Fethiye Yat Kiralama

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Fethiye Yat Kiralama

Fethiye Yat Kiralama

Fethiye Yat Kiralama Sıcak yaz günlerinin en motive edici eylemlerinden biri de şüphesiz ki deniz tatili. Deniz tatili denilince akla Türkiye’de Ege ve Akdeniz sahilleri geliyor. Ege ve Akdeniz sahilleri yaz sezonlarında sadece yerli turistlerin değil, birçok farklı ülkeden milyonlarca insanın da yuvası oluyor. Sahilleri adeta insan akınına uğrayan bu yerlerde tatil yapmak da bazen insanlar için bir kabusa dönüşebiliyor. Platin Yatçılık olarak bu güzel zamanların tatile dönmemesi için tekne kiralama hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Birçok farklı tekne ve tatil beldesi için web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin. Bu tatil beldelerinden en meşhur ve en zengin yer olan Fethiye yat kiralama hizmetlerimize de göz atmaktan çekinmeyin https://www.platinyatcilik.com/tekne-liman/fethiye-kiralik-gulet-yat-tekne/

Fethiye Yat Kiralama
Fethiye Yat Kiralama

Fethiye, Muğla iline bağlı bir ilçe olup ünlü plajları, koyları ve denizleri ile nam salmıştır. Türkiye’nin en meşhur ve en berrak denizlerinden birisi olan Ölüdeniz, Fethiye ilçesine araba ile 15 dakikalık mesafede olup, birçok yerli ve yabancı turistin uğrak mekânı haline gelmiştir.

Sezon dönemlerinde oldukça yoğun bir ilgiye maruz kalan Fethiye’de kalabalıklar içinde sıkılmadan tatil yapma imkânınız bulunuyor. Platin Yatçılık farklı tekne çeşitleri ve geniş fiyat yelpazesi ile size, ailenizle yahut arkadaşlarınızla özel bir alanda tatil yapma şansı tanıyor.

Bünyesinde çok farklı tekne türleri barındıran Platin Yatçılık internet sitesi üzerinden görsel ve fiyat aralığı ile istediğiniz tekneyi seçme şansını ayağınıza getiriyor. Bağlantıya https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ tıklayarak siz de en özel tatil anlarınızı bir romansa dönüştürmek için seçim yapabilirsiniz.

Fethiye Tekne Kiralama

Fethiye tekne kiralama hizmetlerinden faydalanabilmek için öncelikle ne tarz bir tekneyle tatilinizi taçlandıracağınızı belirlemeniz gerekiyor. Tekne çeşitleri kişi sayısı, hız ve teknik donanımlar göz önüne alındığında farklılık göstermektedir. Size uygun tekneyi internet sitesi üzerinden görseller ve açıklamalardan faydalanarak seçebilirsiniz. Platin Yatçılık bünyesinde bulunan tekne çeşitleri şunlardır:

Gulet Kiralama Fiyatları

Guletleri sınıflara ayırırsak 

1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

Gulet Kiralama

Gulet, genellikle ahşaptan üretilen iki direkli ve yan yelkenli tekne türüdür. Gulet tipi teknelere ülkemiz Ege ve Akdeniz sahillerinde bolca rastlanmaktadır. İlk üretimi balıkçılık faaliyetlerini gerçekleştirmek için yapılan guletler zamanla değişkenlik göstermektedir. Günümüzde guletler modern ve şık tasarımlarla birçok insanın deniz tatillerini süslemekte tatilcilerin günlerce açık denizlerde vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Platin Yatçılık üzerinden kiralayabileceğiniz gulet çeşitlerine bağlantıya tıklayarak ulaşabilmeniz mümkündür. https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-gulet-yelkenli-tekne/

Fethiye Yat Kiralama
Fethiye Yat Kiralama

Katamaran Kiralama

Katamaran, en genel anlamda birbirine bağlanmış iki yelkenlidir. En yaygın olarak deniz gezintisinde kullanılan katamaranlar, yelkenli ya da motorlu olabilmektedir. Katamaranların ağırlık merkezi iki yelkenli arasında kalan boşluktur. Geniş olması sebebiyle yolcularına ekstra alan fırsatı yaratan katamaranlar günümüzde lüks ve modern tasarımları ile denizlerimi süslemektedirler. Platin Yatçılık üzerinden kiralayabileceğiniz katamaran çeşitlerine bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-katamaran/

Yelkenli Kiralama

Yelkenli, adı üzerinde bir yelkene sahip olan ve yönünü ve ulaşımını o yelken ile sağlayan bir tekne türüdür. Yelkenin boyutuna göre 1 ya da 2 kişi tarafından kullanılabilmektedir. Yelkenliler günümüzde birçok farklı tasarımla zenginleşmişler ve gelişmişlerdir. Lüks, modern, konforlu ya da bohem ve salaş olabilen yelkenlilerde oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Platin Yatçılık size tatilinizi bir maceraya dönüştürebilecek birçok yelkenli çeşidi sunmaktır. Çeşitleri incelemek ya da fiyatları öğrenmek için bağlantıya https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-bareboat-yelkenli-fiyat/ tıklamanız yeterli olacaktır.

Motor Yat Kiralama

Konfor ve lüks vazgeçilmezi olanlar için biçilmiş kaftan, motor yattır. Motor yatlar ulaşımlarını motorla sağlayan ve benzin ya da dizel gibi yakıtlarla çalışan tekne türleridir. Lüksten ve konfordan ödün vermeyen tatilciler için ideal olan motor yat çeşitlerine https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-motoryat/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Fethiye ilinde tekne kiralamak ya da deniz turlarına katılmak Platin Yatçılık ile oldukça keyifli hale gelecek. Sadece tekne kiralamak için değil, kabin kiralama https://www.platinyatcilik.com/kabin-kiralama/ ya da mavi turlara katılma https://www.platinyatcilik.com/mavi-tur/ hizmetlerimizden faydalanmak için de bizimle iletişime geçebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz…

kiralık Gulet
KİRALIK GULET TEKNELER

kiralık motoryat
KİRALIK MOTORYATLAR
kiralık Trawler
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak