Gulet

Gulet
Ana Sayfa » Gulet

Gulet Nedir ?

Gulet  Türkiye deniz turizmi açısından oldukça şanslı bir ülkedir. Özellikle Ege ve Akdeniz Kıyıları yazın muhteşem denizi, uygun hava koşulları, doğal yapısı ve tarihi güzellikleri ile yat, tekne ve guletlerle yapılan mavi turların ve mavi yolculukların vazgeçilmez güzergâhlarındandır.

Guletler özellikle Ege ve Akdeniz kıyılarında turizm amaçlı kullanılan motor ve yelken donanımlarına sahip, kendisine özgü dizaynı olan ahşap gezi tekneleridir. Dayanıklılığı ve estetik görünümleri ile yurt içi ve yurt dışında oldukça büyük ilgi gören guletler, Bodrum ve Güllük başta olmak üzere ülkenin sahil kesimlerinde belirli tersanelerde geleneksel olarak üretilmektedirler.

Gulet

Yığma ağaçtan üretilen Klasik Bodrum Guletleri’nin yanı sıra, kişilerin arzularına bağlı olarak üretilen özel imalatlarda ahşap laminasyon ya da çelik kullanımı da görülmektedir. Yapısal tasarımının yanında guletler iç dizaynı ile de etkilidir. Konforlu kabinleri, mutfak ve banyo dekorasyonları, geniş güverte ve salonları ile Mavi Yolculuk keyfini yaşamak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yine guletler, teknolojik imkânları ve eğlenceli aktiviteleri tatilcilere sunar ve Mavi Yolculuğu müthiş bir keyfe dönüştürür. Gulette bulunan deneyimli teknik personel, kaptan ve mürettebat tur sırasında guleti kiralayan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Gulet turlarında belirli gezi rotaları olduğu gibi, kişilerin arzusuna göre özel Mavi Yolculuk güzergâhları belirlenerek farklı kıyıların ve koylar ziyaret edilebilir. Her bütçeye uygun seçenekleri ile Kiralık Gulet Yatlar, mavi denizin huzurunu ve dinginliğini yaşamak isteyen tatilciler için birebirdir.

Gulet
Gulet

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Mesaj Gönderin

  KİRALIK GULET TEKNELER
  KİRALIK GULET TEKNELER
  KİRALIK MOTORYATLAR
  KİRALIK MOTORYATLAR
  KİRALIK TRAWLERLAR
  KİRALIK TRAWLERLAR
  KİRALIK YELKENLİLER
  KİRALIK YELKENLİLER

  Karşılaştırma Listesi

  Karşılaştırmak