Fethiye-Ölüdeniz -Fethiye

Ana Sayfa » Fethiye-Ölüdeniz -Fethiye
Ölüdeniz Mavi Yolculuk
Ölüdeniz Mavi Yolculuk

TUR DETAYLARI

 

Fethiye-Ölüdeniz-Fethiye

DELÜKS FETHİYE-ÖLÜDENİZ –FETHİYE 
 
1.GÜN FETHİYE LİMANI  
Saat 15.00 dan itibaren tekneye giriş kamaralara yerleşme , tanışma varsa sorularınızın cevaplanması ve geceleme Fethiye limanında.
 
2.GÜN FETHİYE –ÖLÜDENİZ       
Kahvaltı sonrası kaptanın motorları çalıştırması ile başlayacak yolculuğumuz Ölüdenize doğru devam eder ,muhteşem dinginlikte turkuaz mavisi görüntüüsüyle Ölüdeniz bizleri beklemektedir burada yüzüp ,daldıktan sonra Gemiler koyun da demirleyip akşam yemeğimizi bu muhteşem koyda yiyoruz ve burada geceliyoruz.
 
3.GÜN ÖLÜDENİZ –AĞA LİMANI
Ağa Limanının o muhteşem güzellikteki berrak suların da yüzüp ,dalmak ve tatilin tadını çıkarmak için bu limandayız . Gece bu limanda yıldızları seyderek uyucağız.
 
4.GÜN AĞA LİMANI –EKİNCİK    
Gününüz Ağa Limanın dan ,Ekin’ciğe 2 saat yolculuk ile başlayacaktır.Ekincik Dalyan’a yakın dır orada tarihi kaya mezarlıklarını görebilir çamur banyosun da 10 yaş gençleşebilirsiniz.
 
5.GÜN GÖCEK MARİNA
Göcek’i hala görmediyseniz bugün tam zamanıdır. Muhteşem koyları masmavi berrak deniziyle olduğu kadar ,küçük bir o kadar da popüler bu sahil şehrinde turlamaya birer kahve içmeye ne dersiniz.
 
6.GÜN GÖCEK MARİNA-TERSANE BAY
Körfezdeki adaların en büyüğüdür. Mübadele sonrasında boşaltılmış eski Rum yerleşiminin kalıntıları bulunmaktadır. Adanın adını aldığı bir tersane ve gözetleme kulesi ada gezintisi yapmak isterseniz karşınıza çıkacaktır.
 
7.GÜN    FETHİYE YARIM ADASI
Son gününüzü Kızıl Ada da denize girerek gün batımını izleyerek serin içkinizi yudumlayarak geçirebilirsiniz .Günün sonun da Fethiye limanına demirleyip akşam yemeğimizi burada alıyoruz.
 
8.GÜN FETHİYE MARİNA
Turunuz burada son buluyor sabah kahvaltısı sonrası tekneden ayrılıyoruz isteyen otellerine isteyen ise havalimanına transfer edilebilir.
 
 
 

  DİĞER MAVİ YOLCULUK ROTALARI

   

  Bodrum – Gökova – Bodrum

  Bodrum çıkışlı  turumuz Alakışlabükü, Çökertme, İngiliz Limanı, Karacasöğüt, Sedir adası, Löngöz, Orak adası, Papuç burnu gibi eşsiz koylarımızı görmektedir..

  Fethiye – Kekova – Fethiye 

  Fethiye yat limanı,Kekova-Simena-Kaş-Kalkan-Yeşilköy koyu-Göcek Koylarını gezebileceğiniz harika bir tur sizi bekliyor. Yeşilin ve mavinin sonsuz güzelliğinde harika bir zaman geçirmek için geç kalmayın.

  Fethiye – Marmaris – Fethiye 

  Fethiye çıkışlı turumuzda Ağa Limanı, Ekincik, Dalyan, Göcek Koyları, Marmaris, Semizce, Manastır koyu gibi muhteşem koyları görme şansınız olacak.

  Fethiye-Göcek-Fethiye 

  Fethiye çıkışlı çocuklu aileler için ideal keyifli bir mavi yolculuk.Fethiye ölüdeniz Göcek Adları Turumuz

  Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye 

  Fethiye’den çıkıp Yunan adaları ve Egenin unutulmaz maviliklerinde muhteşem bir hafta geçirmek isterseniz kaçırılmaz fırsat.

  Fethiye-Ölüdeniz -Fethiye 

  Uzun Yol Yapmak istemeyenler Fethiye ölüdeniz Göcek Koyları Görmek isteyenler ,unutulmaz yemekler ve koyların keyfini çıkarabileceğiniz muhteşem bir mavi yolculuk deneyimi.

  Marmaris – Datça – Marmaris 

  Marmaris Datça Marmaris rotasında Arap Adası, Bozuk kale, Aktur, Bencik, Selimiye, Orhaniye, Dirsekbükü, Bozburun, Kadırga bölgelerimizi gezerken eşsiz deniz ve çam ağaçlarının arasında unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız

  Marmaris – Hisarönü – Datça – Simi – Rodos – Marmaris 

  Marmaris çıkışlı Yunan Adaları turumuz Marmaris Hisarönü Datça Simi Rodos Marmaris 7 gece 8 gün olup Yunan Adaları rotasını takip etmektedir.

  Marmaris – Fethiye – Marmaris 

  Marmaris ÇıkışlıEkincik, Ağalimanı, Kızılada, Batık hamam Göcek adası, Yassıca, Bedri Rahmi Sarsala,Kadırga ve Cennet adasında inanılmaz bir tatil keyfi sunuyoruz.

   

  Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN

  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
  KİRALIK GULET TEKNELER
  
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
  KİRALIK MOTORYATLAR
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
  KİRALIK TRAWLERLAR
  
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
  KİRALIK YELKENLİLER