Fethiye-Yunan Adaları-Fethiye

Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye örnek Tur Programı

 

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)

Süreç: 7 Gece – 8 Gün

Biniş Günleri: Cumartesi

Tekneye Biniş: Fethiye Limanı

Biniş Saati: 15:30’dan itibaren

Tekneden İniş: Fethiye Limanı

İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30

 

Gulet Tatili Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fethiye-Yunan Adaları-Fethiye

FETHİYE-YUNAN ADALARI-FETHİYE 

 
1.GÜN FETHİYE MARİNA       
Tekneye saat 15:00 gibi giriş yapmaya başlıyoruz,ilk geceyi Fethiye limanın da geçiriyoruz eşsiz tarihi bir şehir olan Fethiye limanın da küçük bir gezintiyle unutulmaz tatilinize başlayabilirsiniz.
 
2.GÜN FETHİYE –RHODOS 
 Kahvaltı sonrası Yunanistan’ın en meşhur en popüler adalarından olan Rhodos’a doğru yol alıyoruz gecelemeyi Rhodos  limanın da yapıyoruz arzu ederseniz bu eşsiz şehri de gezinti yapabilir ,gece hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.
 
 3.GÜN SYMI         
3. Güne Symi ye doğru hareket ederek başlıyoruz sakin bir o kadarda hareketli ve Yunanistan’ın en romantik adaların dan birisidir. Güneş batınca daha da romantik bir ada olur gecelemeyi bu ada da keyifle geçiriyoruz.
 
4.GÜN BOZBURUN  
Bugün bir balıkçı köyü olan Bozburun dayız . Okaliptus ağaçlarıyla çevrili bu küçük köyde dolaşabilir keyfini çıkarabilirsiniz.Öğle yemğinin ardından kaptan demir alır ve SERÇE adasına doğru yola çıkar öğleden sonra burada yüzebilir serin suların tadını çıkarabilirsiniz geceleme SERÇE adasındadır.
 
5.GÜN SERÇE ADASI – KADIRGA
Serçe adasında uyandıktan sonra Kadırga adasına doğru yola koyuluyoruz ve muhteşem mavi sular da yüzüp dalıp günün keyfini çıkarıyoruz geceleme Kadırga koyun da dır.
 
6.GÜN EKİNCİK  
Sabah Ekincik koyuna doğru yola çıkılır. Ekincik Dalyan’a çok yakındır arzu ederseniz Dalyan’da kaya mezarlıklarını görebilir ,çamur banyosunda 10 yaş güzelleşebilirsiniz geceyi Ekincik koyun da geçiriyoruz.
 
7.GÜN GÖCEK  
Fethiye yarım adasında ki 12 güzel koydan birisidir Göcek koyu mavi yolculuk yapıp Göcek koyların da yüzmeden bu turu bitirmek olmazdı akşam tura başladığımız noktaya Fethiye’ye doğru yola çıkıyor ve Fethiye limanın da geceleme yapıyoruz.
 
8.GÜN FETHİYE MARİNA     
Kahvaltı sonrası saat 09:00 gibi tekneden ayrılıyoruz
 
KABİN KİRALAMA ŞARTLARI VE AÇIKLAMALARI
 
YATLAR
 
Tüm Mavi Yolculuk Gezisi Tekneleri geleneksel ahşaptan yapılmış guletler ile fiber teknelerden oluşmaktadır. Akdeniz de rahatlıkla ve güvenle gezebileceğiniz konfora sahip olan bu tekneler rahatça güneşleneceğiniz geniş bir ön güverte ve dinlenebileceğiz arka güverteye sahiptir.Mürettebatlı olan teknelerimizde bulunan tüm kabinlerde 2 şer kişilik yatak,duş/wc mevcuttur. 20m. den 50 m uzunluğa kadar olan teknelerde 12 kişiden 35 kişiye kadar konaklama imkanı vardır.
 
 
YUNAN ADALARI
Yunan Adaları turunda, yukarıdaki ücretlere ek olarak yurtdışı işlemleri ve Yunanistan’daki liman masrafları için kişi başına 60.- € teknenin kaptanına ödenecektir.Bu turlar en az 8 kişi ile uygulanır.
MÜRETTEBAT
Teknelerdeki mürettebat teknenin boyutuna göre farklılık göztermekle birlikte genelde 1 kaptan,1 aşçı ve bir de gemici olmak üzere 3 kişiden oluşmaktadır. Mürettebatımızın hepsi lisanslı ve birkaç dili konuşabilen gemicilerdir.
 
 

Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN

Tekne Tipini Seçin

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak