Bozburun Yat Kiralama

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Bozburun Yat Kiralama

Bozburun Yat Kiralama

Bozburun Yat Kiralama Ülkemizin Ege ve Akdeniz kıyıları eşsiz doğa güzelliklerini barındırmaktadır. Bunun yanı sıra tatil için en ideal iklim koşulları da bu bölgelerde bulunur. Hem doğa güzelliklerini keşfetmek hem de yaz aylarında güneşin tadını çıkartmak istiyorsanız, yat kiralama fikri tam size göre! Platin Yachting & Sailing olarak sunduğumuz Bozburun yat kiralama seçeneklerinden faydalanarak benzersiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik bu tatil müthiş güzelliklere sahip olan Bozburun’u keşfetmenizi de sağlayacaktır. Bozburun’da, sevdiklerinizle ve şehrin kalabalığından uzak bir şekilde gerçekleştireceğiniz tatil sizlere bütün yorgunluklarınızı unutturacaktır.

Bozburun Yat Kiralama
Bozburun Yat Kiralama

Firmamız sizlere en ideal tatili sunabilmek adına pek çok yat seçeneğine sahiptir. Bu yat seçeneklerinden her biri sizleri evinizdeymişsiniz gibi hissettir. Çünkü firmamızda bulunan her yat konfor açısından üstün kalitede özelliklere sahiptir. İşte o yat seçenekleri:

  • Gulet yatlar
  • Kataraman yatlar
  • Yelkenli yatlar
  • Motoryatlar

Bu yatlar sizlere yalnızca konfor sunmaz. Ek olarak sevdiklerinizle baş başa vakit geçirebilmeyi, serin suların tadını çıkarmayı ve farklı su sporlarını deneyimleyebilmeyi sunar. Böylece Bozburun’un doğa güzelliklerini keşfederken aynı zamanda unutamayacağınız anılar biriktirebilirsiniz.

Gulet Yatlar

Bozburun yat kiralama seçenekleri arasında oldukça popüler olan gulet yatlar sizleri kusursuz bir mavi yolculuğa çıkartacaktır. Bunun en büyük sebebi son derece konforlu ve güvenilir olmasıdır. Üstelik gulet yatlar etkileyici iç ve dış dizaynlara da sahiptir. Böylece lüks içerisinde bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Gulet yat seçeneklerinin birçoğu fazlasıyla uzundur. Bu yatlar uzun olduklarından dolayı geniş misafir kapasitelerine sahiptir. Yani eğer kalabalık bir grup ile tatile çıkmayı planlıyorsanız gulet yatlar aradığınız seçenek olabilir. Üstelik yatlar geniş olduğundan dolayı iç ve dış mekanlarda da vakit geçirebileceğiniz ferah alanlar bulunmaktadır. Eğer kiralık gulet yat seçeneklerine göz atmak istiyorsanız, https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-gulet-yelkenli-tekne/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Katamaran Yatlar

Katamaran yatlar deniz taşıtlarına karşı ilgi duyan kişiler için en ideal seçenektir. Çünkü eğer kaptan ehliyetiniz bulunuyorsa bu yatları kaptansız bir şekilde kiralayabilirsiniz. Böylece denizlerin hâkimi olabilir ve kendi rotanızı kendiniz belirlersiniz. Kişiselleştirilmiş bir mavi tur ile keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bozburun yat kiralama seçeneklerinin en konforlu olan çeşitlerinden biri katamaran yatlardır. Bu yatlar çift gövde sisteminden meydana gelmektedir. Böylece son derece konforlu ve lüks bir yolculuk deneyimi elde edebilirsiniz. Üstelik bütün yatlarda olduğu gibi katamaran yatlarda da gerekli güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Eğer katamaran yatlardan kiralamak istiyorsanız https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-katamaran/  adresinden seçeneklerinize ulaşabilirsiniz.

Bozburun Yat Kiralama
Bozburun Yat Kiralama

Yelkenli Yatlar

Yelkenli yat seçenekleri ile konforlu bir tatilin tadını çıkarırken aynı zamanda güneşi ve rüzgârı yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Böylece kendinizi doğaya çok daha kolay kaptırabilirsiniz. Üstelik bu tarz bir yat sayesinde yolculuk esnasında yelken kontrolü ile alakalı sorumluluklar edinerek eğlenceli deneyimler kazanabilirsiniz. Ek olarak yelkenli bir yat sayesinde motor sesinden de uzak kalacaksınızdır. Böylece sessiz bir yolculuk deneyimleyebilirsiniz.

Yelkenli yatlar sayesinde denizdeki dalgaların tamamını hissedebilirsiniz. Böylece mavi yolculuğun tadını daha çok çıkarabilirsiniz. Ancak eğer deniz tutulması yaşama ihtimaliniz varsa yanınızda ilaç bulundurmanızı öneririz. Yelkenli yat seçeneklerine göz atmak için  https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-bareboat-yelkenli-fiyat/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Motoryatlar

Bozburun yat kiralama seçenekleri arasındaki en lüks modellerden biri motoryatlardır. Bunun nedeni diğer bütün yat çeşitlerine kıyasla daha hızlı yolculuk yapabiliyor olmasıdır. Eğer hız tutkunuysanız ve mavi yoluculuğunuzu bir maceraya dönüştürmek istiyorsanız, motoryatları tercih edebilirsiniz. Üstelik bu tarzdaki yatlar da en az diğerleri kadar konforludur ve gerekli donanımlara sahiptir. 

Konforunuzdan ödün vermemek ama aynı zaman da hızlı bir yolculuk da yapmak istiyorsanız motoryatlar tam size göre! Eğer kiralık motoryat seçenekleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-motoryat/  adresine göz atabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak