Marmaris Yat Kiralama

Ana Sayfa » Marmaris Yat Kiralama

Marmaris Yat Kiralama

Marmaris Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Marmaris Yat Kiralama Gulet Yat Kiralama için yapılacak ilk tercihlerden biri Marmaris’ten kiralamaktır. Mavi tur ile birlikte, minimum 1 haftalık yolculuğa çıkabilirsiniz. İstediğiniz yatı, kişi sayısı ve istediğiniz özelliklere göre tercih edebilirsiniz. Mavi tur istiyorsanız Marmaris’ten başlamak size ayrıcalık sağlayabilir. Mavinin ortasında eşsiz bir deneyime hazır olun. Güneşin doğuşunu, batışını, yükseliş ve alçalışını denizin ortasından takip etmenize olanak sağlayacak bu tur, sizi ve sevdiklerinizi tatmin edecek cinsten.  Uzun bir tatil de tercih edebilirsiniz, kısa bir tatil de.

En İyi 10 Koy
Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Marmaris Limanı

Marmaris Liman İşletmesi genel adıdır. Buradan Gulet Kiralama işlemi yapabilirsiniz. Liman Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan en büyük limanlardan biridir. Mimari yapısını, doğal girinti ve çıkıntılar sayesinde doğaya uygun olarak tasarlanmıştır. Kendinize en uygun tekneyi buradan da kiralayabilirsiniz. Kalbinizden gelen deniz sevgisini en iyi hissedebileceğiniz yerlerden biridir.

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

Filo bakımından oldukça geniş filolara sahip olan şirketler, bu limanda yer almaktadır. İçerisinde bulundurduğu çeşitlilik sayesinde gönlünüzce tercih yapabilirsiniz.

Tüplü Dalış
Kiralık Özel Yatlarla Mavi Yolculuk
Kabin Kiralama
Kabin Kiralama Fiyatları

Tatil Seçenekleri

Marmaris Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

LIMANLAR

Gulet Yat için buraya geldiğiniz zaman, sizleri iki seçenekli tatil planları bekliyor. Birinci seçenek, uzun süreli tatil, bu tatil seçeneğini tercih ettiğiniz zaman tatilinizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Tatilinizi dilediğiniz gibi yapmak isterseniz bu tercih tam size göre. Hemen hemen, kiralayacağınız yatın bütün özelliklerini kendiniz seçebilirsiniz. Yolculuk süresi boyunca, sizlere hizmet vermesini istediğiniz kişi sayısını belirleyebilirsiniz. Gitmek istediğiniz koyları, özel yerleri, bu tarz yerlere sefer yapabilme olanağı sağlayan tekneleri tercih ederek görebilirsiniz. Yiyeceğiniz yemeği de kendiniz seçebilirsiniz. Kalacağınız gün sayısını da kendiniz belirleyebilirsiniz. Umuma kapalı, özel yerler harici hemen hemen her yere gidebilirsiniz.

Mavi Tur
Gulet Kiralama
Yunan Adaları
Teknede Yaşam

Koylar

Koylar, mavi turun en güzel yanlarından bir tanesidir. Dilediğiniz özelliklerle seçtiğiniz teknenizle koylara gidip orada durabilir dinlenebilirsiniz.  Gulet Yat Kiralama işlemi için en güzel yerlerden biri Marmaris’tir.

  • İçmeler Koyu: Dalış yapabilme, güneşlenebilme ve yemek yiyebilmek için ideal bir koydur. Dalışa olan özel bir ilginiz varsa bu koy tam size göredir. Dalış severlerin sık sık ziyaret ettiği ve keyifli vakit geçirebilmeleri için, doğanın onlara sunduğu özel koylardan sadece bir tanesidir.
  • Turunç Koyu: Gulet Kiralama sonrası gidilebilecek bir başka koydur. Uluslararası, Mavi Bayrak ödülüne layık görülmüştür. Mavi Bayrak; kumu kaliteli, suyu ve çevresindeki yerler temiz olan, altyapısı yatlar için uygun olan koylara, uluslararası örgüt tarafından verilen kalite belgesidir. Turunç koyunun genel özelliklerinden bir tanesi çam ormanlarıyla sarılmış olmasıdır.
  • Abdi Reis Koyu: Bu koydaki derinlik 0’dan başlayıp 33 metreye kadar çıkmaktadır. Bu nedenle dalgıçların ilk tercihleri arasında yer alır. Eğitim dalışları için, doğanın sunduğu imkanlardan faydalanabilir, dalış için size en uygun olan yeri seçebilir ve eğitiminizi orada tamamlayabilirsiniz. Eğer, profesyonel bir dalgıçsanız, bu koyu tercih etmeniz için oldukça büyük sebepler mevcuttur.
  • Yazılı Kaya: Sabah dalış severler için, ideal yerdir. Dilerseniz burada bulunan köyde, jeepe binerek safari turuna da katılabilirsiniz. 3 metreden 33 metreye uzanan bir denizi vardır. Dalış için uygun bir yerdir. Melanür, salyangoz ve karagöz sürüleriyle dalış yaparken karşılaşmanız olasıdır.

MERAK ETTIKLERINIZ

Marmaris Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Eğer Gulet Yat için bir başlangıç arıyorsanız, Marmaris başlangıçtan sizi alarak en profesyonel ve güzel biçimde, sizleri ağırlayacak yatlarla doludur. İşini ciddiye alan insanlar ve onların tekneleriyle beraber, uzun veya kısa süreli seyahatlere çıkabilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız veya yakın çevreniz için en mükemmel tatil planlarından birisi yat kiralamadır. Çevrenizde bulunan insanlara, onlara bir tatil fırsatı sunarak, yaz aylarınızı kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak