Ana Sayfa » Tekneler » Gulet » Tarkan 5 Gulet

Tarkan 5 Gulet

Tarkan 5 Gulet , mavi yolculuk gezi teknesi olarak öne çıkan yüksek standartlardaki hizmetiyle dikkat çeken bir gulettir. 36 metre uzunluğu ve geniş yaşam alanları sayesinde 6 adet double kabin ile 2 adet 3 kişilik kamarası bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde farklı ve unutulmaz bir mavi tur deneyimi sunmaktadır. Tarkan 5 Yat Tekne, mavi yolculuk turu için en uygun seçeneklerden biridir.

Bodrum’da bulunan bu gulet, lüks ve konforu bir arada sunarak misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmaktadır. Geniş kabinleri, ferah güvertesi ve modern donanımları ile mavi yolculuk keyfinizi en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Tarkan 5 Gulet Tekne, deneyimli mürettebatı ve yüksek kalitedeki hizmet anlayışıyla misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmak için hazırdır. Eşsiz güzelliklere sahip Bodrum ve çevresindeki koyları keşfetmek ve denizin tadını çıkarmak için mavi tur tutkunları için ideal bir seçimdir.

Mavi Yolculuk Turu için Tarkan 5 Gulet Kiralama, unutulmaz anılar biriktirmek isteyenler için farklı ve keyifli bir seçenek sunmaktadır. Bol bol yüzme ve güneşlenme fırsatı sunan bu lüks gulet ile denizin huzur dolu atmosferinde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Tarkan 5 Gulet Günlük Fiyatları (Euro)

NİSAN € 2000

MAYIS € 2000

HAZİRAN € 2500

TEMMUZ € 4000

AĞUSTOS € 4000

EYLÜL € 2500

EKİM € 2000

Tarkan 5 Gulet Tekne Özellikleri

Tip : Gulet

Sınıfı : Lüks

Uzunluk : 36

Genişlik : 8

Yapım Yılı : 2006-2010

Ana Makine : 2 x 450 Hp.

Hız : 12 KN

Jeneratör : 2 x 46 Kva

Bayrak : Türkiye

Liman : Fethiye

Yolcu Kapasitesi : 16

Kabin : 8

Twin Kabin : 2

Double Kabin : 6

Banyo : Her Kabinde

Tuvalet : Her Kabinde

Salon : 16 Kişiye kadar toplam oturma alanı bar tv muzil sistemi ile donatılmıs

Klima : Var

Mürettebat : Kaptan, Ahçı, Gemici

Mürettebat Konaklama : Ayrı

Elektronik Ekipman : Haberleşme cihazı, Derinlik ölçer, Radar, GPS, Pusula, Uydu haberleşme cihazı, Otopilot, Elektronik harita, Tüm seyir cihazları

Elektrik : 220 V, 24 V 12 V

Müzik : Var

TV : Var

Ana Ekipmanlar : Buz makinesi, Kahve makinesi, Şarap soğutucu, salonda ve her kabinde DVD oynatıcı, Saç kurutma makinası, Türk karasularında internet bağlantısı

Dingi : 60 HP

Recreational : Su kayağı, ringo, kano, sörf Şnorkel ekipmanları, Balık tutma malzemeleri, Güneş tenteleri, Güneş yatakları, Güvertede duş, Deniz merdiveni  

Tarkan 5 Gulet Kiralama Şartları

Yat Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar :

Yat Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar :

Yiyecek ve İçecekler :

Misafirlerimiz istedikleri takdirde kendi kumanya alışverişlerini yapabilirler. Bu durumda da aşçılık ve servis yine personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Gulet Charter

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak
Platin Yatçılık
  • Platin Yatçılık