Fethiye Mavi Tur

Ana Sayfa » Fethiye Mavi Tur

Fethiye mavi tur

Fethiye Mavi Tur

Tatilini masmavi sularda, huzurlu bir şekilde ve olağan üstü doğa güzellikleri ile geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Fethiye mavi tur seçenekleri birçok kişiye cazip gelmeye devam ediyor. Muğla’nın bir ilçesi olan ve sayısız doğal güzelliği bünyesinde barındıran Fethiye de mavi tur olarak tercih edebileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden biri de Gulet yat kiralama seçeneğidir.

Fethiye mavi turla geçireceğiniz saatlerinizde birçok akarsuyu da görme ve bu doğal güzelliklerin içinde huzurlu vakit geçirme şansınız bulunmaktadır. Fethiye de tecrübe edeceğiniz ilgi çekici güzelliklerden biri de birçok harika koy ile tanışmanızdır. Bu koyları ziyaretiniz sırasında görebileceğiniz birçok yerleşim yeri de olacaktır ve bu yerleşim yerleri de sizleri adeta büyüleyecektir. Özellikle Gulet yat kiralama ile çıkacağınız mavi turlar sizlere ekstradan bir konfor, ekstradan bir keyif ve ekstradan bir heyecan verecektir.

Fethiye Mavi Tur
Fethiye Mavi Tur

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Fethiye mavi tur ile yapacağınız yolculuğun ilk amacı sizleri Fethiye’deki eşsiz koyların güzelliği ile tanıştırmaktır ve bu koylarda huzuru koklamanız için demir atılmaktadır. Fethiye mavi turda ziyaret edeceğiniz ve eşsiz güzelliklerini görme fırsatı bulacağınız koy ve adalardan bazıları şunlardır; Ölüdeniz, Turunç, Kızıl Ada, Akvaryum, Sarıyarlar, Kelebekler Vadisi, Samanlık, Gemiler Adası ve Tarzandır. Tüm bu yerlerin Gulet yat kiralama ile kiralanan yatlarla ziyaret edilmesi mümkündür.

Ailenizle, Çocuklarla Mavi Tur ve sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza bu muhteşem doğa güzelliklerinin tadını çıkarmak isterseniz, tek yapmanız gereken bu isteğinizi yerine getirmek için harekete geçmek. Bu sıcak yaz günlerinde buz gibi serin suların, masmavi gökyüzünün ve insanın içine yaşam enerjisi katan güneşin tadını daha iyi bir şekilde çıkarabileceğiniz başka bir yol yoktur. Ayrıca Gulet yat kiralama hizmetinden faydalanarak çıkacağınız bir Fethiye mavi turda, göreceğiniz tarihi miraslar ve kültürel yerler de sizleri ayrıca heyecanlandıracak ve mavi tur keyfinize keyif katacaktır.

Fethiye Mavi Tur
Fethiye Mavi Tur

Fethiye’nin sahip olduğu tarihi miraslar ve eşsiz kültür öbekleri, gerçekleştireceğiniz mavi turun her anında sizlerin yanında olacak ve sizin de kültür birikiminize yeni değerler ekleyecektir. Milattan önce 16. yüz yılda kurulduğu düşünülen bir yerleşim yeri olan Fethiye, o günlerden beridir eşsiz doğa güzellikleri barındırmaktadır. İlk işgalini yine milattan önce 362 yılında yaşayan Fethiye kenti, tarihi boyunca Büyük İskender imparatorluğu ve Roma İmparatorluğu gibi pek çok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır.

Milattan sonraki dönemlerde Bizans İmparatorluğu’nun egemenliği altına giren Fethiye kenti, 1071 yılındaki Malazgirt savaşının akabinde Büyük Selçuklu devletinin himayesi altına girmiştir. Aynı zamanda Osmanlı İmparatorluğu tarafından da kontrol altına alınmış bir bölge olan Fethiye, bu kadar çok medeniyete ev sahipliği yapması sebebi ile zengin kültür yelpazesini genişleten kentlerin başında gelir. Özellikle de mimarı açıdan hemen hemen kendisine ev sahipliği yapan tüm medeniyetlerden izler taşıyan bölge, Roma İmparatorluğu’nun mimari kültürünün birçok izini halen daha üzerinde taşımaktadır. Gerçekleştireceğiniz Fethiye mavi tur sırasında yukarıda bahsettiğimiz gibi hem serin suların, hem parlak güneşin hem de masmavi gökyüzünün tadını çıkarırken hem de tüm bu kültür zenginliğini yerinde ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Mavi Tur
Fethiye Mavi Tur

Çıkacağınız yolculukta ilk fark edeceklerinizden biri de aslında ne denli değerli ve kıymetli bir yerde yaşadığımız olacaktır. Ülkemizin sahip olduğu eşsiz güzellikleri bünyesinde barındıran sayısız yerden sadece biri olan Fethiye’de tüm bu güzellikleri aynı anda yaşamanın ve bu eşsiz hazineleri görmenin yolunun ise sadece bir Fethiye mavi turdan geçtiğini bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca tüm bu hizmetlerden faydalanıp, tüm bu güzellikleri görmenin bedeli de oldukça uygundur. Gulet yat kiralama ile yapılan Fethiye mavi tur fiyatları genellikle son derece uygundur ve çeşitli seçenekler ile sizlerin önüne serilmektedir. Siz de bu seçeneklerden size ve bütçenize en uygun olanını seçebilir ve inanılmaz saatler geçireceğiniz bir Fethiye mavi tur tecrübesi yaşayabilirsiniz. Ayrıca Fethiyeden Marmaris Mavi Tur ,Bodrum Mavi Tur veya Göcek Mavi Tur Yapabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak