Bodrum Kiralık Yat

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Bodrum Kiralık Yat

Bodrum Kiralık Yat

Bodrum Kiralık Yat
Bodrum Kiralık Yat

Bodrum Kiralık Yat Tatil için şüphesiz aklınıza ilk gelen yerlerden birisi Muğla Bodrum’dur. Bodrum deniziyle sizlere mükemmel bir tatil sunmaktadır. Bodrum maviliklerinde ailenizle ve sevdiklerinizle mükemmel bir tatil geçirmek için platin yatçılığı tercih edebilirsiniz. En iyi Bodrum kiralık yat ve hizmetlerini sizlere sunarak sizleri şehrin kalabalığından uzaklaştırır. Alanında uzman olan kaptan ve mürettebatı ile tatiliniz Platin Yatçılık’a emanet. COVİD-19 salgın hastalığını da göz önünde bulundurarak sizlere hijyenik ve steril bir ortam sunar. Hayallerinin tatili için ne duruyorsun; https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ üzerinden bizimle iletişime geçin

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

.

Bodrum Yat Kiralama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Yat kiralamak yaz aylarında çok tercih edilmektedir. Denizin ve güneşin keyfini çıkarmak isteyen tatilciler mavi sularda keyifle tatilini yapabilir. Peki nasıl kiralama yapılır ve kiralama işleminde nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle kiralama işlemine başlamadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Tatil yapacak kişi sayısına göre kapasitesi uygun ve hacmi uygun bir yat tercih etmelisiniz. Kişi sayısına göre kapasite altında daha küçük bir yat kiralamak siz değerli tatilcilere dezavantaj sağlayacaktır.

Yat kiralama işlemi yapılmadan önce ne kadar süre kiralayacağınıza da karar vermeniz gerekir. Yat kiralarken uzun süreli kiralamalarda ve kısa süreli kiralamalarda fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Uzun süreli kiralamalar maddi açıdan şüphesiz daha avantajlı olacaktır.

Kiralama işlemini yapmadan önce tercih edeceğiniz şirketin ne kadar güvenilir olduğuna da dikkat etmeniz gerekir. Yatın bakımlı ve temiz olması ile beraber personelin yeterli bilgi, birikim ve donanıma sahip olup olmadığını da araştırmanızı tavsiye ederiz. Bodrum Kiralık Yat

Peki Platin Yatçılık’tan nasıl bir yol izlemeniz gerekmektedir?

  • Kaliteli hizmetin adresi https://www.platinyatcilik.com/ adresine giriniz.
  • Talebinizi karşılayacak olan özelliklere göre filtreleme yapınız.
  • Tatile başlamak istediğiniz noktayı seçiniz
  • En güzel yat rezervasyonu yapmak için 0 252 613 61 71 ve 0 546 454 28 58 numaralı telefonları arayabilirsiniz.  Platin yatçılık mail adresini [email protected]  kullanarak da maviliklere doğru yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz.

Bodrum Kiralık Yat Seçenekleri

Guletler: Gulet yat Marmaris ve Bodrum’da yapımı sağlanan ahşap bir yattır. Ortalama bir gulet yat büyüklüğü 20 ile 30 metre arasındadır ve 4 ile 8 arası kabine sahiptir.

Motor Yatlar: Adından da anlaşılabileceği gibi birincil tahrik için bir veya daha fazla motorla hareket ettirilen yatlardır. Lüksü ve konforuyla adeta bir eğlence merkezidir. Birbirinden farklı aktiviteler size sunabilmektedir.

Yelkenli Yatlar: Uygun şartlar oluştuğu takdirde (uygun hava koşulları ve rüzgar hızı) motoru kapatılır. Yelkenlerini açarak seyrine devam eder.

Bu üç yat çeşidi sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bunlara ekstra olarak da geleneksel olan Aynakıç ve Tırhandıl yatları da bulunmaktadır. Modern yatlardan Mega yatlarda sizlere en lüks tatili sunabilir.

Bodrum Kiralık Yat
Bodrum Kiralık Yat

1.       All About U 2 Motor Yat

50 metre uzunluğuna ve 6 adet kabine sahiptir. 12 yolcu kapasitesi bulunmaktadır. İçerisinde 2 tane jet ski, ringo, kano, su kayağı, 2x paddle board 4x seobab ve su üstü platform bulunmaktadır. Bunlar ile sizlere kaliteli bir hizmet sunar.  Bu motor yat için https://www.platinyatcilik.com/tekne/all-about-u-2/ tıklayınız.

2.       El Parasido

24 metre uzunluğunda ve 4 tane kabine sahip bir motor yattır. 8 yolcu kapasitesi bulunmaktadır. İçerisinde 4 metre uzunluğa sahip bir bot ve su sporları yapabileceğiniz imkanları bulunmaktadır. El Parasido için haydi https://www.platinyatcilik.com/tekne/el-paradiso-kiralik-motoryat/ tıklayın.

3.       Dream

İsminden de anlaşılabileceği gibi sizlere rüya gibi bir tatil sunar. 32 metre uzunluğuna ve 5 tane kabine sahip bir motor yattır. 10 yolcu kapasitesine sahiptir. Güvertesinde bulunan jakuzi ile sizlere maviliklerin huzurunu sunmaktadır. Bu motor yat için haydi https://www.platinyatcilik.com/tekne/dream-kiralik-motoryat/ tıklayınız

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak