Marmaris – Datça – Marmaris

Marmaris – Datça – Marmaris

Marmaris Mavi Yolculuk
Marmaris Mavi Yolculuk

TUR DETAYLARI

 

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)

Süreç: 7 Gece – 8 Gün

Biniş Günleri: Cumartesi

Tekneye Biniş: MarmarisLimanı

Biniş Saati: 15:30’dan itibaren

Tekneden İniş: Marmaris Limanı

İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30

 

TURUN FİYATI

Mayis: 500 Euro

Haziran: 840 Euro

Temmuz: 975Euro

Agustos: 975 Euro

Eylül: 840 Euro

Ekim: 500 Euro

Marmaris – Datça – Marmaris

MARMARİS -DATÇA -MARMARİS  
 7 gece / 8 gün Tam Pansiyon
 1.Gün: Marmaris
Herkes tekneye vardıktan sonra akşam yemeği teknede servis edilir. İlk gün teknede servis akşam yemeği ile başlar. Birinci gece Marmaris yat limanında  geceleme  yapılır.
 
2.Gün: Arap Adası –Bozukkale
Kahvaltıdan ve bilgilendirmeden sonra tekne limandan ayrılır ve Arap adasına varılır öğlen yemeği burada verilir. Yüzme molasında sonra Bozukkaleye hareket edilir. Bozukkale tarihte LOryma olarak geçer, akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.
 
3.Gün: Datça
Kahvaltıdan sonra Datçaya hareket. Datça ülkemizin şirin ve küçük ilçelerinden biridir. Burada isteyen yolcularımız yarım günlük Knidos antik şehrine extra ücretli olan turumuza katılabilirler. Geceleme Datça limanında yada yakın bir koyda konaklama.
 
4.Gün: Aktur –Bencik
Kahvaltıdan sonra her şey tamamlandıktan sonra Aktura doğru hareket edilir. Hisarönü körfezinin kuzeyinde yeralır. Daha sonra Bencik Koyuna hareket edilir. Geceleme ve akşam yemeği bu koyda.
 
5.Gün: Selimiye veya Orhaniye
Bu gün hisarönü körfezinin derinliklerinde bulunan Selimiye veya Orhaniye koyuna ziyaret burada isteyen yolcularımız extra jeep safari turuna katılabilirler.
 
6.Gün: Dirsek Bükü – Bozburun
Kahvaltıdan sonra Dirsekbüküne hareket. Daha sonraki durağımız Bozburun koyu Bozburun ülkemizde ahşap tekne  yapıldığı birkaç yerden biridir. Geceleme Bozburun yada yakın bir koyda
 
7.Gün: Kadırga – Marmaris
Kahvaltıdan sonra Kadırgaya veya uygunluğa göre Kumlubüke geçiş , öğlen yemeğinden sonra Cennet adası ve Marmarise giriş geceleme Marmaris limanında.
 
8.Gün:
Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılış.
 
 
 

DİĞER MAVİ YOLCULUK ROTALARI

 

Bodrum – Gökova – Bodrum

Bodrum çıkışlı  turumuz Alakışlabükü, Çökertme, İngiliz Limanı, Karacasöğüt, Sedir adası, Löngöz, Orak adası, Papuç burnu gibi eşsiz koylarımızı görmektedir..

Fethiye – Kekova – Fethiye 

Fethiye yat limanı,Kekova-Simena-Kaş-Kalkan-Yeşilköy koyu-Göcek Koylarını gezebileceğiniz harika bir tur sizi bekliyor. Yeşilin ve mavinin sonsuz güzelliğinde harika bir zaman geçirmek için geç kalmayın.

Fethiye – Marmaris – Fethiye 

Fethiye çıkışlı turumuzda Ağa Limanı, Ekincik, Dalyan, Göcek Koyları, Marmaris, Semizce, Manastır koyu gibi muhteşem koyları görme şansınız olacak.

Fethiye-Göcek-Fethiye 

Fethiye çıkışlı çocuklu aileler için ideal keyifli bir mavi yolculuk.Fethiye ölüdeniz Göcek Adları Turumuz

Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye 

Fethiye’den çıkıp Yunan adaları ve Egenin unutulmaz maviliklerinde muhteşem bir hafta geçirmek isterseniz kaçırılmaz fırsat.

Fethiye-Ölüdeniz -Fethiye 

Uzun Yol Yapmak istemeyenler Fethiye ölüdeniz Göcek Koyları Görmek isteyenler ,unutulmaz yemekler ve koyların keyfini çıkarabileceğiniz muhteşem bir mavi yolculuk deneyimi.

Marmaris – Datça – Marmaris 

Marmaris Datça Marmaris rotasında Arap Adası, Bozuk kale, Aktur, Bencik, Selimiye, Orhaniye, Dirsekbükü, Bozburun, Kadırga bölgelerimizi gezerken eşsiz deniz ve çam ağaçlarının arasında unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız

Marmaris – Hisarönü – Datça – Simi – Rodos – Marmaris 

Marmaris çıkışlı Yunan Adaları turumuz Marmaris Hisarönü Datça Simi Rodos Marmaris 7 gece 8 gün olup Yunan Adaları rotasını takip etmektedir.

Marmaris – Fethiye – Marmaris 

Marmaris ÇıkışlıEkincik, Ağalimanı, Kızılada, Batık hamam Göcek adası, Yassıca, Bedri Rahmi Sarsala,Kadırga ve Cennet adasında inanılmaz bir tatil keyfi sunuyoruz.

 

Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
KİRALIK YELKENLİLER