Kiralık Yat Bodrum

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Kiralık Yat Bodrum

Kiralık Yat Bodrum

Kiralık Yat Bodrum Türkiye’nin en gözde tatil yöreleri arasında yer alan Bodrum, misafirlerini hem gündüzleri hem de geceleri kendine hayran bırakan yerlerden biridir. Dünyaca bilinen tatil beldesinde hayran olacağınız pek çok güzelliği bir arada görebilirsiniz. Tatiliniz esnasında görebileceğiniz ender güzelliklerin bulunduğu beldelerdendir. Platin Yatçılık’ın sunduğu kiralık yat Bodrum hizmeti ise bu güzellikleri keşfetmek için harika bir yoldur.

Kiralık Yat Bodrum
Kiralık Yat Bodrum

Yerli ve yabancı binlerce turistin yıl boyu ziyaret ettiği Bodrum’da tatil keyfinizi mavi turla daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle kiralık yat ile anlaşarak yalnızca sevdiklerinizle olacağınız harika bir mavi yolculuk planı yapabilirsiniz. Türkiye’nin birbirinden harika koylarında turlara çıkmanızı sağlayacak, denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz yatları https://www.platinyatcilik.com/yat-kiralama/ ile oldukça cazip fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Tüm gözlerin üzerinde olduğu tatil beldemiz, birçok tarihi eseri içerisinde barındırır. Halikarnas olarak da bilinen Bodrum’un bu ismi tarihte bilinen en eski isimlerindendir. Ege bölgesinde bulunması ve Akdeniz iklimini de barındırmasıyla dikkatleri üzerine çeken Bodrum’un, yaz aylarında nem oranı oldukça azdır. Ayrıca kış aylarında ılıman bir iklime ev sahipliği yapması nedeniyle turizm sektöründeki öncülüğünü sürdürmektedir. Bodrum’un %60’ı ormanlarla kaplıdır ve bu ormanların içerisinde yaban mersini, sandal ağaçları ve yabani çilekle sık sık karşılaşabilirsiniz.

Her yerinden buram buram tarih fışkıran Bodrum, misafirlerinin eğlence dolu bir tatil geçirmesine imkân vermektedir. Mutlaka görülmeli denilen yerler içerisinde yer tutmuş olan belde de tarihi mirasları ve benzersiz doğal güzellikleri bir arada görmeniz mümkündür.

Bodrum’da Nereleri Gezmeliyim?

Bodrumun ilgi odağı olmasına neden olan güzelliklere şöyle bir değinecek olursak;

  • Bodrum Kalesi: Tarihi mirası ile ünlü bir yer olan beldemiz içinde yer alan en popüler mekanlardan bir tanesidir. 600 yıllık geçmişine rağmen hala ayakta olan kale Rodos şövalyelerince inşa edilmiştir.
  • Bodrum Cennet Koyu: Yeşili ve maviyi bir arada görebileceğiniz mükemmel bir manzaraya sahip olan cennet koyu adı gibi bir güzellikle bizleri karşılıyor. Merkezden uzak olmasına rağmen bodrum mavi tur ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Fener Plajı: Bir yanda güneşlenirken öbür yandan ferahlayacağınız bu plajda serin havayla birlikte vakit geçirebilirsiniz.
Kiralık Yat Bodrum
Kiralık Yat Bodrum

Bodrumda Yat Turu

Eşsiz güzellikteki koyları ile tabiat harikası Bodrum, yat turizminin merkezi olmuştur. Bodrumda tatil yapıp tekneye binmemek büyük bir eksiklik olacaktır. Yat turu esnasında göreceğiniz muhteşem koylar ile ömür boyu hatırlayacağınız bir tatil yapmış olacaksınız. Koy gezilerinde karşılaşacağınız mükemmel manzara ile kendinizi tertemiz sularına bırakmaktan alamayacaksınız.

Kiralık yatlar, limitsiz eğlenceyi içerisinde barındırmaktadır. Yat turları ile hem teknede hem de masmavi denizde vakit geçirebilirsiniz. Mavi yolculuğun en önemli özelliği tüm koyları görebilmektir. Kısa süren bir tatil planında bile pek çok yeri görme imkânı elde edebilirsiniz. Ayrıca yat turları, sizlere istediğiniz noktada serinleme fırsatı sunmaktadır. Tur esnasında teknede bulunan çeşitli ikramlar ve animasyon gösterileri ile eğlence dolu bir gün geçirmeniz mümkündür.

Bodrum Yat Kiralama

En çok tercih edilen tatil seçenekleri arasında yer alan kiralık yatlar, seçeceğiniz yat türüne ve faydalanmak istediğiniz hizmetlere göre fiyatlandırılmaktadır.

Bodrum, ülkemizin en gözde tatil mekanları arasında yer almaktadır. Her sene binlerce turistin uğrak adresi olan bu güzel beldemiz, sizler için de unutulmaz bir tatil yeri olacaktır. Bu enfes tatil yerindeki her bir koyu görebilmek için yat kiralamanız oldukça faydanıza olacaktır. Yat çeşitleri 4 kategoriye ayrılmaktadır:

  • Yelkenli yatlar
  • Gulet yatlar
  • Katamaran yatlar
  • Motoryatlar

Gulet yatlar, bu alanda en çok tercih edilen yat türüdür. Tatile katılacak kişi sayısına göre istediğiniz yat grubunu seçebilir ve https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ ile sizin için en uygun olan yata bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak