Mavi Yolculuk

mavi yolculuk
Ana Sayfa » Mavi Yolculuk » Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Nedir?

Mükemmel bir yaz tatilini mavi yolculukta geçirmek hemen hemen herkesin hayalidir. Mavi yolculuk  yorucu ve stresli bir yılın ardından tatili özgür ve huzurlu bir ortamda yaşamak isteyen kişiler için harika bir seçenektir. Aileler, arkadaş grupları ve akrabaların yanında Mavi Yolculuk tekneleri balayı çiftleri ve özel grupları da ağırlamaktadır.

Mavi Yolculuk belli bir rotada ilerlerler. Bu rota Ege ve Akdeniz’in muhteşem kıyılarını, ufak adalarını kapsadığı gibi tatilcilerden müthiş bir rağbet gören Yunan Adaları turları kullanılan güzergahlar arasındadır. Lacivert denizin ortasında salınarak ilerlemek, el değmemiş doğal güzellikleri görmek ve kimi yerde tarihe dokunmak Mavi yolculuğun misafirlerine verdiği müthiş keyiflerdendir.

GULET

Kiralık tekneler oldukça şık döşenmiş iç ortamı, rahat güvertesi, tüm ayrıntıların düşünüldüğü dizaynı ile misafirlerine lüks bir ortam sunmaktadır. Mavi yolculuk kabinleri tercihe göre iki,üç ya da daha fazla sayıda olabilir. Kabinler oldukça zarif dekore edilmiştir ve denizde uyumanın müthiş keyfini yaşatır. Genellikle Gulet tekneler salonlarında modern yemek alanı ve rahat oturma grubu yer almaktadır. Yine LCD, DVD ve internet keyfini kesintisiz yaşamanız için teknik donanımlar mevcuttur. Mavi yolculuk tekneleri güvertesi dinlenmek ve güneşlenmek için idealdir. Yine güvertede akşam yemeklerinin keyfine varabilir, içkinizi yudumlayabilirsiniz. Eğlenceli aktiviteler, su ekipmanları ile yapılacak sporlar ve mini kara turları Mavi yolculukta değerli misafirlerini beklemektedir.

Mavi Yolculuk turlarına isterseniz Kabin Kiralama Yaparak katılabilirsiniz.

Mavi yolculuk tüm bu konforu ile derin mavinin içinde, yeşile dokunan anlar geçirmek isteyenler için ideal bir tatil sunar.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Mavi Yolculuk
Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Tekneleri

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Sonraki gönderi

Gulet

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak