Exclusive Gulet Yatlar

Ana Sayfa » Gulet Kiralama » Exclusive Gulet Yatlar

Exclusive Gulet Yatlar

Exclusive Gulet Yatlar

Exclusive gulet yatlar  Eşsiz bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız mutlaka bu guletleri tercih etmelisiniz. Üst düzey hizmet kalitesi sunan bu yatlarda hayatınız boyunca yaşamadığınız tatil keyfi yapacaksınız. Muhteşem bir tatil keyfi için bu yatlardan daha iyi ne olabilir. Sizlere sunduğu yüksek kaliteli hizmetten memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mavi deniz yolculuğu sırasında sıkılmamanız ve keyifli zaman geçirmeniz için teknede gerekli her bir ekipman bulunmaktadır. Ayrıca sizlerle daima ilgilenen güler yüzlü ve deneyimli personeller her türlü işinizde size yardım etmektedir. Exclusive gulet yatlar ultra lüks mavi deniz turu planlayanlar için ideal bir teknedir. Kaliteli yolculuktan zevk almak istiyorsanız bu sınıftan hemen bir yat kiralamalısınız.

Exclusive Gulet Yatların Avantajları

Exclusive Gulet Yatlar
Exclusive Gulet Yatlar

Bu sınıfa dahil olan gulet türleri sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Yatta rahatlığınız ve konforunuz için her şey bulunmaktadır. İnternet bağlantısı ve TV gibi eşyalarla boş zamanlarını çok iyi değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda boş zamanlarınızda balık yakalamanıza yardım olan şnorkel gibi ekipmanlarda yatın içerisinde yer almaktadır.

Çok geniş alanı bulunan bu yat türünde rahatlıkla birden fazla kişi seyahat edebilir. Eğer sizlerde unutulmaz seyahat deneyimi yaşamak arzusundaysanız Exclusive gulet yatlar sınıfından bir tekne tercih edebilirsiniz. Bu sınıf teknelerin bir diğer özelliği ise ev tipi tuvalet ve lüks duşakabininin bulunmasıdır.

Gulet Kiralama Nasıl Yapılır

Exclusive Gulet Yatlarının Fiyatları

Yatların fiyatları bildiğiniz üzere çok pahalıdır. Ekonomik ve standart gibi nispeten uygun fiyatlar yatlar bulunsa bile özelliklerinin az olması nedeni ile bazı durumlarda tercih edilmemektedir. Fakat konforlu ve lüks bir yaşam içerisinde seyahat arzu eden kişiler lüks yatları kullanmaktadır. Çünkü bu yatlarda eğlenmeniz için her şey önceden ayarlanmıştır. Aynı zamanda içerisinin çok şık tasarıma sahip olması sizlere kendinizi özel hissettirecektir. Bu yatların kiralanması çok fazla pahalı olsa bile iş adamları tarafından tatil için sıklıkla kiralanmaktadır. Fiyatların ise Euro para birimi üzerinden 1500 ila 6000 arasında değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Tabii ki bu sınıfta bulunan daha düşük ücret karşılığında kiralanabilen yatların özellikleri daha pahalı yatlara göre daha azdır. Exclusive gulet yatlar kiralamak için günümüzde birçok şirket hizmet vermektedir. Gulet Kiralama Fiyatları  Bizim şirketimizde bu alanda kendini kanıtlamış isimleri arasında yer almaktadır. Eğer lüks bir gezinti arzuluyorsanız firmamızdan bütçenize ve isteklerinize uygun olan Gulet seçimini yapabilirsiniz.

Exclusive Gulet Yatlar
Exclusive Gulet Yatlar

Guletleri sınıflara ayırırsak 
1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

Lüks guletler birden fazla kabinden oluşmaktadır ve burada Bar, yemek masası, konforlu oturma alanı, tam donanımlı mutfak gibi birçok şey bulunmaktadır. Teknenin içerisinde aynı zamanda sizlerin konforunuz için VİP odada bulunmaktadır. Yelkenlere de sahip olan bu yatta uygun hava durumları olduğu zaman kaptan tarafından yelkenler açılmaktadır. Tatilinizi daha da keyifli bir hale getirmek için yatın içerisinde su kayağı, dalış tüpü, dalış kıyafetleri ve kano da mevcuttur. Teknede balık tutmak hevesin olan kişiler de düşünülmüştür. Lüks yatımızın içerisinde şnorkel ekipmanları ve balık tutmanız için gerekli olan malzemeler bulunmaktadır. Seyahat boyunca kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Çünkü yatta haberleşme cihazı, pusula, radar, GPS, otopilot, elektronik harita ve seyir cihazları bulunmaktadır.

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Kısaca bu yat ile yolculuk yaptığınız süre boyunca güvenli bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Ayrıca teknenin içerisinde servis boyu da yer almaktadır. Lüks sınıfa dahil olan yatlar genel olarak kaliteli lamine ve ahşaptan yapılmaktadır. Eğer sizlerde unutulmaz bir tatil arzusundaysanız hemen exclusive Gulet yatlar sınıfından bir tekne kiralayabilirsiniz. Emin olun mavi deniz sularında yaşayacağınız mükemmel tatil hiçbir zaman aklınızdan çıkmayacak.

gulet kiralama

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak