Bozburun Tekne Kiralama

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » Bozburun Tekne Kiralama

Bozburun Tekne Kiralama

Bozburun Tekne Kiralama Yakıcı yaz aylarında herkesi en motive eden şey tatil zamanın gelmesidir. Soğuk kış günlerinden ve yüksek binaların arasındaki sıkıcı işlerimizden sıyrılıp denizle ve güneşle bir bütün olacağımız günleri iple çekeriz. Türkiye’de Ege ve Akdeniz sahilleri tatil için birçok insanın akın ettiği yerler olarak karşımıza çıkarlar. Yoğun kalabalıktan bunalan insanlar için iple çektikleri tatil dönemi bir kabusa dönüşebilir. Özel alan ve mahremiyet kavramlarına değer veriyorsanız ve tatil rotanız ise, Bozburun Tekne Kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bozburun Tekne Kiralama
Bozburun Tekne Kiralama

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Bozburun tatil beldesinde sizlere tekne kiralama hizmeti vermekteyiz. Deniz ve güneşli tatillerinizi size özel kılmak ve doğanın keyfini doyasıya çıkarmak için tekne kiralama hizmetleri oldukça idealdir. İster ailenizle birlikte mahremiyetinizin korunduğu bir tatil keyfi sürmek istiyor olun isterseniz de arkadaşlarınızla kalabalık stresi yaşamadan doyasıya eğlencenin keyfini sürün. Platin Yatçılık olarak bu hizmetleri size sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Kiralamak istediğiniz tekneler kişi sayısına ve teknenin biçimine göre farklılık göstermektedir. İşte Platin Yatçılık üzerinden kiralayabileceğiniz tekne türlerimiz:

Teknelerin genel özelliklerine ve fiyat bilgilerine erişmek için yanlarındaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz tekneleri görsellerle destekleyerek seçebilirsiniz.

Bozburun Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralamak, bir alanda istediğiniz süre boyunca kalmak ve denizde konforlu ve özgür bir tatili deneyimlemek için en uygun tatil biçimi. Tekne kiralayarak arkadaşlarınızla ya da ailenizle açık denizlerin keyfini sürebilir ya da keşfedilmemiş koylarda doğayla bir bütün olabilirsiniz. Platin Yatçılık üzerinden tekne kiralama fiyatları birçok farklı faktör göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bu faktörlerden bazıları şunlardır:

  • Teknenin kiralanacağı ay/sezon,
  • Geçirilecek gün sayısı,
  • Konaklama yapacak kişi sayısı,
  • Tekne’nin tipi, cinsi, büyüklüğü,
  • Rotanın uzunluğu,
  • Alınmak istenen ekstra hizmetler.
Bozburun Tekne Kiralama

Bu faktörler göz önünde bulundurularak bir fiyat belirlenmektedir. Sezon içi dönemde yani yoğun olan Mayıs, Haziran Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında fiyat daha yüksek olurken, sezon dışı zamanlarda fiyat daha uygun olmaktadır.

Platin Yatçılık ailesi olarak tekne kiralama hizmeti verdiğimizde başka birçok hizmeti de beraberinde müşterilerimize sunarız. Bu hizmetler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır. Ancak talep ettiğiniz ekstra hizmetlerde ekstra ödeme yapmanız gerekebilmektedir.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLERKarşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak