1 Haftalık Kiralık Tekne

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » 1 Haftalık Kiralık Tekne

1 Haftalık Kiralık Tekne

1 Haftalık Kiralık Tekne

Deniz severlerin en büyük tutkularından biri de lüks teknelerdir. Yaz tatilinizi daha kaliteli bir şekilde geçirebilmeniz Platin Yachting & Sailing’ten kiralayacağınız lüks teknelerle artık mümkün! Siz de Platin Yachting & Sailing aracılığı ile haftalık lüks tekneler kiralayabilir ve gözlerden uzak bir tatilin tadını çıkartabilirsiniz. Konforlu bir tatil için gerekeli olan her şeye Platin Yachting & Sailing sayesinde ulaşabilirsiniz. Burada pek çok tekne çeşidine ulaşabileceğiniz gibi farklı seçeneklerle de teknenizi özelleştirebilirsiniz. 1 haftalık kiralık tekne fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için siz de Platin Yachting & Sailing’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

1 Haftalık Kiralık Tekne
1 Haftalık Kiralık Tekne

Kiralık Tekne ile Mavi Yolculuk

1 Haftalık Kiralık Tekne Yaz tatili geldiğinde birçok kişi, deniz, kum ve güneş üçlüsüne kavuşmak için sabırsızlanır. Fakat yazın Türkiye’nin önde gelen pek çok tatil beldesi o kadar kalabalık olur ki insanlar o karmaşada tatillerinden hiç keyif alamazlar. Bu yüzden de lüks tekneler ile mavi yolculuğa çıkmak en çok tercih edilen tatil şekillerinin başında gelir. Kiralayacağınız lüks teknelerin sağlayacağı konfor ve rahatlığın yanı sıra içindeki son teknoloji LED TV, müzik seti ve DVD oynatıcı ile de zaman geçirebilirsiniz. Ek olarak kiralayacağınız tekneye göre her kabinde kişisel banyo ve tuvalet bulunması da daha konforlu bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Lüks tatilinizle birlikte gelebilecek olan jet-ski ve jakuzi hizmeti ile de tatil keyfinizi arttırabilirsiniz.  

Kiralık Tekne Fiyatları

Lüks tekneler, deniz tutkunu olan herkesin ilgisini çekmektedir. Platin Yachting & Sailing’ten kiralayabileceğiniz lüks tekneler ile hem konforlu bir tatilin keyfini sürebilirsiniz hem de alternatiflerine göre daha uygun fiyata tekne kiralayabilirsiniz. 1 Haftalık Kiralık Tekne Kiralayabileceğiniz lüks teknelerin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Değişkenlik göstermesinin sebebi ise fiyatları etkileyen pek çok etkenin olmasıdır. Bu etkenlerden bazıları şunlardır:

  • Teknenin türü
  • Teknenin kaç kişilik olacağı
  • Teknenin bakımlı olup olmaması
  • Teknenin hangi aylarda kiralanacağı
  • Teknede mürettebat olup olmaması

Değişen tekne fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için siz de https://www.platinyatcilik.com/category/tekne-kiralama/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 Haftalık Kiralık Tekne
1 Haftalık Kiralık Tekne

Kiralık Tekne Avantajları

Bozburun, Kaş, Fethiye, Patara ve Marmaris başta olmak üzere Türkiye’de sıklıkla tercih edilen tatil bölgelerinde lüks tekneler kiralamanız mümkündür. Kiralayabileceğiniz bu teknelerle sahil, tatil köyü ve otel kalabalığından kurtulabilirsiniz. Dahası mavi sulara açılabilir ve bu tatil bölgelerinin daha önce görmediğiniz doğal güzelliklerine şahit olabilirsiniz. Ayrıca kiralayabileceğiniz tekneler sayesinde pek çok lüks ve konforlu avantaja da sahip olabilirsiniz. Bu avantajlar başlıca şunlardır:

  • Tam teşekküllü bir mutfak
  • Amerikan bar
  • Açık ve kapalı yemek alanları
  • Geniş yolcu kapasitesi

Ayrıca bu avantajların yanı sıra tekne kiralarken profesyonel bir mürettebat da seçebilirsiniz. Eğer mürettebat tercih ederseniz size yemek, servis ve hijyen gibi konularda üst düzey bir hizmet sunulacaktır. Sizinle yola çıkan mürettebatınız teknenizin içinde kendilerine ayrılan ayrı kabinlerde kalacaktır. Ancak mürettebat tercih edip etmemek tamamen size kalmıştır. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.platinyatcilik.com/category/tekne-kiralama/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Platin Yachting & Sailing Neden Tercih Edilmeli?

1 Haftalık Kiralık Tekne Platin Yachting & Sailing, hayallerinizi süsleyen tatile kavuşabilmeniz için konforlu ve lüks tekneleri ile size hizmet vermektedir. Platin Yachting & Sailing’in sunmuş olduğu üstün kalite anlayışı ve profesyonel çalışanları ile rüya gibi bir tatile kavuşmak mümkündür. Kiralayacağınız lüks tekneler ile dingin koylara açılabilir ve sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Bunlara ek olarak son derece lüks bir tekne ile bulunduğunuz bölgeyi gezebilirsiniz. Eğer sizin de bir mavi yolculuğa çıkma planınız varsa Platin Yachting & Sailing’in sunmuş olduğu fırsatlara mutlaka göz atmalısınız.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak