadar misafir taşıması mümkün olabilmektedir. Ancak çeşidine göre kabin barındırması veya güneşlenme alanının geniş olması gibi özelliklere göre teknenizi seçebilirsiniz. Özellikle de kişi sayısını baz alarak teknenizin büyüklüğüne karar vermeniz önem arz etmektedir. Yaşam alanlarınızın ferah ve rahat olması adına size uygun tekneyi bulabilmek için firmalara danışmanız daha doğru olacaktır.

Gulet Kiralama Nasıl Yapılır

Firmanızın sizi ve isteklerinizi anladığından emin olmalısınız

Birçok tatil firmasının en büyük sorunu, anlaşmayı yaptıktan sonra ilgi ve alakasının kesilmesidir. Firma ile anlaşmayı yapmadan önce taleplerinizin açıkça anlaşıldığından emin olmalısınız. İlerleyen dönemlerde problem yaşamamak adına baştan tüm isteklerinizi iletip, mümkünse anlaşma metnine yazmalısınız. Ancak elbette müşteri memnuniyetini gözeten firmalar da yok değildir. Bu firmalar ile çalışmak size güzel bir tatil yaşatacaktır. Mümkünse eski müşterileri ile iletişime geçip firma ile ilgili bilgiler almanız size en doğru perspektifi sağlayacaktır.

Cebinize Uygun Bir Firma Bulmalısınız

Düzgün bir araştırma sonucu kaliteli firmaları bulduysanız, sırada cebinize uygun olan yeri bulmak var. Öncelikle şunu unutmamakta fayda vardır, en pahalı firma size en iyi hizmeti sunacak şeklinde bir kural yoktur. Bu yüzden özellikle müşteri geri dönüşlerini inceleyip hem cebinize hem de gözünüze hitap edecek bir firma bulmanız en doğrusu olacaktır. İstekleriniz ve taleplerinize göre oluşacak fiyat farkları firmadan firmaya değişmekle beraber, size uygun bir yer bulmanız adına biraz araştırma yapmanız avantaj sağlayacaktır. Ayrıca firmanızın kalitesi sizi birçok konuda soru işaretlerinden kurtaracaktır.

Özellikle de tekne bakımı sorunları yaşamamak adına, firmanızın ne kadar zamandır bu sektörde olduğunu ve acil durumlarda nasıl yollar izlediğini öğrenmelisiniz. Gulet konusunda bilgili birisi değilseniz, internetten araştırarak tatil yapacağınız guletin üretim yılı ve yaşam alanları ile ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca personelin güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermesi de tamamen firma ile alakalı bir durumdur. Kaliteli firmaların personelleri eğitimli olduğu gibi amatör ruhuyla sizlere hizmet vermekten keyif aldıklarını da gözlemleyeceksiniz. Personel alakalı problem yaşamamak adına firmanızın profesyonel ekiple çalışıp çalışmadığını öğrenmelisiniz.

Rotanızı iyice araştırmalısınız

Tatil planınızı yaparken belki de en önemli kısım rotanızı düzgün planlamanızdır. Gideceğiniz bölgelerin tarihi veya doğal güzelliklerini önceden öğrenip planlı bir gezi yapmanız size kısa vakitte birçok yeri gezdirecektir. Ayrıca sürprizlere açık olmanız da yol üzerinde birçok bakir alanı keşfetmenizi sağlayacaktır. Firmanızdan bu konu hakkında da bilgiler almanız mümkündür. Ancak özellikle bulunmak istediğiniz yerleri not alarak güzel ve akıcı bir rota oluşturmak size daha kaliteli bir tatil sağlayacaktır. Nelere düşkün olduğunuzu düşünüp firmanız ile ortak rota da çizebilirsiniz. Ormanın yeşilliği, koyların maviliği veya tarihi bölgeler arasında tercihlerinizi yaparsanız, bu iş daha da kolaylaşacaktır.

En önemlisi ise güvenliğinizin sağlandığından emin olun

Guletleri sınıflara ayırırsak 
1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

Firmanız ile iletişime geçip acil durumları ve bu durumlarda neler yapılması gerektiğini öğrenmeniz size yararlı olacaktır. İçinizin rahat etmesi adına guletinizde bulunan güvenlik önlemlerini firma ile görüşüp öğrenin. Böylece acil durumlarda bir şeyleri arama durumunda kalmazsınız.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak