Yat Tatili

Ana Sayfa » Yat Tatili

Yat Tatili

Yat Tatili Günlük hayatın tüm stresinden kaçmak istiyorsunuz ama şehir gürültüsü, tatil beldelerinin kalabalığı tatil zevkinizi mi baltalıyor? Platin Yatçılık tarafından size en lüks kalitede sunacağımız yat tatili imkanları ile artık tatil zevkiniz baltalanmayacak. Engin mavi denizin tadına varacağınız, ufuk çizgisine bir adım daha yaklaşacağınız yat tatili ile engin suların keyfini çıkaracaksınız. Tatil anlayışınızı yeniden tanımlayacak Platin Yatçılık mavi yolculuk fırsatlarını keşfedin. Platin Yatçılık tarafından sağlanan tekneler ile en lüks otellerin konforunu ve lüksünü ayaklarınız altına seriyoruz. Platin Yatçılık yat tatili ile kendinizi kraliyet ailesinin bir ferdi gibi hissedeceksiniz.

Özellikle son dönemlerde tatil severlerin vazgeçilmezi haline gelmiş mavi yolculuk organizasyonları, Platin Yatçılık kalitesiyle birleştiğinde unutamayacağınız bir deneyime dönüşür. Sizleri değerli hissettirecek hizmetlerimiz ve lüks teknelerimiz ile cazip fiyatlarla maviliklerin tadını çıkaracaksınız.

Yat Tatili
Yat Tatili

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Mavi Yolculuk Fiyatları Ne Kadar?

“Mavi yolculuk fiyatları ne kadar?” diye düşünebilirsiniz. Marmaris mavi tur ve Bodrum mavi tur gibi hizmetler düşündüğünüz gibi çok uç rakamlar isteyen tatil organizasyonları değildir. Marmaris mavi yolculuk fiyatları, beş yıldızlı lüks otellerin yanında daha iyi hizmete ve konfora rağmen daha ucuza denk gelir. Platin Yatçılık kalitesi ile sağlanan mavi yolculuk, kimsenin “Ben asla yapmadım!” dememesi gereken bir tatil çeşididir.

Lüks tekne modelinize ve isteklerinize göre fiyatlar değişmekle birlikte, 8 kişilik bir grup için ortalama bir fiyat 20.00 TL’den başlamaktadır. 20.000 TL ile başlayan mavi yolculuk fiyatı, isteklerinize göre artmaktadır. Fiyatı belirleyen diğer faktörler, ne kadar lüks bir tatil istediğiniz ve mavi yolculuğunuzun süresini ne kadar uzatmak istediğinizdir. Özellikle lüks otellerin fiyatları göz önüne alındığında, lüks ve konforlu bir mavi yolculuk tatil organizasyonu oldukça uygundur.  

Unutmadan söyleyelim! Kasım ve aralık aylarında başlayan mavi tur erken rezervasyon dönemimiz vardır. Bizimle bu dönemde iletişime geçmeniz halinde %50’ye varan indirimleri ile daha uygun bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Tatil sürenize ve tatil yapmak istediğiniz insanlara göre daha kesin bir fiyat mı görmek istiyorsunuz? https://www.platinyatcilik.com/mavi-tur/ sitemizi ziyaret etmeye ne dersiniz? Sitemizi ziyaret edin ve çeşitli mavi tur organizasyonlarından size en uygunu hemen sizin için ayarlayalım!

Marmaris Lüks Tekne Kiralama

Marmaris lüks tekne kiralama ihtiyacınız varsa Platin Yatçılık ihtiyacınızı en kaliteli, lüks ve konforlu şekilde karşılamak için hizmetinizdedir. 20 yıla yakın tecrübemiz ile mavi yolculuk organizasyonu için asla pişman olmayacaksınız. Hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gerekenler;

  • https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ adresine giderek iletişim bilgilerimizden herhangi biri ile bize ulaşabilirsiniz.
  • Tatil anlayışınıza en uygun gelecek şekilde lüks tekne, yat ve guletlerimizi seçebilirsiniz. Sitemizin sahip olduğu karşılaştırma seçeneği ile karar vermeniz daha kolay olacaktır.
  • Karar verdikten sonra ise tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek. İster telefon numaramızdan ister (rezervasyon yapmak isterseniz) mail yoluyla bize ulaşın.
  • Bize ulaştıktan sonra Platin Yatçılık tarafından sağlanan güvenle dijital ortamda veya yüz yüze olarak sözleşme imzalanmasını gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sonra mı? Sonrası engin mavi denizlerde huzurlu ve lüks bir tatil! Aynı rüyalarınızdaki gibi!
Yat Tatili
Yat Tatili

Mavi Yolculuk İptal ve İade

Diyelim ki bir sorun oldu ve yaptığınız rezervasyonu iptal ettirmek istiyorsunuz. Veya tarih değişikliğine gitmeniz gerekiyor. Hiç sorun değil! Platin Yatçılık olarak müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı hedef edinmiş bir firma olarak onların hiçbir şekilde mağdur olmasını istememekteyiz. Mavi yolculuk iptal ve iade durumlarında güne bağlı olarak iptal bedeli tahsis etmekteyiz.

  • Eğer ki 90 gün ve daha öncesinde bir organizasyon için iptale giderseniz toplam bedelin %25’i,
  • Eğer ki 89-60 gün ve daha öncesinde bir organizasyon için iptale giderseniz toplam bedelin %50’si,
  • Eğer ki 59-40 gün ve daha öncesinde bir organizasyon için iptale giderseniz toplam bedelin %75’i,
  • Eğer ki 39-0 gün daha öncesinde bir organizasyon için iptale giderseniz toplam bedelin %100’ü iptal bedeli olarak tahsis edilir.

Daha ayrıntılı bilgiye https://www.platinyatcilik.com/iptal-ve-iade/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak