Bodrum Tekne Kiralama

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » Bodrum Tekne Kiralama

Bodrum Tekne Kiralama

Bodrum Tekne Kiralama Yaz sezonunda Ege’nin keyfini çıkarmanın en önemli yollarından biri de Platin Yatçılık hizmetlerinden faydalanmaktır. Bu hizmetler arasında yer alan Bodrum tekne kiralama ile Ege’nin koylarını ve plajlarını görerek harika bir tatil geçirebilirsiniz. Bodrum’da firmamızdan tekne kiralama hizmeti alarak bireysel veya sevdiklerinizle eşsiz bir mavi yolculuğun adımını atabilirsiniz. Aynı zaman harika vakit geçirebilirsiniz. Deniz üzerinde kendinize özel bir tekne ile mavi yolculuğun keyfine firmamızla ulaşmanız çok kolay. Tek yapmanız gereken tekne kiralama seçenekleri arasında kendinize uygun modeli seçip firmamızla iletişime geçmek.

Bodrum Tekne Kiralama
Bodrum Tekne Kiralama

Tekne kiralama detayları hakkında bilgilere https://www.platinyatcilik.com/category/tekne-kiralama/ adresinden de ulaşabilirsiniz.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Bodrum Mavi Tur Kiralama

Bodrum’da sizlere sunduğumuz kiralama seçenekleri arasında tekne, yat ve gulet kiralama seçenekleri de yer alır. Bu hizmetlerimiz sayesinde hayalini kurduğunu tatilin keyfini yaşayabilirsiniz. Sizlere en uygun gulet modelini kiralamak için https://www.platinyatcilik.com/gulet-kiralama/ adresinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Platin Yatçılık kiralama seçenekleri ile ister güneşin keyfini çıkarın ister denizin doğa ile eşsiz uyumu ile güzel vakitler geçirin. İsterseniz Bodrum tekne kiralama hizmeti alarak binlerce yıllık tarihin ortasında gezi rotanızı kendiniz belirleyin. Aynı şekilde tekne, yat ve gulet kiralama ile Bodrum’un kültürel, tarihi ve mavi ile doğanın bütünlüğünü hissedebilirsiniz.

Özellikle bu eşsiz güzellikleri motorlu yatlarla daha konforlu şekilde görebilirsiniz. Platin Yatçılık motorlu yat modellerinden size en uygun olanı seçip kiralayabilirsiniz. Platin Yatçılık yat modellerini incelemek için https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-motoryat/ adresine göz atabilirsiniz.

Bodrum Tekne Kiralama
Bodrum Tekne Kiralama

Bodrum Çıkışlı Mavi Yolculuk

Bodrum ilçesi bakıldığında tam bir yarımadanın merkezi olarak görülür. Çevresinde her geçen gün ön plana çıkan Güvercinlik, Ortakent, Yalıkavak gibi merkezler yer alıyor.  Her noktası farklı güzellikleri barındıran bu yarımadada tatilinizin en keyifli anları, denizde geçecektir. Çünkü bu güzel yarımadayı bütünüyle görebilmek için en güzel görüş açısını deniz sunmaktadır. Tüm güzelliği denizden rahatça görebilmeniz için Platin Yatçılık, tekne kiralama hizmetini sizlere sunmaktadır.

Tekne kiralama seçeneklerinin yanında, ayrıca Bodrum gulet kiralama seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Mavi yolcuğun keyfini hizmet seçeneklerimizi değerlendirerek en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

Tekne Kiralamak İçin Yapmanız Gerekenler

Bodrum tekne kiralama işlemi için uygulamanız gereken adımlar şöyledir:

 • İlk olarak Platin Yatçılık firmamızla iletişime geçmelisiniz. İletişim bilgilerimiz için https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ adresine giriş yapın.
 • Kendinize uygun teknelerden seçim yapın. Bu konuda sitemizdeki tekne modellerini özelliklerine göre sıralama seçeneğini kullanabilirsiniz.
 • Bulduğunuz tekneler arasında fiyat karşılaştırması yapın.
 • Erken rezervasyon yaptırarak size özel oluşturulan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
 • Firmamızla iletişime geçerek güvenle rezervasyon işlemini yaptırabilirsiniz.
 • Sitemiz üzerinden veya birebir görüşme ile kira sözleşmesini imzalayarak istediğiniz zaman tatilinize başlayabilirsiniz.

Kendinize Uygun Tekneyi Nasıl Bulabilirsiniz?

Bodrum tekne kiralama esnasında size uygun olan tekneyi seçmeniz önemlidir. Bunun yanında tekne kiralama değerlendirmesi yaparken kişi sayınız, bütçeniz ve tekneden beklentilerinizi not etmeniz faydalı olacaktır. Bodrum tekne kiralama noktasında karar veremiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bodrum’da tatil için kiralayacağınız tekneyi kriterlere göre sıralayıp kendinize en uygun olan kolayca seçebilirsiniz. Yine de tekne modeli seçiminde zorlanırsanız müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. Bu konuda tecrübeli ekibimiz sizin için en uygun tekne seçimini yapacaktır.

Bodrum tekne kiralama işleminde tekne seçiminde dikkat edeceğiniz maddeler arasında;

 • Tekne kiralama için ayırdığınız bütçe,
 • Tatilin kaç kişilik olacağı,
 • Hangi sezonda ve kaç günlük kiralama olacağı,
 • Tekne için gerekli donanımlar,
 • Tatildeki rotanız gibi önemli maddelere dikkat etmeniz Bodrum kiralık tekne seçiminde sizlere yardımcı olacaktır.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak