Fethiye Tekne Kiralama

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » Fethiye Tekne Kiralama

Fethiye Tekne Kiralama

Fethiye Tekne Kiralama Fethiye; birbirinden güzel tarihi eserleri, yeşillik alanları ve turistik mekanları ile son yılların gözde tatil yerlerinden biri olmuştur. Bu popülerliğin bir nedeni de temiz plajları ve engin mavilikleridir. Fethiye denizinin keyfine varmanın en güzel yollarından biri tekne kiralamaktır. Aile gezilerinde, arkadaş grubu eğlencelerinde ve çeşitli kutlamalarda tekne kiralamak son yılların trendi haline gelmiştir. Fethiye’de geçirdiği tatil sırasında tekne kiralamak isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Bu durumun en önemli sebeplerinden biri, Fethiye tekne turlarında uğrak nokta olan ünlü koylardır.

Fethiye Tekne Kiralama
Fethiye Tekne Kiralama

Gerek yüzme sevdalıları gerek denize girmeden teknenin keyfini çıkarmak isteyenler için Fethiye tekne gezileri bir numaralı adres haline gelmiştir. Platin Yatçılık ise Fethiye’de tekne tatili denildiğinde akla gelen ilk acente olmaktadır. Hal böyle olunca, Fethiye tekne kiralama sürecini sizlere daha detaylı anlatmak adına bu yazıyı hazırladık. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak amacı ile bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Nasıl Tekne Kiralanır?

Tekne kiralamak, sıklıkla süper lüks bir eğlence olarak görülmektedir. Öte yandan, günümüzde her bütçeye uyabilecek tekne kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Çeşitli özellikleri ile tekne türleri arasında sizlere uygun olan tatil alternatifini bulmak oldukça kolaydır. Tekne kiralarken izleyebileceğiniz adımlar:

  • Platin Yatçılık web sitesinin tekne arama filtreleri çok kapsamlıdır. https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-gulet-yelkenli-tekne/ linki üzerinden kiralık olan tekneleri güncel şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  • Arama filtrelerini bütçenize uygun, istediğiniz özelliklere sahip tekneler ile kısıtlayabilirsiniz.
  • Kendinize uygun tekneler arasında karşılaştırma yaptıktan sonra, istediğiniz tekneyi seçebilirsiniz.
  • İstediğiniz özelliklere uyan bir tekne bulamadığınız durumda bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz tekneler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlere web sitemiz iletişim bağlantısı olan https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ linki aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
  • Tatilinizi değerlendirmek istediğiniz tekneyi seçtikten sonra, Platin Yatçılık tarafından sizlerin çıkarlarını korumak adına kapsamlı düzenlenmiş kira sözleşmesi kısmına geçebilirsiniz.
  • Kira sözleşmesini uygunluğunuza göre yüz yüze ya da elektronik ortamda imzalayabilirsiniz. Bu adımlar sonrasında geriye yalnızca tatilinizin tadını çıkarmak kalır.

Trawler Kiralama
Yat Kiralama
Motoryat Kiralama
Özel Yat Kiralama
Bareboat Yelkenli Tekne

Gulet Kiralama

Tekne kiralamak isteyen kişiler sıklıkla gulet teknelere yönelmektedir. Guletler, koy turlarına uygun tasarımları ile bilinen tekne türleridir. Tekne turu için biçilmiş kaftan olsa da guletler, açık denizlerde güvenli yolculuk sağlayacak teknik özelliklere de sahiptir. Bu noktada sıklıkla öne çıkan guletler, Türkiye’de üretimi en çok yapılan tekne türlerindendir. Lüks, de lüks, ekonomik gibi seçenekleri olan guletleri incelemek adına https://www.platinyatcilik.com/gulet-kiralama/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Gulet kiralamaya yönelik talebin artması ile, kiralanan gulet sayıları da artmıştır. Buna rağmen bayram tatilleri, özel gün ve haftalarda rezervasyon sürecinin gecikmesi, kiralık gulet bulamama riskini doğurmaktadır. Bu nedenle, önceden rezervasyon yapmanız önerilmektedir.

Fethiye Tekne Kiralama
Fethiye Tekne Kiralama

Çeşit çeşit gulet arasından tatilinize uygun olanı seçmek adına; kaç kişi olacağınızı, bütçenizi ve talep ettiğiniz nitelikleri önceden belirlemek faydalı olacaktır. Bu sayede tatilinizi tam olarak istediğiniz gibi geçirebilir, sevdiklerinizle maviliğin ortasında eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Fethiye Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama, özellikle Fethiye gibi turizmin yoğun olduğu bir bölgede pahalıya patlayacakmış gibi görünebilmektedir. Halbuki Platin Yatçılık tarafından her bütçeye uygun kiralık tekneler listelenmektedir. Günlük fiyatlara ulaşmak adına https://www.platinyatcilik.com/fethiye-tekne-kiralama-gulet-yat/ bağlantısında yer alan arama motorlarını kullanabilirsiniz. Arama filtrelerinizi bütçenize göre ayarlayarak, sizin için en uygun teknelere ulaşmanız mümkündür.

Fethiye tekne kiralama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak adına web sitemizi inceleyebilir, iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Siz de hayallerinizi ertelemeden, Fethiye’nin muhteşem koylarına doğru eşsiz bir geziye çıkmak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak