Neden Mavi Yolculuk ?

Ana Sayfa » Neden Mavi Yolculuk ?

Neden Mavi Yolculuk ?

Mavi yolculuk modern yatlarla çıkılan, dilenen gün sayısı kadar yapılabilen ve belli güzergâhların rota olarak seçildiği muhteşem bir tatil konseptidir. Yıl boyunca beklenen yaz tatilini geçirmek için birçok alternatif bulunsa da Mavi Yolculuk her zaman arzu edilen ve ön plana çıkan bir seçenek olmuştur.

LIMANLAR

Kiralık yatlar ile müthiş bir konfor içinde Türkiye’nin en güzel deniz rotasında ilerlemek, Mavi Tur tatilinin verdiği en büyük ayrıcalıktır. Ege ve Akdeniz sahillerinin en güzel koylarını, doğal adacıklarını görme şansı ve tertemiz denizinde yüzme fırsatını Mavi Yolculuk değerli misafirlerine yaşatır. Karayolu ile ancak sınırlı yerler görülebilirken Mavi Tur tatili ile kıyı şeridindeki en özel yerler, tarihi ve doğal güzelliği ile dikkat çeken bölgeler ziyaret edilebilir.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Mavi yolculukta güne muhteşem bir kahvaltı keyfi ile başlanır. Hafif bir serinlikte dinlenilir ya da yüzmek için masmavi sulara atlanır. Modern yatın güvertesi kitap okumak ya da güneşlenmek için idealdir. Konforlu kamaralar ve yatların iç alanları denizde tatili geçirmek için gerekli tüm donanıma sahiptir. Yatta bulunan oyunlar ile keyifli vakit geçirebilir, su sporları ekipmanları ile denizde müthiş bir adrenalin yaşayabilirsiniz. Harika öğle ve akşam yemekleri, demir alınan yerlerde konaklama, sakin kasabalara ufak bir ziyaret, doyasıya deniz Mavi Yolculuğun verdiği en büyük keyiflerdendir.

Mavi Yolculuk, çiftler, aileler ya da kalabalık gruplar için ideal bir tatil seçeneğidir.

Neden Mavi Yolculuk
Neden Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Tekneleri

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Sonraki gönderi

Tekne Kiralama Koşulları

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak