Datça Gulet Kiralama

Ana Sayfa » Gulet Kiralama » Datça Gulet Kiralama

Datça Gulet Kiralama

Datça Gulet Kiralama Türkiye deniz turizmi açısından eşsiz güzelliklere sahiptir. Özellikle de Ege ve Akdeniz kıyıları dünyanın dört bir yanından turist çekmektedir. Bu kıyılardaki muhteşem manzaralar, tatile uygun iklim koşulları, doğa yapıları ve tarihi güzellikler çoğu kişide merak uyandırır. Tam da bu nedenle günlük yaşantılarının streslerinden kurtulmak isteyen kişiler için mükemmel bir tatil rotası olmaktadırlar.

Datça bölgesi de bu kıyıların en güzel beldelerinden bir tanesidir. Datça’nın doğal güzelliklerinin ve serin sularının tadını çıkarmak isteyenler için ise gulet kiralamak şahane bir seçenek olacaktır. Çünkü iyi bir mavi yolculuk rotası sizler için eşi benzeri bulunmayan bir tatil fırsatıdır. Bu nedenle Datça gulet kiralama seçeneklerine göz atabilir ve size en uygun guleti kiralayarak benzersiz tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Datça Gulet Kiralama
Datça Gulet Kiralama

Datça Gulet Kiralama Fiyatları

Datça gulet kiralama seçenekleri sizlere ihtiyacınız olan tatili sunacaktır. Bu tarz bir tatil sayesinde bütün sıkıntılarınızı arkanızda bırakabilir ve sevdikleriniz ile birlikte anın tadını çıkarabilirsiniz. Tamamen özgür bir şekilde vakit geçirebileceğiniz gulet tatilleri aynı zamanda bütçenizin de dostudur. Pek çok farklı gulet seçeneği olduğundan dolayı her zaman size en uygun fiyat seçeneğine sahip guleti bulabilirsiniz. Buna ek olarak guletlerin fiyatlarını etkileyen bazı etkenler de bulunmaktadır. İşte o etkenler:

 • Gulette yer alan kabin sayısı
 • Gulette çalışacak olan personel sayısı
 • Tercih edeceğiniz ek imkanlar (jet ski, jakuzi, su sporu ekipmanları vs.)
 • Guleti kiralayacağınız gün sayısı

Bu seçeneklerden her biri kiralayacağınız guletin fiyatını etkileyebilmektedir. Ancak seçenekleriniz ne olursa olsun daima piyasadaki alternatiflere kıyasla daha uygun bir fiyatla karşılaşırsınız. Eğer siz de bu uygun fiyatlara sahip guletlerden edinmek istiyorsanız, https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-gulet-yelkenli-tekne/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Datça Kiralık Gulet Seçenekleri

Eğer tatil planınızın içerisinde gulet kiralamak yer alıyorsa, öncelikle ne tarz bir gulet istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Platin Yatching & Sailing firması olarak sunduğumuz bütün gulet seçeneklerinin maksimum konfora ve güvenilirliğe sahip olduğunu garanti etmekteyiz. Bu garantiye sahip olan gulet seçeneklerimiz ise şu şekildedir:

 • Yat
 • Tekne
 • Bareboat
 • Trawler
 • Lüks Gulet
 • De Lüks Gulet
 • Ekonomik & Klimalı Gulet

Eğer gulet çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek istiyorsanız https://www.platinyatcilik.com/gulet/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca rezervasyon yapmak istediğinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Datça Gulet Kiralama
Datça Gulet Kiralama

Lüks Guletler

Datça gulet kiralama seçenekleri arasında yer alan lüks gulet seçenekleri sizlere büyük bir konfor sağlayacaktır. Ortalama 20-30 metre uzunluğuna sahip olan lüks guletler geniş yolcu kapasitesine sahip olmaktadır. Küçük lüks guletler 8 yolcu taşıyabiliyorken daha büyükleri 20’ye kadar yolcu alabilirler. Bu gulet türlerinde ortalama olarak 4 kabin ve 4 banyo bulunmaktadır. Sevdiklerinizle özel bir alanda vakit geçirmek istiyorsanız, lüks gulet seçenekleri tam size göre olabilir.

De Lüks Guletler

De lüks gulet seçenekleri yaklaşık 50 metre uzunluğundadır. Büyük olduğu kadar estetik olan de lüks tekneler sizlere aradığınız konforu sağlayabilir. Firmamızda bulunan bütün de lüks guletler oldukça estetik tasarımlara sahiptir. Bu nedenle konforlu bir tatil geçirirken aynı zamanda modern bir ortamın da tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik de lüks guletlerde yer alan kabin ve banyo sayıları sayesinde kalabalık bir gruba sahip olsanız da rahat bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik & Klimalı Guletler

De lüks guletlere kıyasla bir miktar daha küçük olan ekonomik & klimalı guletler sizin için ideal olabilir. Çünkü bu tekneler de sizlere ihtiyaç duyduğunuz konfor alanını sağlayacaktır. Aynı zamanda diğer seçeneklere kıyasla daha uygun fiyatlara sunulmaktadır. Tamamen sizlerin rahat bir tatil geçirebilmesi için tasarlanmış bu teknelerden kiralamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak