Bodrum Yat Kiralama

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Bodrum Yat Kiralama

Bodrum Yat Kiralama

Bodrum Yat Kiralama Türkiye, tatil turizminde ön plana çıkan sahil ülkelerinden biridir. Özellikle yaz dönemlerinde Bodrum, Fethiye, Marmaris, Datça, Antalya yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekânı olmaktadır. Bodrum; mavi yolculuk sevenlerin, yeni koylar keşfetmek isteyenlerin ve lüks bir tatilin keyfine varmak isteyenlerin ilk tercihidir. İşte tam bu noktada Bodrum yat kiralama seçenekleri, harika bir tercih olacaktır.

Platin Yatçılık , Bodrum’da rüya gibi bir tatili, tatil severlere sunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden birbirinden farklı seçeneklerle yat, lüks yat, yelkenli, gulet, lüks gulet ve katamaran kiralamak mümkündür. Ayrıca birbirinden farklı seçeneklerle de her bütçeye ve tatil planına uymaktadır. Masmavi sular, yeşil doğa, tarihi bölgeler ve neredeyse keşfedilmemiş sahiller Platin Yacthting & Sailing ayrıcalığı ile tüm yerli ve yabancı turistleri bekliyor.

Bodrum Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama

Bodrum Yat Kiralama Avantajları

Bodrum, mavi yolculuk merkezlerindeki en önemli yerlerden biridir. Buranın önemli merkezlerden biri olmasının başlıca sebepleri; havaalanına olan yakınlığı, otoyollar aracılığı ile rahat erişilebilir olmasıdır. Bunların yanı sıra tarihi mekanları, sahilleri, koyları, adalara olan yakınlığı ve marinaları ile de hem yaz tatilinin keyfini sürdürürken hem de turistik gezi faaliyetlerinin de uğrak noktası olmaktadır.

Bodrum, coğrafi olarak Ege’ye özgü olan girintili-çıkıntılı yapısı ile mavi yolculuk için her türlü olanağı sunmaktadır. Bodrum’u ve Ege’nin güzelliğini bir de denizden görmek için Platin Yatçılık sunduğu kiralık yat avantajları ile tatil severlerin yüzünü güldürmektedir. Siz de https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ sitesinden seçeceğiniz kiralık yatlar ile Bodrum’u keşfe çıkabilirsiniz. Platin Yatçılık in sunduğu Bodrum yat kiralamanın bazı avantajları şunlardır:

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

  • Farklı farklı yat çeşitleri ile her bütçeye göre imkân sunmaktadır.
  • İçinde rahat zaman geçirmek için kabinler, LCD TV, müzik çalar, DVD oynatıcı, bar ve mutfak masası gibi imkanlar bulunmaktadır.
  • Yat kiralama ile Bodrum ve çevresindeki adaları ziyaret etme, koylarda denize girme imkânı sunmaktadır.

Bodrum Yat Kiralama Fiyatları

Platin Yatçılık, sitesinde birbirinden farklı yat modellerini, farklı fiyatlarla kiralamak isteyen misafirlerine sunmaktadır. Bu yatlar içerisinde her bütçeye ve her tatil şekline göre yat bulunmaktadır. Misafirler ister gulet çeşitlerine bakabilirler, ister katamaran kiralama seçeneklerini inceleyebilirler, isterlerse de motor yatlar veya yelkenlilerle mavi yolculuğa çıkabilmektedirler. Bodrum yat kiralama fiyat seçenekleri şunlardır;

  • 400 €’dan başlayan guletler
  • 400 €’dan başlayan katamaranlar
  • 310 €’dan başlayan yelkenliler
  • 600 €’dan başlayan motoryatlar

Yat kiralamak isteyen misafirler https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ internet adresi aracılığı ile istedikleri seçeneklerden kiralama işlemlerini yapabilmektedirler. Ayrıca Platin Yatçılık müşteri destek hizmeti ile de misafirlerin yaşayacağı sıkıntıları çözmekte ve akıllarındaki soruları cevaplamaktadır.

Bodrum Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama

Neden Platin Yachting & Sailing?

Platin Yatçılık 2004 yılından beri deniz turizmi başta olmak ile beraber tüm turizm seçenekleri ile faaliyetlerini sürdüren, her yasal ve resmi seyahat acentesi gibi TURSAB’a bağlı olan bir seyahat acentesidir. Aynı zamanda Fethiye Ticaret Odası ve Fethiye Deniz Ticaret Odasına bağlı bir acentedir. Misafirlerine 16 yıllık tecrübesiyle hizmet vermek ile beraber sunduğu hizmette daima çağdaş kalmaktadır. İlk öncelik olarak misafirlerine konforlu, lüks, her bütçeye uygun ve güvenli bir tatil hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Platin Yatçılık ayrıcalığı ile misafirlerin masallardaki gibi yaz tatili yaşayabilirler. Birbirinden farklı mavi tur seçenekleri, tekne kiralama seçenekleri, kabin kiralama seçenekleri ile tatil turizmini otellerden alıp denizin ve doğanın güzelliğine bırakmaktadır. Bu sayede yat kiralayarak seçilecek bir tatil şekli ile birbirinden güzel koylar, masmavi bir deniz, yemyeşil bir doğa, doğanın güzelliği ile süslenmiş bir tarih, görülmesi gereken birbirinden farklı sahil ve ada keşfedilebilmektedir. Misafirler bu keşifleri yaparken, tatillerinin rüya gibi geçmesi için uğraşacak olan profesyonel bir ekip ve 16 yıldır süregelen üstün kalite anlayışı desteklemektedir.  

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak