Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları

Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları

Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları Birçok insan yaz aylarında tatil yapmak için ıssız ve sakin yerleri tercih etmek isteyebilir. Mahremiyet hepimiz için halen oldukça önemli bir husus. Peki bu mahremiyeti sağlamak nasıl mümkün olur? Bu sorunun birçok cevabı var. Issız ve sakin yerlerde yakın çevrenizle tatil yapabilmek için zorlu doğa koşullarına adapte olmanız gerekebilir. Araçla ulaşımın mümkün olmadığı koy ya da plajlara gidebilmek oldukça yüksek bir enerji ve birçok başka zorluğu da beraberinde getiriyor. Platin Yatçılık olarak tekne kiralama hizmetlerimiz ile sizin için en iyi tatili hazırlamaya çalışıyoruz. En uygun haftalık tekne kiralama fiyatları için Platin Yatçılık hizmet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları
Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları

Neden Tekne Kiralamalıyım?

Tekne kiralama, tatil için aradığınız özel alan ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda size doğayla iç içe olma imkânı da sağlıyor. Doğayla iç içe olmak dediğimizde hepimizin aklına zorlu doğa koşullarına uyum sağlamak gelir. Tatilinizi yorucu ve ekstra enerji harcayacağınız bir şekilde geçirmek yerine konforun keyfini sürmek isteyebilirsiniz. Platin Yatçılık olarak mahremiyeti, konforu ve doğayla iç içe olmayı aynı anda deneyimleyebilmeniz mümkün. Tekne kiralamak sizin için en uygun seçenek olacaktır. İstediğiniz günler arasında istediğiniz yere giderek denizin ve doğanın keyfini size özel alanınızda çıkarabilirsiniz.  

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Tekne Nasıl Kiralanır?

Nüfusun artması ile yaz ayları plajlarda oldukça yoğun bir kitleyle karşılaşıyor olmanız mümkün. Bu kalabalıktan ve gürültüden sıkıldıysanız da tatilinizi size özel alanda konforla yapabilirsiniz. Bunun yolu da tekne kiralamaktan geçiyor. Peki tekne nasıl kiralanır?

Tekne kiralamak aslında sanıldığı gibi karmaşık ve zor bir iş değil. Hatta günümüzde birçok insan, tatilini tekne kiralayarak yapıyor. Fakat elbette diğer birçok şeyde olduğu gibi tekne kiralamada da bazı işlemler uygulamanız gerekiyor. İşte o aşamalar:

 • Öncelikle beklentilerinizi ve tercihlerinizi belirleyin.
 • Beklentilerinizi karşılayacak olan tekneleri web sitemiz üzerinden araştırın.
 • Fiyata ve diğer özelliklere göre size uygun olan tekneleri birbirleriyle karşılaştırarak karar verin yahut https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ adresi üzerinden mesaj göndererek yardım alın.
 • Uygun tarihle ilgili bilgi alarak rezervasyonunuzu oluşturun.
 • Online olarak ya da yüz yüze kira sözleşmesi imzalayın.

Artık tatilinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.

Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları
Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne Kira Sözleşmesi Nedir?

Tekne kira sözleşmesi, tatiliniz boyunca sizi ve mallarınızı güvence altına alan bir sözleşmedir. Bu sözleşmede birçok farklı koşul ya da durum maddelerle belirlenmiştir. Ödediğiniz ücret karşılığında alacağınız hizmetler detaylı olarak sözleşmede yer almaktadır. Bununla birlikte belirlediğiniz rota ve beslenme ihtiyaçlarınız ile ilgili de detaylı maddelemeler yer alır.

Hem sizin mal-hizmet dengenizi sağlamanız için hem de hizmet verenlerin görevlerinin belirlenmesi açısından kira sözleşmesi oldukça önemlidir. Size gönderilen sözleşmeyi dikkatli ve eksiksiz bir şekilde okuyup, imzalamanız gerekmektedir.

Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları Nasıldır?

Tekne kiralamak aslında ilk başta oldukça lüks bir tatil aracı gibi görünebilir. Ancak içinde bulunduğumuz koşullar doğrultusunda muadili olacak tatil biçimlerinden çok büyük farklılıklar da göstermemektedir. Elbette seçeceğiniz tekneye göre fiyat yelpazesi oldukça genişler. Haftalık tekne kiralama fiyatlarını belirleyen farklı birçok faktör bulunmaktadır. İşte bu faktörlerden bazıları:

 • Tekneyle izlenilecek rota,
 • Mürettebat talebi/sayısı,
 • Gıda hizmetleri,
 • Teknenin cinsi,
 • Teknede kalacak kişi sayısı,
 • Harcanacak yakıt miktarı.

Bu ve bu gibi birçok faktör haftalık tekne kiralama fiyatlarında etkili olmaktadır. Size uygun olan tekneye karar vermek ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden birçok farklı tekneye ulaşarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak almak istediğiniz hizmeti sınırlayabilirsiniz. Böylelikle daha az seçenek arasından daha kolay bir biçimde seçim de yapabilmeniz mümkün.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak