Marmaris Mavi Tur

Ana Sayfa » Marmaris Mavi Tur

Marmaris Mavi Tur

Marmaris Mavi Tur
Marmaris Mavi Tur

Marmaris Mavi Tur , Yaz aylarının vazgeçilmez eğlencelerinden biri olan tekne turu, denizin ve güneşin tam anlamıyla tadını çıkarmanızı sağlıyor. Kış aylarının getirdiği stresi, yorgunluğu ve farklı psikolojik etmenleri bir çırpıda yok etmenizi sağlayan turlar, aynı zamanda yeni yerler görmenizi ve keşfetmenizi sağlıyor. Bu açıdan değerlendirildiğinde Marmaris mavi tur, tüm isteklerinizi karşılayabilecek düzeyde tasarlanıyor. Ayrıca gulet kiralama desteği de mevcut.

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

Mavi tura çıkmak, kalabalıktan uzaklaşarak denizin tam anlamıyla keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Sadece belirli sayıdaki kişi ile birlikte çıkılan turlar, bu sayede plajlardaki yoğunluktan uzaklaşmanıza yardımcı oluyor. Kalabalıktan uzaklaşmanız, denizde rahatça yüzmenize de imkan tanıyor. Belirli sayıdaki kişi ile birlikte çıkabileceğiniz Marmaris mavi tur gezilerine sadece sevdikleriniz ile de çıkmanız mümkün. Bunun için gulet yat kiralama gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Fethiye Mavi Tur
Marmaris Mavi Tur

Lüks ve konfor unsurlarını bir araya getiren gulet yatlar, tur boyunca eşsiz bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyor. Ayrıca kalabalık gruplar halinde tatil yapmak isteyen kişilerin de ihtiyaçlarını karşılayan yatlar, mükemmel bir tatil geçirmenize imkan tanıyor. Arkadaşlarınız veya aileniz ile Marmaris mavi tur gezisine çıkabilir, bu esnada Marmaris’in farklı yönünü keşfedebilirsiniz.

Gulet Yat Kiralama Fiyatları

Marmaris Mavi Tur

Özellikle kalabalık gruplar halinde tura çıkmak için ekonomik bir çözüm niteliği taşıyan gulet yat kiralama fiyatları, elbette istediğiniz modele göre değişkenlik gösterebiliyor. 1500 Euro gibi bir fiyata kadar çıkabilen değerler, daha farklı seviyelerde de olabiliyor. Lüks ve konfor unsurları düşünüldüğünde bu fiyatın normal seviyede olduğu gözlemleniyor.

MERAK ETTIKLERINIZ

Tura çıkmadan önce ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulundurmanız daha etkili bir karar vermenize yardımcı oluyor. Örneğin ne kadarlık bir lüks tur istiyorsunuz? Bu soruya karşılık verdiğiniz cevaba uygun bir tekneyi seçmeniz, gereksiz harcama yapmaktan kurtulmanıza etki ediyor. Ayrıca çocuklu aileler ile bekar kişilerin ihtiyaçları da elbette farklılaşabiliyor. Bunun için kiralayacağınız teknenin teknik özelliklerini detaylıca incelemenizde fayda var.

Tasarruf etmek adına tura çıkacağınız kişi sayısına göre tekne seçmeniz yerinde bir karar olacaktır. Örneğin 2 – 3 kişilik bir tur için daha küçük teknelere yönelebilirsiniz. Büyüklük azaldıkça konforun da azalması gibi bir durum ile karşılaşmanız önleniyor. Oda sayısının azaldığı daha minimal teknelerde ileri seviye konfor yine sizleri bekleyen özellikler arasında yer alıyor. Ayrıca güneşlenmek için geniş bir alan bulunuyor. Marmaris mavi tur boyunca bu alanı kullanabilir, bir yandan gezerken diğer yandan güneşlenebilirsiniz. Eve döndüğünüzde mükemmel bir bronzluk elde etmiş olmanız mümkün.

Gulet Yat Kiralama

Marmaris Mavi Tur
Marmaris Mavi Tur

LIMANLAR

Çıkacağınız Marmaris mavi tur boyunca ihtiyaçlarınızla örtüşen bir tekne kiralamış olmanız, tatilden alacağınız zevki arttırıyor. Çocuklar için oluşturulan güvenlik önlemleri neticesinde çocuğunuz için endişe etmenize gerek kalmıyor. Eğer aile ile tatile çıkmak yerine arkadaşlarınız ile tura çıkmayı düşünüyorsanız ebeveyn kontrollerine pekala ihtiyacınız bulunmuyor.

Bodrum Mavi Tur
Göcek Mavi Tur

Gerekli güvenlik önlemleri alınarak sunulan tekne kiralama hizmeti, aynı zamanda tur boyunca nelere ihtiyaç duyacağınız düşünülerek tasarlanıyor. Özellikle yiyecek tüketimi, güneşlenme, duş, yüzme ve eğlence aktiviteleri gibi tüm noktalar özel olarak şekillendiriliyor. Böylelikle gezerken eşsiz bir deneyim yaşamanız mümkün hale geliyor. Tur boyunca herhangi bir şeyi dert etmenize gerek kalmıyor. Arkanıza yaslanarak kendinizi Marmaris’in güzelliklerine bırakabilirsiniz.

Gulet kiralama sonrasında dert etmeniz gereken tek şey belki de sadece seçeceğiniz güneş kremi oluyor. Tur boyunca dilediğiniz gibi güneşlenebilir, durma noktalarında kendinizi denizin serin sularına bırakabilirsiniz. Açık koyda yüzme şansı dahi oluşturan turlar, bu sayede denizin farklı güzelliklerini görme şansı oluşturuyor.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak