Marmaris – Fethiye – Marmaris

Marmaris Fethiye Marmaris Örnek Tur Programı

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)

Süreç: 7 Gece – 8 Gün

Biniş Günleri: Cumartesi

Tekneye Biniş: Marmaris Limanı

Biniş Saati: 15:30’dan itibaren

Tekneden İniş: Marmaris Limanı

İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30

Marmaris – Fethiye – Marmaris

MARMARİS –FETHİYE – MARMARİS 7 gece / 8 gün Tam Pansiyon)

1.Gün: Marmaris
Marmaris yatlimanında tekneye yerleşim.Hemen yanı başınızdaki Barlar sokağı gece gezilebilir. Teknede akşam yemeği ve geceleme. İlk gün teknede servisakşam yemeği ile başlar.

2.Gün: Ekincik
Kahvaltı sonrası rehber tarafından verilecek info sonrası Ekincik koyuna doğru hareket. Öğle yemeği burada alınacak. Bu koyda aktivite olarak (extra) Dalyan turumuz bulunmaktadır.Dalyan nehrinde gezi, kaya mezarları, çamur banyosu ve meşhur iz tuzu plajında mola. Akşam tekneye dönüş geceleme Ekincik koyunda.

3.Gün: Ağa Limanı– Batık Hamam- Kızılada
Kaptanınız sizler uyanmadan sabah rüzgarında faydalanmak için Dişbilmezburnunu aşacaktır. Bu bölge şanslı iseniz yunusları görebilirsiniz. Kahvaltı Tersane Adasında,daha sonra eşiz güzellikteki batık hamam ziyareti,Geceleme Kızıl Adada

4.Gün: Fethiye
Sabah erkenden Fethiye limanına giriş. Teknenin su vekumanya takviyesi için limanda konaklama. Opsiyonel (extra) olarak Fethiye de Tlos Saklıkent turumuz vardır.Sabah kahvaltı sonrası rehber eşliğinde alınış, Saklıkent ve Tlos’ı görme imkanı, öğle yemeği dahil bu turda, nehirde çamur banyosu halı kooperatifi ziyareti. Akşam yemeği teknede ve geceleme Fethiye Limanında.

5.Gün: Göcek adası- Yassıca
Kahvaltı sonrası Fethiye limanından ayrılış ve Göcek adasına doğru hareket, yüzme molaları sonrası yassıca adalarına uğruyoruz,Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda snorkel ile yüzülebilir.

6.Gün: Bedri Rahmi– Sarsala – Ağa Limanı
Kahvaltı sonrası ünlü ressam dan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi koyu ve Sarsala. Öğlenden sonra Aga limanı,Geceleme bu koyda olacak.

7.Gün: Kadırga – Cennet Adası
Kahvaltı sonrası erkenden hava durumuna göre Kadırga burnununa doğru hareket, koylarda yüzme molası Cennet adası civarında 5 çayı molası ve Marmaris limanına giriş, Geceleme Marmaris limanında

8.Gün
Kahvaltı sonrası tekneden ayrılış.

YUNAN ADALARI

Yunan Adaları turunda, yukarıdaki ücretlere ek olarak yurtdışı işlemleri ve Yunanistan’daki liman masrafları için kişi başına 60.- € teknenin kaptanına ödenecektir.Bu turlar en az 8 kişi ile uygulanır.

MÜRETTEBAT

Teknelerdeki mürettebat teknenin boyutuna göre farklılık göztermekle birlikte genelde 1 kaptan,1 aşçı ve bir de gemici olmak üzere 3 kişiden oluşmaktadır. Mürettebatımızın hepsi lisanslı ve birkaç dili konuşabilen gemicilerdir.

 

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Gulet Tatili Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN

Popüler Destinasyonlar

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak