Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye

Ana Sayfa » Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye

Fethiye-Yunan Adaları-Fethiye

Yunan Adaları Mavi Yolculuk
Yunan Adaları Mavi Yolculuk

TUR DETAYLARI

 

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)

Süreç: 7 Gece – 8 Gün

Biniş Günleri: Cumartesi

Tekneye Biniş: Fethiye Limanı

Biniş Saati: 15:30’dan itibaren

Tekneden İniş: Fethiye Limanı

İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30

TURUN FİYATI

Mayis: 585 Euro

Haziran: 650 Euro

Temmuz: 715 Euro

Agustos: 715 Euro

Eylül: 650 Euro

Ekim: 585 Euro

Fethiye-Yunan Adaları-Fethiye

FETHİYE-YUNAN ADALARI-FETHİYE 

 
1.GÜN FETHİYE MARİNA       
Tekneye saat 15:00 gibi giriş yapmaya başlıyoruz,ilk geceyi Fethiye limanın da geçiriyoruz eşsiz tarihi bir şehir olan Fethiye limanın da küçük bir gezintiyle unutulmaz tatilinize başlayabilirsiniz.
 
2.GÜN FETHİYE –RHODOS 
 Kahvaltı sonrası Yunanistan’ın en meşhur en popüler adalarından olan Rhodos’a doğru yol alıyoruz gecelemeyi Rhodos  limanın da yapıyoruz arzu ederseniz bu eşsiz şehri de gezinti yapabilir ,gece hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.
 
 3.GÜN SYMI         
3. Güne Symi ye doğru hareket ederek başlıyoruz sakin bir o kadarda hareketli ve Yunanistan’ın en romantik adaların dan birisidir. Güneş batınca daha da romantik bir ada olur gecelemeyi bu ada da keyifle geçiriyoruz.
 
4.GÜN BOZBURUN  
Bugün bir balıkçı köyü olan Bozburun dayız . Okaliptus ağaçlarıyla çevrili bu küçük köyde dolaşabilir keyfini çıkarabilirsiniz.Öğle yemğinin ardından kaptan demir alır ve SERÇE adasına doğru yola çıkar öğleden sonra burada yüzebilir serin suların tadını çıkarabilirsiniz geceleme SERÇE adasındadır.
 
5.GÜN SERÇE ADASI – KADIRGA
Serçe adasında uyandıktan sonra Kadırga adasına doğru yola koyuluyoruz ve muhteşem mavi sular da yüzüp dalıp günün keyfini çıkarıyoruz geceleme Kadırga koyun da dır.
 
6.GÜN EKİNCİK  
Sabah Ekincik koyuna doğru yola çıkılır. Ekincik Dalyan’a çok yakındır arzu ederseniz Dalyan’da kaya mezarlıklarını görebilir ,çamur banyosunda 10 yaş güzelleşebilirsiniz geceyi Ekincik koyun da geçiriyoruz.
 
7.GÜN GÖCEK  
Fethiye yarım adasında ki 12 güzel koydan birisidir Göcek koyu mavi yolculuk yapıp Göcek koyların da yüzmeden bu turu bitirmek olmazdı akşam tura başladığımız noktaya Fethiye’ye doğru yola çıkıyor ve Fethiye limanın da geceleme yapıyoruz.
 
8.GÜN FETHİYE MARİNA     
Kahvaltı sonrası saat 09:00 gibi tekneden ayrılıyoruz
 
KABİN KİRALAMA ŞARTLARI VE AÇIKLAMALARI
 
YATLAR
 
Tüm Mavi Yolculuk Gezisi Tekneleri geleneksel ahşaptan yapılmış guletler ile fiber teknelerden oluşmaktadır. Akdeniz de rahatlıkla ve güvenle gezebileceğiniz konfora sahip olan bu tekneler rahatça güneşleneceğiniz geniş bir ön güverte ve dinlenebileceğiz arka güverteye sahiptir.Mürettebatlı olan teknelerimizde bulunan tüm kabinlerde 2 şer kişilik yatak,duş/wc mevcuttur. 20m. den 50 m uzunluğa kadar olan teknelerde 12 kişiden 35 kişiye kadar konaklama imkanı vardır.
 
FİYATA DAHİL
 
Gemide Tam pansiyon konaklama
 
(sabah,öğle,akşam yemekleri)
5 çayı ikramları
Günde 2 saat seyir,
Mürettebat giderleri
Yemek servisi
Vergiler,
Liman ücretleri,
Transitlog,
Ekipmanların kullanımı,
Teknenin sigortası.
Tam Pansiyon Konaklama;
 
Gemide Herşey Dahil Turlarda:
Kahvaltı, Öğle Yemeği, “5-çayı”, akşam yemeği
Alkollü İçkiler (24):
Kahve, çay, kola, limonata, meyve suyu, Ayran, mineral ve su
Alkollü içecekler:
Şarap ve bira – 12:00-24:00 saat arasında servis edilmektedir
 
FİYATA DAHİL DEĞİL Tüm içecekler,(içecekler teknelerimizde bulunan barlardan uygun fiyatlara alınabilir.)
Kara turları
Motorlu su sporları
 
İADE KOŞULLARI
 
Tur tarihinden:
*90-61 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, tur bedelinden %30 kesinti yapılır, geri kalan bakiye iade edilir.
*60-30 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, tur bedelinden %50 kesinti yapılır, geri kalan bakiye iade edilir.
*30 veya daha az gün içerisinde yapılan iptallerde iade yapılmaz.
30 gün içerisinde yapılan tur iptallerinde teknenin ya da kabinin aynı koşullarla satılmaması ve boş kalması halinde müşterinin ödemekle yükümlü olduğu toplam bedeli PLATİN YATÇILIĞA ödemeyi kabul eder.
İadeler, rezervasyonu yapan kişiye yapılır. PLATİN YATÇILIK, sadece kendisine ödenen miktarı iade etmekle yükümlüdür. Tekneye binmeyen veya tur başlangıcından sonra iptali gerçekleştiren misafirlerimize iade yapılmaz.
*Tur Tarihinden 2 Hafta öncesine kadar toplamda 4 Kabin satılmayan Turlar 1 Hafta sonrasına ERTELENİR.Misafirlere Bilgilendirme Mail atılır yada Telefon ile Bilgi verilir.İsteyen Yatırdığı ödemesini Geri alır istmeyen 1 hafta sonra yapılacak olan turlara katılır.
YUNAN ADALARI
Yunan Adaları turunda, yukarıdaki ücretlere ek olarak yurtdışı işlemleri ve Yunanistan’daki liman masrafları için kişi başına 60.- € teknenin kaptanına ödenecektir.Bu turlar en az 8 kişi ile uygulanır.
MÜRETTEBAT
Teknelerdeki mürettebat teknenin boyutuna göre farklılık göztermekle birlikte genelde 1 kaptan,1 aşçı ve bir de gemici olmak üzere 3 kişiden oluşmaktadır. Mürettebatımızın hepsi lisanslı ve birkaç dili konuşabilen gemicilerdir.
 

   
   

  DİĞER MAVİ YOLCULUK ROTALARI

   

  Bodrum – Gökova – Bodrum

  Bodrum çıkışlı  turumuz Alakışlabükü, Çökertme, İngiliz Limanı, Karacasöğüt, Sedir adası, Löngöz, Orak adası, Papuç burnu gibi eşsiz koylarımızı görmektedir..

  Fethiye – Kekova – Fethiye 

  Fethiye yat limanı,Kekova-Simena-Kaş-Kalkan-Yeşilköy koyu-Göcek Koylarını gezebileceğiniz harika bir tur sizi bekliyor. Yeşilin ve mavinin sonsuz güzelliğinde harika bir zaman geçirmek için geç kalmayın.

  Fethiye – Marmaris – Fethiye 

  Fethiye çıkışlı turumuzda Ağa Limanı, Ekincik, Dalyan, Göcek Koyları, Marmaris, Semizce, Manastır koyu gibi muhteşem koyları görme şansınız olacak.

  Fethiye-Göcek-Fethiye 

  Fethiye çıkışlı çocuklu aileler için ideal keyifli bir mavi yolculuk.Fethiye ölüdeniz Göcek Adları Turumuz

  Fethiye- Yunan Adaları – Fethiye 

  Fethiye’den çıkıp Yunan adaları ve Egenin unutulmaz maviliklerinde muhteşem bir hafta geçirmek isterseniz kaçırılmaz fırsat.

  Fethiye-Ölüdeniz -Fethiye 

  Uzun Yol Yapmak istemeyenler Fethiye ölüdeniz Göcek Koyları Görmek isteyenler ,unutulmaz yemekler ve koyların keyfini çıkarabileceğiniz muhteşem bir mavi yolculuk deneyimi.

  Marmaris – Datça – Marmaris 

  Marmaris Datça Marmaris rotasında Arap Adası, Bozuk kale, Aktur, Bencik, Selimiye, Orhaniye, Dirsekbükü, Bozburun, Kadırga bölgelerimizi gezerken eşsiz deniz ve çam ağaçlarının arasında unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız

  Marmaris – Hisarönü – Datça – Simi – Rodos – Marmaris 

  Marmaris çıkışlı Yunan Adaları turumuz Marmaris Hisarönü Datça Simi Rodos Marmaris 7 gece 8 gün olup Yunan Adaları rotasını takip etmektedir.

  Marmaris – Fethiye – Marmaris 

  Marmaris ÇıkışlıEkincik, Ağalimanı, Kızılada, Batık hamam Göcek adası, Yassıca, Bedri Rahmi Sarsala,Kadırga ve Cennet adasında inanılmaz bir tatil keyfi sunuyoruz.

   

  Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN

  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
  KİRALIK GULET TEKNELER
  
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
  KİRALIK MOTORYATLAR
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
  KİRALIK TRAWLERLAR
  
  This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
  KİRALIK YELKENLİLER