Fethiye-Göcek-Fethiye

Ana Sayfa » Fethiye-Göcek-Fethiye
Göcek Mavi Yolculuk
Göcek Mavi Yolculuk

Fethiye-Göcek-Fethiye

FETHİYE –GÖCEK-FETHİYE

1.GÜN LİMAN :

İlk gece Fethiye liman da konaklama ,mavi yolculuk ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilir ,Fethiye limanın muhteşem manzarasın da geçireceğiniz 7 günlük tatilin hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.

2.GÜN KIZILADA :

Muhteşem atmosferiyle bizi bekleyen Kızılada’ya demirliyoruz . Tüm günü bu güzel sakin muhteşem atmosferde yüzerek güneşlenerek ve eğlenerek geçiriyor ve gecelemeyi burada yapıyoruz. Dilerseniz yıldızları izleyerek uyuyabilirsiniz.

3.GÜN GÖCEK –DALYAN :

Göcek’in harika limanında gezebilir alış veriş yapabilir . Güzel çarşısın da keyifli vakit geçirebilir küçük kafelerin de bir kahve içip unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Dalyan’da dünyaca ünlü Caretta caretta kaplumbağalarını görebilir onlarla unutulmaz fotoğraf lar çekilebilir bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Dünyanca ünlü gene İZTUZU plajı yakınlarında demirleyeceğiz ve arzu ederseniz tuzlu su ile tatlı suyun bir arada olduğu ancak karışmadığı bu mucizevi plajda yüzebilir. Çamur banyosunda güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Gecelemeyi de Göcek koylarında yapacağız.

4.GÜN GÖCEK KOYLARI :

Göcek’in harika koylarında dolaşmaya devam edeceğiz (YASSICALAR-BOYNUZBUKU) bu muhteşem sularda yüzecek ,dalış yapacağız .Geceyi muhteşem koylardan birinde yıldızları izleyerek geçireceğiz.

5.GÜN BATIK HAMAM :

Burada Bedri Rahmi Koyunu ve Cleopatra Adasın da yüzme ve dalma fırsatı bulacaksınız. Bu muhteşem mavi deniz de şansınız varsa akşam yemeği için balık bile tutabilirsiniz. Gecelemeyi bu güzel koylardan birinde muhteşem romantik bir atmosferde geçireceğiz.

6.GÜN TERSANE ADASI :

Körfezdeki adaların en büyüğüdür. Mübadele sonrasında boşaltılmış eski Rum yerleşiminin kalıntıları bulunmaktadır. Adanın adını aldığı bir tersane ve gözetleme kulesi ada gezintisi yapmak isterseniz karşınıza çıkacaktır.

7.GÜN FETHİYE KÖRFEZİ :

Kahvaltı sonrası Fethiye körfezinde bulunan Turunç adasına doğru yola çıkıp son gün güzel bir dalış yüzme keyfi yapıp unutulmaz anılarımıza bir yenisini daha ekleyerek mavi yolculuğumuzun sonuna yaklaşırken Fethiye limanına doğru yola çıkarken geceyi Fethiye limanında geçireceğiz Fethiye’nin muhteşem limanın da gezebilir şehrin keyfini bir gecede olsa çıkarabilirsiniz. Muhteşem geçen 7 gün anılarınızda unutulmaz tadlar bırakacaktır.

8.GÜN FETHİYE MARİNA :

Unutulmaz bir mavi yolcuğun sonuna gelmiş bulunuyoruz tekneden ayrılma zamanı saat 09:30 itibariyle başlar otelinize yada havalimanına transferleriniz yapılır.

  DİĞER MAVİ YOLCULUK ROTALARI

   

  Bodrum – Gökova – Bodrum

  Bodrum çıkışlı  turumuz Alakışlabükü, Çökertme, İngiliz Limanı, Karacasöğüt, Sedir adası, Löngöz, Orak adası, Papuç burnu gibi eşsiz koylarımızı görmektedir..

  Fethiye – Kekova – Fethiye 

  Fethiye yat limanı,Kekova-Simena-Kaş-Kalkan-Yeşilköy koyu-Göcek Koylarını gezebileceğiniz harika bir tur sizi bekliyor. Yeşilin ve mavinin sonsuz güzelliğinde harika bir zaman geçirmek için geç kalmayın.

  Fethiye – Marmaris – Fethiye 

  Fethiye çıkışlı turumuzda Ağa Limanı, Ekincik, Dalyan, Göcek Koyları, Marmaris, Semizce, Manastır koyu gibi muhteşem koyları görme şansınız olacak.

  Fethiye-Göcek-Fethiye 

  Fethiye çıkışlı çocuklu aileler için ideal keyifli bir mavi yolculuk.Fethiye ölüdeniz Göcek Adları Turumuz

  Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye 

  Fethiye’den çıkıp Yunan adaları ve Egenin unutulmaz maviliklerinde muhteşem bir hafta geçirmek isterseniz kaçırılmaz fırsat.

  Fethiye-Ölüdeniz -Fethiye 

  Uzun Yol Yapmak istemeyenler Fethiye ölüdeniz Göcek Koyları Görmek isteyenler ,unutulmaz yemekler ve koyların keyfini çıkarabileceğiniz muhteşem bir mavi yolculuk deneyimi.

  Marmaris – Datça – Marmaris 

  Marmaris Datça Marmaris rotasında Arap Adası, Bozuk kale, Aktur, Bencik, Selimiye, Orhaniye, Dirsekbükü, Bozburun, Kadırga bölgelerimizi gezerken eşsiz deniz ve çam ağaçlarının arasında unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız

  Marmaris – Hisarönü – Datça – Simi – Rodos – Marmaris 

  Marmaris çıkışlı Yunan Adaları turumuz Marmaris Hisarönü Datça Simi Rodos Marmaris 7 gece 8 gün olup Yunan Adaları rotasını takip etmektedir.

  Marmaris – Fethiye – Marmaris 

  Marmaris ÇıkışlıEkincik, Ağalimanı, Kızılada, Batık hamam Göcek adası, Yassıca, Bedri Rahmi Sarsala,Kadırga ve Cennet adasında inanılmaz bir tatil keyfi sunuyoruz.

  Mavi Yolculuk
  Yacht Charter Turkey

  Gulet Tatili Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN

  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
  KİRALIK GULET TEKNELER
  
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
  KİRALIK MOTORYATLAR
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
  KİRALIK TRAWLERLAR
  
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
  KİRALIK YELKENLİLER