Fethiye Tekne Kiralama

Fethiye Tekne Kiralama
Ana Sayfa » Fethiye Tekne Kiralama

Fethiye Tekne Kiralama

Fethiye Tekne Kiralama Yaz tatilini denizin berrak sularında geçirmek isteyenler için en ideal seçeneklerden birisi tekne kiralamaktır. Rotaları arasında Ege ve Akdeniz koyları ve Yunan Adaları olan tekne kiralamanın en güzel duraklarından birisi de Fethiye’dir.

KIRALIK YATLAR

Fethiye korunaklı Körfezi içinde yer alan merkezi ve çevresindeki birçok adacık ve koyları ile tekne ve guletlerin en sevdiği gezi güzergâhlar arasındadır. Doğal güzellikleri, tabiatı, etrafındaki ören yerleri, tarihi şehirleri ve anfi tiyatroları, otantik çarşısı ve güzel insanlarıyla Fethiye mavi turların mutlaka görülmesi gereken durakları arasındadır.

Kiralık Guletler

Fethiye deniz yolculuğunda kiralık tekne, 12 adalar diye tabir edilen adacıklar topluluğunda demir atabilir. Bu adacıklar ve koylar arasında, Yassıca adalar, Tersane adası, Akvaryum plajı, Kızılada ve Göcek adası bulunmaktadır. Yine Ölüdeniz, Gemile Koyu, St Nicholas Adası, ünlü Bedri Rahmi koyu Fethiye rotası içinde yer alan önemli güzergâhlardandır. Her birinin ayrı bir özelliği bulunan bu noktalar mavi yolculuk tutkunlarını adeta büyülemektedir.

Kiralık Mavi Yolculuk Tekneleri

Bu bölgeler zeytin ve keçi boynuzu ağaçları, Ege’ye has defne kokuları, kimi çakıllı, kimi kumlu sahilleri, mavinin her tonunu bulabileceğiniz denizi ve sakin havası ile tatilcilerin kiralık tekneleri ile keyifli bir mavi yolculuk geçirmelerine olanak sağlar.

Kiralık tekneler, rahat etmeniz için her türlü konfora sahip olarak döşenmiştir. Rahat kabinleri, güneşlenmek için ideal güverteleri ve deneyimli mürettebatı ile sizler için hazırlanmıştır. Arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla ya da sadece aileniz ve ya sevdiğinizle kiralayacağınız konforlu tekne ile Fethiye’de dingin bir deniz yolculuğu sizi ve sevdiklerinizi beklemektedir.

Fethiye Tekne Kiralama
Fethiye Tekne Kiralama

Tekne Kiralama Hakkında

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Sonraki gönderi

Bozburun Tekne Kiralama

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak