Fethiye – Marmaris – Fethiye

Ana Sayfa » Fethiye – Marmaris – Fethiye

Fethiye – Marmaris – Fethiye

fethiye marmaris mavi yolculuk tur

fethiye marmaris mavi yolculuk tur

 

TUR DETAYLARI

 

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)

Süreç: 7 Gece – 8 Gün

Biniş Günleri: Cumartesi

Tekneye Biniş: Fethiye Limanı

Biniş Saati: 15:30’dan itibaren

Tekneden İniş: Fethiye Limanı

İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30

 

TURUN FİYATI

Mayis: 390 Euro

Haziran: 490 Euro

Temmuz: 520 Euro

Agustos: 520 Euro

Eylül: 490 Euro

Ekim: 390 Euro

Gulet Tatili Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fethiye – Marmaris – Fethiye

Fethiye-Marmaris-Fethiye 7 gece / 8 gün
1. Gün: Fethiye Yat Limanı
 
Yata giriş saat 15:00 ‘dan itibaren. Teknemize hoş geldiniz kokteyli ve kabinlere giriş. Kendinizi açık olan Fethiye barlarına bırakınız.Limandaki akşam atmosferini yaşayınız. ve önümüzdeki unutulmaz yolculuğun sevincini yaşamaya başlayınız.
2. Gün: Ağa Limanı
 
Soluk kesici koylarda Göcek sizi beklemektedir. Göcek koyları doğal manzaraları ve nefesleri kesen kiristal parlaklığındaki suyu ile sizleri büyüleyecektir. Size kalan tek şey bunu yaşamak. Konaklama Ağa Limanı koyundadır.
3. Gün: Ekincik Dalyan
 
Sabahın erken saatlerinde Dalyan nehrinin denize bağlantısının yanında bulunan ekincik koyuna hareket edilir. Ekincik koyundan isterseniz dünyada Caretta-Caretta’larıyla ünlü Dalyan plajının önünden geçerek antik şehir Caunos’u ziyaret edebilir ve yakınlarında bulunan çamur ve termal banyodan yararlanabilirsiniz. Konaklama Ekincik koyundadır.
4. Gün: Marmaris
 
Rotamızı Marmaris’e doğru alırken isterseniz Turunç koyundan bir yüzme molası verebilir veya cennet adasında öğle yemeği alabilirsiniz. Marmaris eski bir tarihi şehirdir. İsmi de Phiskos’dur. Marmaris’te 1522 tarihinde Kanuni sultan Süleyman tarafından inşa edilmiş bir kale ve annesinin adına inşa edilmiş bir kervansaray bulunmaktadır. Bu iki Osmanlı mimarisi 2002’den beri tasdiki yapılmış ve müze olarak kullanılmaktadır. İsterseniz bu müzeyi ziyaret edebilir veya etrafındaki geç saatlere kadar açık olan dükkanlardan alış veriş yapıp,cafe ve barlarında bir şeyler içebilirsiniz. Konaklama Marmaris’tedir.
5. Gün: Semizce
 
Sabahın erken saatleinde hareket rotamız Fethiye koyları yakınındaki tersane adası. Burası Roma ve Bizanslılar döneminde Tersane olarak kullanılmıştır. Burada öğle yemeğimizi yiyerek yemekten sonra Manastır koyuna gidilir. Akşam yemeği burada olup konaklama bu koydadır.
6. Gün: Göcek Manastır Koyu
 
Göcek adaları bir rüya gibidir. Bu koylardan Kuyruk Burnu,Manastır,Bedri Rahmi ve Sarsala koylarında duracağız. Kahvaltı,öğle ve akşam yemeğini bu koylarda yiyeceğiz. Konaklamayı da bu koyların birinde yapacağız. Bunun için yüzmeye bol bol zamanınız olacaktır.
7. Gün: Fethiye Koyları
 
Bugün size son kez dinlenme,huzurlu bir yüzme olanağı sağlayacaktır. Akşama doğru son durağımız olan Fethiye Limanına hareket edeceğiz. Fethiye’de (Telmesos’da) 4. Yy. dan kalma Likya tipi Amintasin kaya mezarını ,Roma döneminden kalma antik tiyatroyu gezebilirsiniz. Akşam da rüya gibi olan paspaturda zamanınızı geçirebilirsiniz. Konaklama Fethiye Limanındadır.
8. Gün: Fethiye Limanı
 
Yolculuğumuzun sonu.kahvaltıdan sonra saat 09:00’da sizlerden ayrılma zamanı.
 
 
KABİN KİRALAMA ŞARTLARI VE AÇIKLAMALARI
 
YATLAR
 
Tüm Mavi Yolculuk Gezisi Tekneleri geleneksel ahşaptan yapılmış guletler ile fiber teknelerden oluşmaktadır. Akdeniz de rahatlıkla ve güvenle gezebileceğiniz konfora sahip olan bu tekneler rahatça güneşleneceğiniz geniş bir ön güverte ve dinlenebileceğiz arka güverteye sahiptir.Mürettebatlı olan teknelerimizde bulunan tüm kabinlerde 2 şer kişilik yatak,duş/wc mevcuttur. 20m. den 50 m uzunluğa kadar olan teknelerde 12 kişiden 35 kişiye kadar konaklama imkanı vardır.
 
FİYATA DAHİL
 
Gemide Tam pansiyon konaklama
 
(sabah,öğle,akşam yemekleri)
5 çayı ikramları
Günde 2 saat seyir,
Mürettebat giderleri
Yemek servisi
Vergiler,
Liman ücretleri,
Transitlog,
Ekipmanların kullanımı,
Teknenin sigortası.
Tam Pansiyon Konaklama;
 
Gemide Herşey Dahil Turlarda:
Kahvaltı, Öğle Yemeği, “5-çayı”, akşam yemeği
Alkollü İçkiler (24):
Kahve, çay, kola, limonata, meyve suyu, Ayran, mineral ve su
Alkollü içecekler:
Şarap ve bira – 12:00-24:00 saat arasında servis edilmektedir
 
FİYATA DAHİL DEĞİL Tüm içecekler,(içecekler teknelerimizde bulunan barlardan uygun fiyatlara alınabilir.)
Kara turları
Motorlu su sporları
 
İADE KOŞULLARI
 
Tur tarihinden:
*90-61 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, tur bedelinden %30 kesinti yapılır, geri kalan bakiye iade edilir.
*60-30 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, tur bedelinden %50 kesinti yapılır, geri kalan bakiye iade edilir.
*30 veya daha az gün içerisinde yapılan iptallerde iade yapılmaz.
30 gün içerisinde yapılan tur iptallerinde teknenin ya da kabinin aynı koşullarla satılmaması ve boş kalması halinde müşterinin ödemekle yükümlü olduğu toplam bedeli PLATİN YATÇILIĞA ödemeyi kabul eder.
İadeler, rezervasyonu yapan kişiye yapılır. PLATİN YATÇILIK, sadece kendisine ödenen miktarı iade etmekle yükümlüdür. Tekneye binmeyen veya tur başlangıcından sonra iptali gerçekleştiren misafirlerimize iade yapılmaz.
*Tur Tarihinden 2 Hafta öncesine kadar toplamda 4 Kabin satılmayan Turlar 1 Hafta sonrasına ERTELENİR.Misafirlere Bilgilendirme Mail atılır yada Telefon ile Bilgi verilir.İsteyen Yatırdığı ödemesini Geri alır istmeyen 1 hafta sonra yapılacak olan turlara katılır.
YUNAN ADALARI
Yunan Adaları turunda, yukarıdaki ücretlere ek olarak yurtdışı işlemleri ve Yunanistan’daki liman masrafları için kişi başına 60.- € teknenin kaptanına ödenecektir.Bu turlar en az 8 kişi ile uygulanır.
MÜRETTEBAT
Teknelerdeki mürettebat teknenin boyutuna göre farklılık göztermekle birlikte genelde 1 kaptan,1 aşçı ve bir de gemici olmak üzere 3 kişiden oluşmaktadır. Mürettebatımızın hepsi lisanslı ve birkaç dili konuşabilen gemicilerdir.
 
 

   

  DİĞER MAVİ YOLCULUK ROTALARI

   

  Bodrum – Gökova – Bodrum

  Bodrum çıkışlı  turumuz Alakışlabükü, Çökertme, İngiliz Limanı, Karacasöğüt, Sedir adası, Löngöz, Orak adası, Papuç burnu gibi eşsiz koylarımızı görmektedir..

  Fethiye – Kekova – Fethiye 

  Fethiye yat limanı,Kekova-Simena-Kaş-Kalkan-Yeşilköy koyu-Göcek Koylarını gezebileceğiniz harika bir tur sizi bekliyor. Yeşilin ve mavinin sonsuz güzelliğinde harika bir zaman geçirmek için geç kalmayın.

  Fethiye – Marmaris – Fethiye 

  Fethiye çıkışlı turumuzda Ağa Limanı, Ekincik, Dalyan, Göcek Koyları, Marmaris, Semizce, Manastır koyu gibi muhteşem koyları görme şansınız olacak.

  Fethiye-Göcek-Fethiye 

  Fethiye çıkışlı çocuklu aileler için ideal keyifli bir mavi yolculuk.Fethiye ölüdeniz Göcek Adları Turumuz

  Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye 

  Fethiye’den çıkıp Yunan adaları ve Egenin unutulmaz maviliklerinde muhteşem bir hafta geçirmek isterseniz kaçırılmaz fırsat.

  Fethiye-Ölüdeniz -Fethiye 

  Uzun Yol Yapmak istemeyenler Fethiye ölüdeniz Göcek Koyları Görmek isteyenler ,unutulmaz yemekler ve koyların keyfini çıkarabileceğiniz muhteşem bir mavi yolculuk deneyimi.

  Marmaris – Datça – Marmaris 

  Marmaris Datça Marmaris rotasında Arap Adası, Bozuk kale, Aktur, Bencik, Selimiye, Orhaniye, Dirsekbükü, Bozburun, Kadırga bölgelerimizi gezerken eşsiz deniz ve çam ağaçlarının arasında unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız

  Marmaris – Hisarönü – Datça – Simi – Rodos – Marmaris 

  Marmaris çıkışlı Yunan Adaları turumuz Marmaris Hisarönü Datça Simi Rodos Marmaris 7 gece 8 gün olup Yunan Adaları rotasını takip etmektedir.

  Marmaris – Fethiye – Marmaris 

  Marmaris ÇıkışlıEkincik, Ağalimanı, Kızılada, Batık hamam Göcek adası, Yassıca, Bedri Rahmi Sarsala,Kadırga ve Cennet adasında inanılmaz bir tatil keyfi sunuyoruz.

   

  Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN

  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
  KİRALIK GULET TEKNELER
  
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
  KİRALIK MOTORYATLAR
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
  KİRALIK TRAWLERLAR
  
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
  KİRALIK YELKENLİLER