Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Lüks Yat Kiralama Fiyatları
Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Lüks Yat Kiralama Fiyatları Guletler, ülkemizde özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinde hizmet veren bir tekne türüdür. Ege ve Akdeniz kıyılarında sıkça görülen guletler sundukları avantajlar dolayısıyla oldukça tercih edilmektedirler. Sahip oldukları ve müşterileri çeken özellikleri arasında geniş güneşlenme alanları, görece büyük kabinleri ve oldukça konforlu kıç güverteleri sayılabilmektedir. Bu ve daha fazla özelliğe sahip lüks yatlar müşterilere her türlü konforu sunmaktadır. Diğer tekne, yat ve guletlere nazaran ücreti daha fazla olan lüks yat kiralama fiyatları için https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerin her türlü konforu düşünülerek tasarlanmış olan lüks yatlar ihtiyaçlarınızı karşılamak açısından oldukça verimlidir. Bu yatlar görece daha kalabalık tatiller, organizasyonlar veya lüks bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için uygundur. Geniş ve hijyenik alanları sayesinde tüm misafirlerin memnuniyeti düşünülmüş bir yat seçeneğidir. Kabinlerde özel olarak kişiye özel kullanım imkanı sunan banyo ve tuvalet imkanı bulunmaktadır. Siz de Platin Yachting & Sailing olarak sizlere sunduğumuz lüks yat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Lüks Yatların Sunduğu Avantajlar

Lüks yatlar diğer tatil seçeneklerine nazaran daha konforlu bir tatil deneyimi sunmaktadır. Lüks yatların sunduğu avantajları şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Lüks yatların kapasiteleri oldukça geniştir. Geniş kapasiteleri sayesinde tüm misafirler konforlu bir tatil deneyimi yaşarlar.
  • Şık bir görünüme sahiptirler. Bu özellik ise yatın içinde bulunduğunuz süre boyunca kendinizi daha özel ve iyi hissetmenize yardımcı olmaktadır.
  • Kabinleri ve içerisinde bulunan banyoları geniştir ve hareket rahatlığı sağlar. Üstelik kabinlerde kişilere özel banyo ve tuvalet imkanı ile daha sağlıklı, hijyenik bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.
  • Lüks yatlar LCD TV, DVD ve müzik sistemi seçenekleriyle farklı etkinlikleri gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Bu sayede sevdiklerinizle müzik dinleyebilir veya film izleyebilirsiniz.
  • Lüks yatlarımızda tatiliniz boyunca sizlere eşlik edecek personellerimiz bulunmaktadır. Personellerimiz daha konforlu bir tatil için sizlere yardımcı olacak ve ihtiyacınız olan şeyleri karşılayacaklardır.
  • Lüks yatlarımızda özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir adet VİP kabin vardır. Bu kabin yine lüks eşyalar ve ekipmanlarla dizayn edilmiştir.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Lüks Yatlar ile Mavi Yolculuk

Lüks yatlar ile mavi yolculuk müşterilere unutamayacakları bir tatil imkanı sunmaktadır. Özellikle son yıllarda artan talep doğrultusunda müşterilerimize lüks yat kiralama noktasında yardımcı olmaktayız. Değişen yaşam koşulları ihtiyaçlarımızı da oldukça değiştirmektedir. Artık bir tatilden beklentimiz neredeyse tümüyle değişmiş durumdadır. Görece daha sakin, dingin ve huzurlu, doğanın içinde olduğumuz tatiller bizlere daha çekici gelmektedir. Tam da bu noktada siz müşterilerimizin tüm isteklerini karşılamak için her geçen gün kendimizi geliştirmeye özen göstermekteyiz. Memnuniyetiniz için lüks yatlarımızı daha güzel dizayn etmekte ve içlerini sizlerin sevip ihtiyaç duyabilecekleri şeylerle donatmaktayız. Lüks yatlarımızın her biri kendine özgü imkanlara sahiptir. Seçenekleri incelemek için https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/luks-guletler/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınız için veya fikir almak ve beraber bir tatil planı yapmak için bizimle iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Lüks Yat Kiralama Fiyatları
Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Lüks Yatlar Erken Rezervasyon

Kasım-Aralık aylarında başlayıp yaz mevsiminin ilk aylarına kadar devam eden erken rezervasyon fırsatımızdan faydalanabilirsiniz. Erken rezervasyon ile kiralamak istediğiniz aracı daha uygun bir şekilde kiralayabilir ve tatil başlangıcında istediğiniz yatı bulamamak gibi bir sorunun önüne geçebilirsiniz. En yüksek %40 oranında bir indirim ile kiraladığınız lüks yatlarımızın indirim oranı yaz sezonu yaklaştıkça düşmektedir. Taktir edersiniz ki bunun birçok nedeni vardır. Bu nedenlerin başında ise arz talep meselesi gelmektedir. Siz de dilediğiniz tarihler arasında mavi yolculuğa çıkmak için önceden rezervasyon yapabilirsiniz. Böylece hem tatil zamanınızı kendiniz belirlemiş hem de erken rezervasyon indirimimizden yararlanmış olursunuz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak