Mavi Yolculuk Bodrum

Mavi Yolculuk Bodrum
Ana Sayfa » Mavi Yolculuk Bodrum

Mavi Yolculuk Bodrum

Mavi Yolculuk Bodrum ,Mavi yolculukların en önemli destinasyonlarından biri olan Bodrum, Türkiye’nin ilk ve en önemli turistik bölgelerinden birisidir. Modern marinaları, havaalanına yakınlığı ve otoyolların rahatlığı ile ulaşımın oldukça kolay olduğu Bodrum, tatilcilere deniz ve mavinin huzurunu yaşatmasının yanı sıra eğlence hayatı, sosyal ve kültürel yaşamı ve alternatif mekânları ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Mavi yolculuk Hakkında

Bodrum Yarımadası Ege’ye özgü girintili ve çıkıntılı coğrafi yapısı ile Mavi Yolculuk teknelerinin aradığı tüm doğal güzellikleri sunmaktadır. Merkezde ve özellikle kale etrafında demir atmış mavi yolculuk tekneleri Bodrum panoramasını renklendirir. Buradan başlayan turlar ile kiralık tekneler ve yatlar, Bodrum’un tüm çevresini, masmavi suları ve yeşil doğayı tatilcilerin görmesine olanak sağlar.

Mavi Tur Kakkında

Bodrum Yarımadası, her biri birbirinden popüler bölgeleri ile Mavi yolculukların tercih ettiği mükemmel bir rotadır. Koyları, bükleri ve körfezleri ile Bodrum, farklı mavi tur deneyimlerini tatilcilere sunmaktadır.

YUNAN ADALARI

Gümbet, yarımadanın en ünlü koylarından birisidir. Kumsalı, su sporlarına uygun denizi ve gece hayatı ile tatilcilere keyif vermektedir. Bitez, Gümbet’e oldukça yakındır. Doğal olarak kalmayı başarabilmiş olan Bitez, iyi korunmuş yeşili ve mavi bayraklı plaj huzurlu bir tatil geçirmek isteyen kişiler için idealdir. Temiz denizi, harika balık restaurantları ile Gümüşlük Bodrum’un şirin bir beldesidir. Türkbükü, Gündoğan, Turgutreis, Yalıkavak, Ortakent ve Bodrum yarımadasının diğer beldelerindendir.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Mavilikler ülkesi diye de anılan Bodrum, Mavi Yolculuk turlarının vazgeçilmez duraklarındandır

Bodrum Mavi Tur
Bodrum Mavi Tur

Kiralık Mavi Tur Tekneleri

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Sonraki gönderi

Fethiye Tekne Kiralama

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak