Marmaris Kiralık Gulet

Ana Sayfa » Gulet Kiralama » Marmaris Kiralık Gulet

Marmaris Kiralık Gulet

Marmaris Kiralık Gulet Marmaris, son yıllarda tatil severlerin uğrak noktası haline geldi. Eşsiz doğası, kültürel ögeleri ve temiz deniz kıyıları ile Marmaris’ten daha iyi seçenek bulmak oldukça zor. Yaz tatiline duyulan heyecan, Marmaris sevgisi ile birleşince tatili dört gözle beklememek imkânsız. Marmaris’in en büyük avantajı olan maviliklerin tadını en yakından çıkarabileceğimiz tatil yeri ise tekneler. Deniz tatili kavramını gerçek anlamına kavuşturan tekne turları, günümüzde oldukça popüler.

Marmaris Kiralık Gulet
Marmaris Kiralık Gulet

Tekne turlarına ve tekne kiralamaya yönelik talep artıkça, kiralama hizmeti veren firmalar da artmakta. Fakat güvenilir bir firma bulmak, sonrasında ise size uygun tekneye karar vermek zorlu hale gelebiliyor. Bu noktada Platin Yatçılık olarak sizlere hizmetlerimizi, tekne kiralama sürecinde bilinmesi gerekenleri ve daha fazlasını aktarma amacı ile bu yazıyı hazırladık. Marmaris kiralık gulet hizmeti ve gulet kiralama hakkında merak ettikleriniz için siz de yazımızı okuyabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Marmaris Gulet Kiralama

Gulet, özellikle son birkaç yılda tersanelerde üretimi artan ve gitgide daha fazla talep gören bir tekne türü. Gulet kiralamanın pek çok avantajı bulunmakta. Tekne turları ve koy gezilerinde kullanımı fazla olmasına rağmen gulet ile açık denizlere çıkmak eşit derecede güvenli. Kullanım alanının geniş olması ve konforlu tasarımı gulet kullanımını artırmakta. Hal böyle olunca gerek arkadaş grubu ile gerekse aile ile gidilen tatillerde gulet kiralama fikri oldukça mantıklı. Ayrıca; evlilik teklifi, balayı gibi romantik anlarda da tekne kiralama trendi yükselişte. 

Sıklıkla sanılanın aksine, tekne kiralamak fahiş fiyatlara denk gelen lüks bir hizmet olmayabilmekte. Seçeceğiniz teknenin türüne ve boyutuna göre değişen fiyatlar arasında bütçenize uygun bir gulet bulmanız mümkün. Son dönemde kiralanan gulet sayısının çokluğu, seçeneklerinizi artırmakta. Bütçenize uygun bir gulet kiralamak için https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-gulet-yelkenli-tekne/ linkini takip edebilir, kendinize uygun tekneyi seçebilirsiniz. Seçiminiz sırasında aklınıza takılan soru işaretlerini gidermek adına her daim bizlere ulaşabilirsiniz.

Gulet Kiralama Nasıl Yapılır?

Kimi zaman gulet kiralamanın meşakkatli ya da pahalı bir işlem olacağı düşüncesi ile tekne kiralamak isteyenler daha araştırmadan bu fikirden vazgeçmektedir. Fakat gulet kiralama işlemi oldukça kolay bir süreçtir. Marmaris gulet kiralama için:

  • https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-gulet-yelkenli-tekne/ linki üzerinden kiralık ilanı bulunan guletlere ulaşabilirsiniz.
  • Platin Yatçılık web sitesinde kapsamı geniş arama filtreleri mevcuttur. İstediğiniz kriterleri girerek kendinize en uygun tekneyi bulmanız mümkündür.
  • Kiralık guletler arasında karşılaştırma yapmanız, en uygun olana ulaşmanızda kolaylaştırıcı olacaktır.
  • Bütçenize uygun fiyata kiralanan ve istediğiniz özelliklere sahip olan guleti bulduktan sonraki süreç oldukça rahattır.
  • Platin Yatçılık, müşteriyi koruyan kapsamlı bir kira sözleşmesi sunmaktadır. Sözleşme istediğinize bağlı olarak yüz yüze bir araya gelerek imzalanabilmektedir. Elektronik ortamda sözleşme imzalama fırsatınız bulunmaktadır.

Gulet kiralama süreciniz boyunca sorularınız, yorumlarınız ve şikayetleriniz için her zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tatilinizi olabilecek en sorunsuz biçimde geçirmeniz adına çalışan ekibimiz, sizlere her adımda yardımcı olacaktır.

Marmaris Kiralık Gulet
Marmaris Kiralık Gulet

Gulet Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Marmaris kiralık gulet talebinin artması sonucunda, istediğiniz tatili yapabilmeniz adına dikkat etmeniz önerilen birtakım unsurlar mevcuttur. Gulet kiralama için:

  • Kiralama döneminden bir süre önce rezervasyon yaptırmak önemlidir. Özellikle bayram tatili, resmî tatiller gibi zaman aralıklarında kiralamayı düşünüyorsanız erken rezervasyon tatilinizi kurtarabilir.
  • https://www.platinyatcilik.com/gulet-kiralama/ sayfasında, gulet kiralamaya dair oldukça fazla bilgi bulunmaktadır. Gulet seçiminizde bu bilgilere göz atmanız faydalı olacaktır.
  • Kira sözleşmesini incelemeniz, tekneye giriş saati gibi detayları öğrenmenizi ve bu bilgiler ışığında plan yapmanızı sağlayacaktır.
  • Kiralama işleminden önce kişi sayısının kesinleşmesi, guletin büyüklüğü, türü gibi özellikleri belirlemek açısından önemli olacaktır.

Ekonomik ve klimalı gulet, de lüks gulet gibi gulet çeşitlerini incelemek için web sitemizi ziyaret edebilir, hizmetlerimizle ilgili bilgi almak adına iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

 

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak