Kabin Kiralama

Kabin Kiralama

Kabin Kiralama

 

Kabin Kiralama Nedir?

Kabin Kiralama Masmavi denizde yol almak, yıldızlar altında dinlenmek, keyifle güneşlenmek ve eğlenmek. Mavi yolculuk maliyet açısından yüksek fiyatlı gözükse de, bilinenin aksine her keseye uygun deniz tatili alternatifleri mevcuttur.

 

Belirli bir bütçeye sahipseniz ve yaz tatilinizi denizin tam ortasında, hafif bir dalga ya da yelkenli esintisi eşliğinde geçirmek, karaya bir de denizden bakmak istiyorsanız, kabin kiralama tam da size göre bir seçenektir. Kabin kiralama, belirli rotalara göre seyir alan teknelerin yine belirlenen gün sayısına göre farklı kişilerce kabinlerin kiralanması ile uygulanan bir sistemdir. Buna göre belirli sayıdaki kabinler farklı kişilerce kiralanır ve Mavi Yolculuk keyfine değişik kültürden insanlarla beraber çıkılır.

 

Teknelerdeki kabin sayısı üç ile on iki arasında değişmektedir. Kabinler genellikle iki kişiliktir. Daha büyük yatlarda üç ya da dört kişilik tek kabinler bulunmaktadır. Her türlü oda konforunun karşılandığı kabinlerde duş ve wc bulunmaktadır. Şık döşenmiş kabinler otel rahatlığını kullanıcılarına sağlamaktadır. Ortak alanlar kabin kiralayan diğer yolcular ile birlikte kullanılır.

 

Yatlarda yenecek yemeklerin, tutulan balıkların, yapılan su sporlarının tadı bir başkadır. Yine gezilecek yerlerde karaya yapılan ziyaretler, küçük sahil kasabaları ve otantik çarşılarını ezmek, kültür ve tarih turizmini yaşamak Mavi Tur tatili ile mümkündür. Kabin kiralama seçenekleri ile başlanan Mavi Turlarda istenen rota ile Türkiye’nin eşsiz kıyıları, Ege ve Akdeniz’in mükemmel koyları veya Yunan Adaları’nın muhteşem atmosferi Mavi Tur tutkunlarını beklemektedir.

 

Kabin Kiralama
Kabin Kiralama