Ekonomik ve Klimalı Guletler

Ana Sayfa » Ekonomik ve Klimalı Guletler

Ekonomik ve Klimalı Guletler

Ekonomik ve Klimalı Guletler

Ekonomik ve Klimalı Guletler Günümüzde insanlar tatil zamanı sıklıkla guletler tercih etmektedir. Bunun başlıca sebebi ise daha keyifli tatil keyfi yaşamak istemeleridir. Fakat bildiğiniz üzere guletlerin fiyatları pahalı olduğu için birçok kişi tarafından kullanılamıyor. Eğer çok fazla bütçeniz yoksa ve uygun fiyatlı bir gulette tatil geçirmek istiyorsanız ekonomik sınıfa dahil olan gulet yatlarını tercih edebilirsiniz. Ekonomik sınıfa dahil olan guletler daha çok eski yıllarda üretilmiş yatlar oluyor. Bu tür guletlerin uzunluğu 17 ila 30 metre arasında değişiklik gösterebilir. Ayrıca kamara sayıları ise 3,6,7,8,9 ve daha çok olabilir.

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Ekonomik ve Klimalı Guletler

Ekonomik ve Klimalı Guletler
Ekonomik ve Klimalı Guletler

Günümüzde insanlar tatil zamanı sıklıkla guletler tercih etmektedir. Bunun başlıca sebebi ise daha keyifli tatil keyfi yaşamak istemeleridir. Fakat bildiğiniz üzere guletlerin fiyatları pahalı olduğu için birçok kişi tarafından kullanılamıyor. Eğer çok fazla bütçeniz yoksa ve uygun fiyatlı bir gulette tatil geçirmek istiyorsanız ekonomik sınıfa dahil olan gulet yatlarını tercih edebilirsiniz. Ekonomik sınıfa dahil olan guletler daha çok eski yıllarda üretilmiş yatlar oluyor. Bu tür guletlerin uzunluğu 17 ila 50 metre arasında değişiklik gösterebilir. Ayrıca kamara sayıları ise 3,6,7,8,9 ve daha çok olabilir.

Ekonomik ve Klimalı Guletler
Ekonomik ve Klimalı Guletler

Guletleri sınıflara ayırırsak 
1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

Ekonomik guletler uygun bütçeli olduğu için artık neredeyse birçok ailenin tercihleri arasında yer almaktadır. Bu guletlerin birçoğunda çift kişilik yatakta bulunmaktadır. Hatta isterseniz ikiz kamara imkanını da bu tekneler sizlere sunmaktadır. Misafirlerin rahatlığı için kamaralarında her birinde özel duşlar da mevcuttur. Teknenin kamaralarının ideal boyutlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu kamaralarda günlük yaşamanız için gerekli alan ve ekipmanlar bulunmaktadır. Tüm bu imkanların yanında uygun fiyatın olması ekonomik guletlerin birçok kişi tarafından tercih edilmesine sebeptir diyebiliriz. Ayrıca guletin içerisinde havının sıcak olduğu zamanlarda kullanmanız için klima imkanı da bulunmaktadır. Ekonomik sınıfa dahil olan teknelerde genel olarak 4 saatlik bir klima kullanma süresi bulunmaktadır. Klima kullanma ücreti yat kiralama için ödeyeceğiniz tutarın içerisine dahil olmaktadır. Bu sınıftaki guletlerin hepsinde olmasa da bazılarında yelken ve jeneratör mevcuttur. Kaptan seyahat süresi boyunca hava koşullarının uygun olduğu zamanlarda yelkeni açarş

Gulet Kiralama Fiyatları

Ekonomik ve Klimalı Guletlerin Avantajları

Bu teknelerin birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi tabii ki bize sunduğu imkanlara göre uygun fiyatlı olmasıdır. Aynı zamanda birçok lüks yatta bulunan özellikleri bize suna bilen ekonomik sınıfındaki guletler birden fazla kişiyi aynı anda misafir etme kapasitesine sahiptir. Eğer aileniz ya da arkadaşlarınızla yatla seyahat etmek istiyorsanız ve çok fazla bütçeye sahip değilseniz ekonomik guletler tam size göre diyebiliriz. Bu yatları günlük veya haftalık olarak kiralayarak tatil mavi deniz sularında tatil keyfi yapabilirsiniz. İçerisinde yolculuk boyunca size gerekli olan birçok özelliği bulunduran guletler de asla sıkılmayacak ve keyifli bir seyahat geçireceksiniz.

Ekonomik ve Klimalı Guletler
Ekonomik ve Klimalı Guletler

Ekonomik sınıfına dahil olan yatlar daha çok 3 ya da 4 kabinden oluşmaktadır. Bazı modellerinde klima imkanı sunulmasa da birçok modelinde klima özelliği bulunmaktadır. Tahmini olarak 15 metre boylarda olan bu tekne türlerinde arkadaşlarınız ile mavi yolculuk yaparken eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bu tür guletlerin fiyatlarına göre bazı özellikleri değişiklik göstermektedir. Biraz pahalı olan modellerde 8 kişiye kadar yolcu alabilme kapasitesi ve 4 kabin bulunmaktadır.

Ekonomik Guletlerde Ücretlendirme Nasıl Yapılmaktadır?

Bu gulet türünü kullanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de fiyat konusudur. Öncellikle şunu belirtmek isteriz ki fiyat tercih edeceğiniz şirkete göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca hangi ay guleti kiralamak istediğinize bağlı olarak da ücretlendirmede farklılıklar oluşabilir. En pahalı aylar genel olarak yaz aylarıdır. Çünkü bu aylarda birçok kişi tatil için gulet kiralamaktadır ve tekne kullanımı için de sıcak havaların olması idealdir. Ekonomik teknelerin en pahalı olduğu ayların ise Temmuz ve Ağustos olduğunu belirtmek isteriz. Bu aylarda guletlere olan talep neredeyse 2 defa artmaktadır. Bu nedenle gulet kiralama şirketleri fiyatlarda yükseliş yapmaktadır. Eğer sizlerde hiçbir zaman aklınızdan çıkmayacak unutulmaz bir yaz tatil geçirmeği arzu ediyorsanız, Gulet kiralama şirketlerine başvuru da bulunabilirsiniz.

Gulet Kiralama Nasıl Yapılır

Ekonomik ve Klimalı Guletler
Ekonomik ve Klimalı Guletler
Kiralık-Yelkenliler
Kiralık Yelkenliler
Kiralık Trawler
Kiralık Trawler
Kiralık Motoryatlar
Kiralık Motoryatlar
Kiralık Guletler
Kiralık Guletler

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak