KABİN KİRALAMA

2023 sezonu itibari ile kabin kiralama YAPILMAMAKTADIR

Arkadaşlarınızla tatile mi çıkmak istiyorsunuz? Ya da aileniz ve sevdiklerinizle. Dilediğinizce huzurlu bir ortamda, olanca güzellikteki koylarda gezinmek, konaklamak, geceyi ay ışığı ve yıldızlar altında geçirmek… Otel konforunda rahat bir tatil geçirmek ama her gün farklı bir yerde uyanmak, eğlenmek ve dinlenmek. İşte Kabin Kiralama tüm bu ayrıcalıklı ortamı size ve sevdiklerinize üstelik de oldukça makul fiyatlara sağlar.

Kabin kiralama sistemi; tekne, motor yat ya da guletlerin kabinlerinin farklı kişiler ya da gruplar tarafından ayrı ayrı kiralanmasıdır. Otel mantığını Mavi Yolculuk tatiline uyarlayan bu sistem ile dilediğiniz gün ve gitmek istediğiniz rotaya göre tekne kiralaması yapılır ve ücretlendirme kabin ya da kişi başına yapılır. Uygun maliyetteki bu uygulama ile bütçenizle uyumlu muhteşem bir tatili üstelik de deniz üzerinde yaşayabilirsiniz.

Firmamız Fethiye, Marmaris ve Bodrum çıkışlı kabin kiralama yapmakla birlikte yeterli sayı toplandığında farklı rotalara doğru da seyredebilmektedir. kabin kiralama turları, Likya – Turkuaz sahil bandında tarihi ve doğayı size sunmaktadır. Denizden Oniki Adalar, Göcek, Katrancı koyları, Boncuklu, Kuleli, Ölüdeniz ve Kıdrak Sahilleri ve birçok koyların görüldüğü kabin kiralama rotasında kara turları da bir o kadar zevklidir. Kayaköy, Af Kule, Fethiye Merkez, Saklıkent, Tlos, Cadianda, Üzümlü gibi tarihi barındıran yerleşimler ve ören yerleri ve meşhur Ölüdeniz Lagünü Fethiye Kabin Kiralama güzergâhında mutlaka görülmesi gereken önemli tatil duraklarıdır.

Kabin Kiralama turlarında teknelerin iç dizaynı, güverteleri ve dekorasyonunun güzelliği size keyif verirken, yardımcı personeli unutulmaz bir tatil geçirmeniz için kaliteli hizmet vermektedir.

 

 

KABİN KİRALAMA FİYAT LİSTESİ

 

 

 

MAVİ YOLCULUK KİRALIK YAT

Popüler Destinasyonlar

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak