Mavi Tur Hakkında Bilinmeyenler

Ana Sayfa » Mavi Tur Hakkında Bilinmeyenler

Mavi Tur Hakkında Bilinmeyenler

Mavi Tur Hakkında Bilinmeyenler
Mavi Tur Hakkında Bilinmeyenler

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

 Mavi Tur Hakkında Bilinmeyenler

 Mavi tur daha çok teknelerle yapılmakla birlikte lüks bir mavi tur varsa aklınızda yat daha çok tercih edilen bir seçenek olmakta. Lakin aradaki fahiş fiyat farkı yüzünden biz daha çok teknelerle yapılan mavi turlara şahit olmaktayız. Mavi tur aynı zamanda normalde ulaşımı kara yoluyla mümkün olmayan tarihi yerleri keşfetmek için de altın değerinde bir fırsat. Eğer hem kafa dinleyip hem yeni şeyler keşfetmek amacındaysanız çıkacağınız mavi tura bir rehber eşliğinde çıkmanız daha yararlı olacaktır.

Trawler Kiralama
Yat Kiralama
Motoryat Kiralama
Özel Yat Kiralama
Bareboat Yelkenli Tekne

 Az Bilinen Tarihi Rotalar

 Knidos Antik Tiyatrosu, St. Nicolas Adası Harabeleri, Kaya Köy, Terkedilmiş Rum Köyleri mavi tura çıkmışken görmeden gitmemeniz gereken yerler arasında yer alan tarihi rotalardır. Mavi tur tek dizelikten kurtarmak ve hem deniz tatili yapıp hem de genel kültürünüzü geliştirmek açısından tarihi rotalara yapılan küçük gezintiler faydalı olacaktır. Böylelikle hem sıkılmamış hem de ilgi alanlarınızı geliştirmiş olacaksınız.

 Mavi Tur Hakkında Bilinmeyenler
Mavi Tur Hakkında Bilinmeyenler

Guletleri sınıflara ayırırsak 
1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

 Akdeniz mi Ege mi?

 Bu sorunun net bir yanıtı olmamakla birlikte şu surlar popüler olanı Ege rotasıdır. Hem Yunan adaları ve koylarını da gezme ve tanıma fırsatı vermesi açısından hem de mavi turun en yoğun olduğu temmuz ve ağustos aylarında Akdeniz’e göre nispeten daha serin bir iklim koşulu sunmasından ötürü Ege rotası popülerliğini korumaktadır. Aynı zamanda Yunan adalarında ve Ege’de mavi turların daha ucuza denk gelmesi de mavi tur severlerin tercihlerini bu yerlerden yana kullanmasına neden olmaktadır.

Mesaj Gönder

    Karşılaştırma Listesi

    Karşılaştırmak