Fethiye Göcek Fethiye Örnek Tur Programı

FETHİYE –GÖCEK-FETHİYE

1.GÜN LİMAN :

İlk gece Fethiye liman da konaklama ,mavi yolculuk ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilir ,Fethiye limanın muhteşem manzarasın da geçireceğiniz 7 günlük tatilin hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.

2.GÜN KIZILADA :

Muhteşem atmosferiyle bizi bekleyen Kızılada’ya demirliyoruz . Tüm günü bu güzel sakin muhteşem atmosferde yüzerek güneşlenerek ve eğlenerek geçiriyor ve gecelemeyi burada yapıyoruz. Dilerseniz yıldızları izleyerek uyuyabilirsiniz.

3.GÜN GÖCEK –DALYAN :

Göcek’in harika limanında gezebilir alış veriş yapabilir . Güzel çarşısın da keyifli vakit geçirebilir küçük kafelerin de bir kahve içip unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Dalyan’da dünyaca ünlü Caretta caretta kaplumbağalarını görebilir onlarla unutulmaz fotoğraf lar çekilebilir bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Dünyanca ünlü gene İZTUZU plajı yakınlarında demirleyeceğiz ve arzu ederseniz tuzlu su ile tatlı suyun bir arada olduğu ancak karışmadığı bu mucizevi plajda yüzebilir. Çamur banyosunda güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Gecelemeyi de Göcek koylarında yapacağız.

4.GÜN GÖCEK KOYLARI :

Göcek’in harika koylarında dolaşmaya devam edeceğiz (YASSICALAR-BOYNUZBUKU) bu muhteşem sularda yüzecek ,dalış yapacağız .Geceyi muhteşem koylardan birinde yıldızları izleyerek geçireceğiz.

5.GÜN BATIK HAMAM :

Burada Bedri Rahmi Koyunu ve Cleopatra Adasın da yüzme ve dalma fırsatı bulacaksınız. Bu muhteşem mavi deniz de şansınız varsa akşam yemeği için balık bile tutabilirsiniz. Gecelemeyi bu güzel koylardan birinde muhteşem romantik bir atmosferde geçireceğiz.

6.GÜN TERSANE ADASI :

Körfezdeki adaların en büyüğüdür. Mübadele sonrasında boşaltılmış eski Rum yerleşiminin kalıntıları bulunmaktadır. Adanın adını aldığı bir tersane ve gözetleme kulesi ada gezintisi yapmak isterseniz karşınıza çıkacaktır.

7.GÜN FETHİYE KÖRFEZİ :

Kahvaltı sonrası Fethiye körfezinde bulunan Turunç adasına doğru yola çıkıp son gün güzel bir dalış yüzme keyfi yapıp unutulmaz anılarımıza bir yenisini daha ekleyerek mavi yolculuğumuzun sonuna yaklaşırken Fethiye limanına doğru yola çıkarken geceyi Fethiye limanında geçireceğiz Fethiye’nin muhteşem limanın da gezebilir şehrin keyfini bir gecede olsa çıkarabilirsiniz. Muhteşem geçen 7 gün anılarınızda unutulmaz tadlar bırakacaktır.

8.GÜN FETHİYE MARİNA :

Unutulmaz bir mavi yolcuğun sonuna gelmiş bulunuyoruz tekneden ayrılma zamanı saat 09:30 itibariyle başlar otelinize yada havalimanına transferleriniz yapılır.

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Gulet Tatili Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN

Popüler Destinasyonlar

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak