Fethiye Mavi Tur

Fethiye Mavi Tur
Ana Sayfa » Fethiye Mavi Tur

Fethiye Mavi Tur

Fethiye Mavi Tur Fethiye günümüzde binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği, çevresindeki birçok turistik bölgesi, ören yerleri ve tabiat güzellikleri ile görenleri kendisine hayran eden bir cazibe merkezidir. Fethiye çeşitli tatil köyleri, oteller, pansiyonlar ve günlük kiralama yapan evlerin yanı sıra Mavi Tur Gulet alternatifi ile ziyaretçilerine farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Fethiye mavi turu doğal koyları, adaları, iç denizleri ve civardaki tüm bu güzellikleri deniz üzerinden görmek için idealdir.

MAVI TUR

Likya Uygarlığının en önemli kentlerinden biri olan Telmessos’un üzerinde yer almaktadır bugünkü Fethiye. Geçmişte ‘Işıklar kenti’ ve sonrasında ‘Uzak diyar’ olarak adlandırılan Fethiye tabiat güzelliklerinin yanı sıra lahitleri, kaya mezarları, antik tiyatrosu ile tarihi esintileri ziyaretçilerine taşır.

KIRALIK YATLAR

Tüm bu özelliklerinin yanında Fethiye, Mavi Tur rotalarının da vazgeçilmez güzergâhları arasında yer almaktadır. Çevresindeki limanları, mavi suların arasında birden karşınıza çıkan gizli koyları, yeşilin tüm renklerini barındıran adacıkları ile Fethiye ve çevresi, deniz tutkunlarının en çok tercih ettiği ve bu sebeple oldukça popüler olan Mavi Tur’lar arasındadır.

TEKNE KIRALAMA

Fethiye Mavi Tur yolculuğu sırasında Göcek, 12 Adalar, Ölüdeniz, Kızılada, Tersane adası, Kleopatra Koyu, Gemiler Koyu, St Nicholas Adası, Kelebekler Vadisi gibi muhteşem doğa harikalarına seyreden kiralık teknemiz Fethiye’nin tüm güzelliklerini Mavi Tur’u tercih eden tatilcilere sunar.

Mavi tur tekneleri, deneyimli ekibi ile denizde balık tutmanın, su sporları ekipmanlarıyla eğlenmenin, dingin sularda dinlenmenin ve gün batımlarında yenilen yemeklerin tadını çıkarmak isteyen aileler, çiftler ve gruplar için mükemmel bir tatil alternatifidir.

Fethiye Mavi Tur
Fethiye Mavi Tur

Mavi Yolculuk Tekneleri

Prev Post

Bodrum Mavi Tur

Sonraki gönderi

12 Adalar Mavi Tur

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak