Göcek Yat Kiralama

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Göcek Yat Kiralama

Göcek Yat Kiralama

Göcek Yat Kiralama İş hayatının yorucu stresinden uzaklaşmak, dinlenmek ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için güzel bir tatile ihtiyaç duyabilirsiniz. Yapacağınız tatilden beklentiniz, sizi rahatlatması ve üzerinizdeki stresten arınmanızı sağlamasıdır. Bu nedenle sessiz, sakin bir ortama ihtiyacınız olacaktır. Tekne tatilleri bu noktada sizler için oldukça iyi bir tatil seçeneği olacaktır. Özellikle yat kiralayarak sadece sevdiklerinizden oluşan bir tatil planlayabilirsiniz. Türkiye’nin birbirinden güzel koylarında gezintiye çıkarak denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz yatları, https://www.platinyatcilik.com/yat-kiralama/ ile oldukça uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Platin Yatçılık Göcek yat kiralama seçenekleri içinden bütçenize ve isteğinize göre her türlü yatı bulabilirsiniz. Bu sayede tekne almanıza gerek kalmadan istediğiniz yat tatilini gerçekleştireceksinizdir.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Göcek Yat Kiralama
Göcek Yat Kiralama

Göcek Yat Kiralama

En çok tercih edilen tatil seçeneklerinden biri olan yat kiralama, seçeceğiniz yat çeşidine ve faydalanmak istediğiniz hizmetlere bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Göcek, Türkiye’nin en güzide tatil yerlerinden biridir. Her yıl binlerce turisti ülkemize çeken bu güzel ilçemiz, sizler için de unutulmaz bir tatil yeri olmaya adaydır. Bu güzel tatil yerindeki her bir koyu gezebilmek için yat kiralamanız oldukça iyi olacaktır. Göcek yat kiralama seçenekleri içinde sunulan yat çeşitleri 4’e ayrılmaktadır. Bunlar;

 • Gulet yatlar
 • Katamaran yatlar
 • Yelkenli yatlar
 • Motoryatlar şeklindedir.

Gulet yatlar, bu sektörde en çok tercih edilen yat grubudur. Tatile katılacak kişi sayısına bağlı olarak istediğiniz yat grubunu seçebilir ve https://www.platinyatcilik.com/gocek-yat-kiralama/ ile sizin için en uygun olan yata bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Yat Kiralamak İçin Yapılması Gerekenler

Yat kiralamak, tatilini denizin içinde geçirmek isteyenler için oldukça konforlu bir tatil şeklidir. Bu tatiller, bilinenin aksine uygun fiyatlara ayarlanabilmektedir. Platin yatçılık ile istediğiniz yata kolaylıkla karar verebilirsiniz. Yat kiralarken yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır.

 • https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ ile iletişime geçiniz.
 • Yatlar hakkında pek bilginiz yok ise sitede yer alan yatları inceleyerek, fikir sahibi olabilirsiniz. Seçtiğiniz yatları sıralayınız.
 • Seçtiğiniz yatları, kira fiyatlarıyla karşılaştırarak size en uygun yatı seçiniz.
 • Kira fiyatına dahil olan ve olmayan hizmetleri öğrenmek için Platin Yatçılık Tekne Kiralama Birimi ile iletişime geçiniz.
 • Platin yatçılık firmasına gönül rahatlığıyla rezervasyon yapabilirsiniz. Elektronik imzayla ya da yüz yüze görüşerek sözleşme imzalayabilir ve yat kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Göcek Yat Kiralama
Göcek Yat Kiralama

Yat Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yat tatili planlayarak kendinize unutulmaz bir tatil yaşatabilirsiniz. Yat tatilinizi planlarken aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurarak tatilinizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

 • Kiralayacağınız yatı seçmeden önce bir yattan beklentilerinize karar vermelisiniz. Tatilde kaç kişi olacağınıza önceden karar vererek, yatınızın boyutuna daha kolay karar verebilirsiniz.
 • Tekne türü, kamara sayısı, yakıt türü ve beyaz eşyaların durumu gibi detaylara bakarak yatınızı seçebilirsiniz.
 • Erken rezervasyon ile tatilinizi daha uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Her yıl ekim ayında yeni sezon açılır. Tatilinizi ne kadar erken ayarlarsanız, o kadar uygun bir fiyatla karşılaşacaksınızdır.
 • Tatil planı yaptığınız insanlar arasında amatör denizci belgesi olan var ise, yatınızı kaptansız kiralayabilirsiniz. Bu şekilde daha az masrafınız olacaktır.
 • Yat kiralama fiyatlandırması haftalık olarak yapılmaktadır. Tatilinizin ilk ve son günü limanda geçirmeniz gerekmektedir.
 • Valizinizi hazırlarken şort, mayo, nemlendirici, güneş kremi, güneş gözlüğü gibi kişisel ürünlerinizi yanınıza almanız gerekmektedir. Ancak çarşaf, nevresim takımı ve banyo havlularınız ücrete dahildir. Bu ürünleri valizinize eklemenize gerek yoktur. Ayrıca temizlik hizmeti de ücrete dahildir.
 • Yiyecek ve içecekler, ücrete dahil değildir. Kendi alışverişinizi yaparak yata gelebilirsiniz. Bu durumda aşçılık ve servis, çalışanlar tarafından yapılacaktır.
 • Yatı kiralayacağınız şirketin, iletişiminin iyi olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER