De Lüks Gulet

Ana Sayfa » De Lüks Gulet

De Lüks Gulet

De Lüks Gulet

De Lüks Gulet Yat kiralayarak deniz turuna çıkmak harika bir şey, en azından bugüne kadar tüm tura çıkan kişiler düşüncelerini bu şekilde ifade etmektedir. Gözden uzak ve sadece sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek harika bir şey değil mi? Tüm çalışma sezonunun ardından böyle bir tatili hak ettiğinizi düşünmek saçmalık olmaz her halde.

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Kendinize uygun bir tekneyi seçerek daha iyi tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada önemli olan hangi tarzdaki tekne ve bölgelerden hoşlandığınızdır. Özellikle De Lüks Gulet tipi yatlar sizlere tatilin hasını yaşatacaktır. Her şeyin en lüks ve kalitelisini bulacağınız gulet kiralama bu yatlarda ev konforunu da hissedeceksiniz. Bu tarz yatların diğer yatlardan birçok farklı üstünlükleri bulunmaktadır.

De Lüks Gulet Fiyatları

De Lüks Gulet
De Lüks Gulet

Bu konu hakkında tam bir tahmin ileri sürmek o kadar da kolay bir iş değildir. Ancak çoğu sitede minimal de lüks guletlerin fiyatı 1500 Euro fiyat sınırından başlamaktadır. Tabii ki fiyatlar aylara göre de değişkenlik göstermektedir. Tekne kiralama fiyatlarının en fazla olduğu zamanlar özellikle insanların turlara ilgi gösterdiği aylara denk gelmektedir. Tabii ki bunun nedeni de deniz turlarının tüm yıl boyunca yapılamadığından dolayıdır. İyi bir tekne turu yapmak için yıl içerisinde özellikle Temmuz ve Ağustos ayları ideal sayılmaktadır. Bunun yanı sıra Eylülde de yat kiralayarak mavi su yolculuğuna çıkmak mümkündür. Ancak fiyatlar her zaman bu aralıklarda seyretmez. Teknelerin pahalılık seviyelerine göre fiyatlarda da bir artış söz konusu olmaktadır. De Lüks Gulet Yat Kiralama fiyatları teknenin müşterilerine sunduğu özelliklere göre de artıp azalabilmektedir. Burada önemli olan sizin ne kadar lükse ihtiyacınız olduğudur. Yani pahalı tekne kiralarken bu kadar masrafa girmenin size bir yararı olup olmayacağını da iyi düşünmelisiniz.

Guletleri sınıflara ayırırsak 
1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

Neden De Lüks Gulet?

De Lüks Gulet
De Lüks Gulet

De lüks gulet tipindeki yatlar diğerlerinden birçok özelliğine göre ayırt edilebilmektedir. Bu guletlerde düşünülebilecek tüm imkanlar maksimum seviyede uygulanmıştır. Lüks ve konforu siz müşterilerine yaşatacak de lüks guletlerde az kabin sayısı da dikkat çekmektedir. Daha büyük olan de lüks teknelerde az kabin olması da boşuna değildir. Kabin boyutları da daha büyük olduğundan dolayı kamaraların lüksü yüksek seviyelere ulaşmaktadır. Hatta bazı kamaralarda jakuzi ve oturma grubu gibi lüksler de sığdırılmaktadır. Bu kabinlerin her birinde WC, TV, DVD player, banyo ve mini bar gibi şeylerin bulunması da teknenin hangi sınıfta olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu tarz teknelerde bulunan güneşlenme alanları, çok daha geniş oturma alanları tatil keyfinizi ikiye katlamaktadır. De Lüks Gulet Kiralama tercihini yaptığınız zaman pişman olmayacaksınız. Bu teknelerin personelleri de sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilere eşlik etmektedir. Kısacası gözden uzak ve huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen kişiler için tekne turu çok iyi bir fırsattır. Sizin isteğinize uygun mavi tur rotaları belirleneceğinden dolayı bu konuda da herhangi bir kısıtlama yaşamazsınız. Mavi suların eşsiz manzarasını izlemekle beraber teknede bulunan su oyuncakları, olta takımları gibi imkanlardan da faydalanabilirsiniz. Kısacası lüks teknelerde tatil boyunca sıkılmamanız için tüm imkanlar en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir.

Gulet Kiralama Fiyatları

De lüks tarzındaki tekneleri kiralarken dikkatli olmanızda fayda vardır. Yolcu sayısını dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Yani 3-4 kişi çıkacağınız tur için gerektiğinden fazla kişiyi taşıyabilen tekneleri kiralamak sadece ilave masraf gibi değerlendirilmektedir. De Lüks Gulet seçerken her şeyin en iyisini yaşayacağınızdan da emin olabilirsiniz. Geniş oturma alanları sayesinde kendinizi daha özel hissedecek ve tüm yılın stresini kısa süre içerisinde üzerinizden atacaksınız.

De Lüks Gulet
De Lüks Gulet
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak