Selimiye Tekne Kiralama

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » Selimiye Tekne Kiralama

Selimiye Tekne Kiralama

Selimiye Tekne Kiralama Yaz ayları yaklaştığında hepimizin içi kıpır kıpır oluyor. Bunun en önemli nedeni ise elbette deniz, kum ve güneş. Eşsiz mavilikler, içimizi açıyor ve neşe ile huzur bir araya geliyor. Deniz tatilini en yakından deneyimleyebileceğimiz ortamlar ise tekne turları. Tekne gezileri, gerek aile ile gerek ise arkadaşlar ile yapılabilecek en güzel tatil aktivitelerinden biri. Tekne tatili deyince ise aklımıza ilk gelen yerlerden biri Ege sahilleri. Sonsuz maviliği ve temiz denizleri ile Ege kıyıları, tatilimizi geçirebileceğimiz bölgelerin başında gelmekte.

Ege kıyılarında pek çok tekne turu seçeneği bulunsa da tekne turları için oldukça seçici olabiliyoruz. Bu noktada Platin Yatçılık ön plana çıkıyor. Selimiye tekne kiralama Bodrum tekne kiralama ve daha pek çok seçenek sunan Platin Yatçılık, tatil severlere oldukça avantajlı seçenekler sunuyor.

Selimiye Tekne Kiralama
Selimiye Tekne Kiralama

Selimiye’de Tekne Tatili

Geçtiğimiz yıllarda tekne tatili git gide popülerleşti. Önceleri yalnızca beş yıldızlı otel tatilleri lüks sayılırken, günümüzde lüks tatil fırsatları çeşitlendi. Pek çok kişi; karadan uzak kafa dinlemek, denizin üzerinde uyuyabilmek, her an yıldızları izleyebilmek ve daha pek çok nedenle tekne tatiline ilgi gösteriyor. Son yılların trendi olarak kabul edilen tekne tatilleri, yaygın şekilde bilinenin aksine bütçe dostu olabilmektedir. Bu noktada tekne kiralamak için seçilen firma çok büyük farklar yaratabilmektedir.

Platin Yatçılık gibi kurumsal bir şirket, rekabet kurallarından ziyade müşteri memnuniyetini ön plana koyuyor. Piyasada git gide yükselen fahiş fiyatların aksine kullanıcı dostu ücretlendirmeleri bulunan şirket, hizmet kalitesi ile öne çıkmaktadır. Selimiye gibi ünlenen tatil beldeleri içinde bulabileceğiniz en uygun tekne kiralama fiyatları, https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ sitesi üzerinden ulaşımınıza açık bulunmaktadır.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Nasıl Tekne Kiralanır?

Tekne kiralamanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Aile arasında, arkadaş grubu ile ya da romantik tatiller için tekne kiralamak oldukça mantıklıdır. Fakat kimi zaman tekne tatili yapmak isteyen insanlar, tekne kiralamanın pahalı olacağı ya da zor olacağı düşüncesi ile vazgeçmektedir. Sanılanın aksine tekne kiralamak oldukça kolaydır. Selimiye tekne kiralama sürecinde izleyebileceğiniz adımlar:

  • Platin Yatçılık web sitesinin ana sayfasında kapsamlı bir arama bölümü bulunmaktadır. Burada bulunan filtrelerden yararlanarak isteğinize uygun bir tekneyi rahatlıkla bulabilirsiniz.
  • Beğendiğiniz tekneleri karşılaştırabilirsiniz. Gerek fiyatları gerek özellikleri ile bu noktada bir eleme yapabilirsiniz.
  • Bu sırada bulduğunuz tekneler ile ilgili her türlü soru ve yorumunuz için iletişim ekibine ulaşabilirsiniz. https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ web sitesinde bütün iletişim bilgileri mevcuttur.
  • İçinize sinen tekneyi bulduktan sonra, Platin Yatçılık ile kira sözleşmesi kısmına geçebilirsiniz. Sözleşme süreci isteğe bağlı olarak elektronik ortamda olabilirken yüz yüze imzalama şansınız da mevcuttur. Sözleşme imzalanışından sonra keyifli bir tatil sizleri bekliyor olacaktır.

Selimiye Tekne Kiralama
Selimiye Tekne Kiralama

Tekne Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Selimiye, son yılların en çok talep gören tatil beldelerinden biridir. Tekne kiralamanın da popüler hale gelmesi ile, Selimiye’de kiralık tekne bulmak git gide zorlaşmaktadır. Bu doğrultuda, tekne kiralarken dikkat etmeniz önerilen birtakım noktalar bulunmaktadır:

  • Tekne kiralayacağınız dönemi önceden belirlemeniz oldukça önemlidir. Bayram tatili gibi haftalarda tekne kiralamayı düşünürseniz, yer bulmanız neredeyse mümkün olmayacaktır. Bu durumlarda, https://www.platinyatcilik.com/erken-rezervasyon-mavi-yolculuk/ linki üzerinden rezervasyon yaptırmanız oldukça faydalı olacaktır.
  • Tekneye girebileceğiniz en erken saat, iptal koşulları gibi ayrıntıları bilmeniz faydalı olabilir. Bu doğrultuda, https://www.platinyatcilik.com/iptal-ve-iade/ linki üzerinden sözleşme koşullarını detaylıca inceleme fırsatınız bulunmaktadır.
  • Platin Yatçılık, tekne kiralamada çok çeşitli rota seçenekleri sunmaktadır. Rotaları incelemeniz, tekne deneyiminizi artırabilir.
  • Bütçe, kişi sayısı ve ihtiyacınız olan tekne genişliği gibi kriterlere göre arama yapmayı unutmayın.
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak