Türkiye Mavi Yolculuk

mavi yolculuk
Ana Sayfa » Türkiye Mavi Yolculuk

Türkiye Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Türkiye, eşsiz kıyıları, birbirinden muhteşem doğal güzelliklere sahip koyları, irili ufaklı adacıkları ve küçük limanları ile Mavi Yolculuklar için eşsiz bir hazinedir. Yine farklı seçenekteki rotalar sayesinde şirin sahil kasabalarını, upuzun altın kumsalları, nehirlerin denize aktığı sulak alanları, tarihle bezeli kayaları ve batık şehirleri görme fırsatına erişirler Mavi Yolculuk tutkunları. Ege ve Akdeniz’in muhteşem suları üzerinde, özel tekneleri ile gezen deniz yolcuları, tabiatın, doğal yaşamın ve huzurla geçen zamanın tadını çıkarırlar.

KIRALIK YATLAR

Hemen herkesin hayalidir Mavi Yolculuk. Farklı alternatifleri ile herkesin zevkine ve bütçesine uygun bir Mavi Yolculuk seçeneği mutlaka bulunur. Kiralık Yelkenliler ile rüzgârın yelkenlerle dansına şahit olabilirsiniz,Kiralık motor yat ile sakin bir hızda yol alabilir ya da Kiralık guletler ile geleneksel bir ambiyansta gezinizi sürdürebilirsiniz. Kiralık Katamaranlar ise Mavi Yolculuk misafirlerine farklı tasarımlarıyla modern tekne keyfini yaşatır.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

GULET

Türkiye Mavi Yolculuk güzergahları arasında Oniki Adalar, Fethiye, Antalya, Marmaris, Bodrum, Datça, Göcek, Bozburun, Kekova, Kaş, Kalkan, Dalyan, Sarsala, Olimpos ve Patara gibi önemli turistik noktalar bulunmaktadır. Yine Ege ve Akdeniz’deki Yunan Adaları Mavi Yolculuk turları kapsamındadır. Bu rotaların her biri, Mavi Yolculuk süresince farklı günlerde çevresindeki tarihi ve turistik bölgelere seyreder.

Mavi yolculuk tekneleri, ziyaret ettikleri harika bölgelerin yanı sıra, misafirlerine ev konforunu ve otel lüksünü yaşatırlar. Rahat döşenmiş kabinleri, modern mobilyaları ile yolculuğa keyif katan tekneler, günlük yaşamın araçları olan LCD, DVD Player, CD çalar ve internet gibi donanımları da yolcularına sunmaktadırlar.

Mavi Yolculuk Tekneleri

Türkiye Mavi Yolculuk dilediğiniz seyir seçenekleri ile size unutulmaz bir deniz tatili sunacaktır.

Kabin Kiralama Rotaları

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Sonraki gönderi

Mavi Yolculuk

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak